Düşük sonrasi gebelik

Bnnmls1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2016
342
678
merhaba evleendigimden beri takipteyim sizleri fakat bugun araniza katiliyorum. 1 ay once 6 haftalik bebegimi dusurdum sebep olarak esimde yada bende bi skinti olmadigini gebeligin anormali oldugu soylendi mesela kese kendiliginden kuculmustu. tabii hersey Allahtan diyorum ilk denememde tutmustu tam 4 hafta sonra adet gecirdim ve simdi tekrar deniyoruz yumurtaligimin iyi calistigini tutmasinin yuksek oldugu soyleniyor ama acikcasi cok korkuyorum. Benim gibi yasayaniniz elbette vardir fakat ogrenmek istedigim dusukten ve 1 adet suresi gectikten hamile kalabildiniz mi ve herhangi bir onlem aldiniz mi. Simdiden tesekkur ediyorum

Gecmis olsun. Düşük yaptım 2. Ayimda hamile kaldım tekrar oğlum 12 yaşın da şimdi. Rabbim uzun ömürler versin. Rahat stres yapma sadece :KK66:

Yaa Allah bagislasin cok mutlu oldum peki dusuk sebebi olarak ne gosterdiler size bebekle ilgili bi dusukmuydu sizinkide
Sagol canim :) Hiç doktora gitmedim annemde sağlık çı hep yanımda oldu.. Genelde ilk bebeklerde olurmuş anomali durumunda düşük gerçekleşir mış..

Sagol canim :) Hiç doktora gitmedim annemde sağlık çı hep yanımda oldu.. Genelde ilk bebeklerde olurmuş anomali durumunda düşük gerçekleşir mış..
Evet dogru bana bu sebep soylendi ilk bebek anormali bi skinti yok dedi doktorum ama tabi insan kendini baya kotu hissediyo ve simdi gene denemeye baslayinca isin icinden cikamiyorum acaba gene yasarmiyim korkusu Allah gostermesin her gun okadar dua ediyorum ki. İcimi rahatlattiniz cok tesekkur ediyorum :) Allah oglunuza saglik versin insallah

Evet dogru bana bu sebep soylendi ilk bebek anormali bi skinti yok dedi doktorum ama tabi insan kendini baya kotu hissediyo ve simdi gene denemeye baslayinca isin icinden cikamiyorum acaba gene yasarmiyim korkusu Allah gostermesin her gun okadar dua ediyorum ki. İcimi rahatlattiniz cok tesekkur ediyorum :) Allah oglunuza saglik versin insallah
Amin inşallah :) rahat ol bu dusunce illaki olur ama bir kere oldu diye devamı kötü olacak diye birşey yok seninde sağlıklı bi bebeğin olur Allah ın izniyle :)

Ben düşükten sonra iki kere regl oldum sonra tekrar gebe kaldım.
Strese girip olumsuz düşünme.

Düşük riski olan ve gebe kalmak isteyen arkadaşlar sizler de okuyun inşallah sağ salim bebişlerimize kavuşuruz.
El Mübdi İsminin Anlamları

• Varlık veren.
  • Mübdî’, hiç yoktan ortaya koyan, vâreden, yaratandır. Allah’tan başka yaratıcı yoktur. Yaratıkları maddesiz ve örneksiz olarak baştan yaratan olan Allah’ın adıdır.
  • Mahlukatı örneksiz ve yoktan yaratan.
  • Maddesiz, örneksiz yaratan.
  • Hiç yoktan ortaya koyan, vareden, yaratandır. O’ndan başka yaratıcı yoktur.
Mübdi İsminin Faziletleri, Sırları ve Zikri
Günde 57 defa. HER İŞTE MUVAFFAK OLMAK İÇİN OKUNUR.

Ben gecen sene iki düşük yasadim ilk bebegimi 20. haftada ikinciyi 12 haftada iken kaybettim, yani seni ve korkunu çok iyi anliyorum. Ama sakin bidaha olur diye düşünme kendini stresse sokma bu zarardan baska birşey getirmez hep olumlu düşün. Eminim sonunda Allah saglıkli bir evlat verecektir sanada.

Ben gecen sene iki düşük yasadim ilk bebegimi 20. haftada ikinciyi 12 haftada iken kaybettim, yani seni ve korkunu çok iyi anliyorum. Ama sakin bidaha olur diye düşünme kendini stresse sokma bu zarardan baska birşey getirmez hep olumlu düşün. Eminim sonunda Allah saglıkli bir evlat verecektir sanada.
Peki dusugun sebebini ogrendiniz mi

Düşük riski olan ve gebe kalmak isteyen arkadaşlar sizler de okuyun inşallah sağ salim bebişlerimize kavuşuruz.
El Mübdi İsminin Anlamları

• Varlık veren.
  • Mübdî’, hiç yoktan ortaya koyan, vâreden, yaratandır. Allah’tan başka yaratıcı yoktur. Yaratıkları maddesiz ve örneksiz olarak baştan yaratan olan Allah’ın adıdır.
  • Mahlukatı örneksiz ve yoktan yaratan.
  • Maddesiz, örneksiz yaratan.
  • Hiç yoktan ortaya koyan, vareden, yaratandır. O’ndan başka yaratıcı yoktur.
Mübdi İsminin Faziletleri, Sırları ve Zikri
Günde 57 defa. HER İŞTE MUVAFFAK OLMAK İÇİN OKUNUR.
Allah razi olsun paylastigin icin ben hergun okuyorum canim namazdan sonra bi kac tane daha esma var onlarida okuyorum :)

Allah cumlemizden razi olsun canim. Ben de dualarinda olmak isterim.
İnanin hic birinizi tanimasam da hepiniz dualarimdasinz Allah isteyen herkese nasip etsin gercekten tum namazlarimdan sonra dualarimdasiniz inanin ama ismin buketse ozel olarak soz dua edicem ismine :) baskasinin ettigi dua daha etkili oluyormus

Peki dusugun sebebini ogrendiniz mi

Evet ilki downsendrom çıktı patolojiden ikinci bebeğim ise hiç gelişmedi. Doktorlar sebep bulamadı eşimde bende sağlıklıyız hiç sorun yok olabiliyormuş şans dediler ve aslında vücut kendiliğinden adetle düzgün gelişmeyen bebeği düşürürmüş ama bende kendiliğinden olmadı. Stres yapma kendini üzme negatif her şey etki eder.

Evet ilki downsendrom çıktı patolojiden ikinci bebeğim ise hiç gelişmedi. Doktorlar sebep bulamadı eşimde bende sağlıklıyız hiç sorun yok olabiliyormuş şans dediler ve aslında vücut kendiliğinden adetle düzgün gelişmeyen bebeği düşürürmüş ama bende kendiliğinden olmadı. Stres yapma kendini üzme negatif her şey etki eder.
Dogru haklisiniz negatif dusunce stres cok etkiliyo o kadar inaniyorum ki bendede hic bi sorun yok fakat bu ay denerken o kadar stres yaptim ki hamile kalamadim malesef ama toparladim baya bakalim bi dahaki aya insallah :)

Dogru haklisiniz negatif dusunce stres cok etkiliyo o kadar inaniyorum ki bendede hic bi sorun yok fakat bu ay denerken o kadar stres yaptim ki hamile kalamadim malesef ama toparladim baya bakalim bi dahaki aya insallah :)

İnşallah güzel haberini en yakın zamanda duyarım ve acele etme vücut hazır olunca tutacaktır. Sağlıklı olsun bir ay sonra olsun. Bende gene deniyorum son kürtajdan sonraki ikinci adetim ve tabi ki olmadı.

İnşallah güzel haberini en yakın zamanda duyarım ve acele etme vücut hazır olunca tutacaktır. Sağlıklı olsun bir ay sonra olsun. Bende gene deniyorum son kürtajdan sonraki ikinci adetim ve tabi ki olmadı.
İnsallah bakalim dua ederim sabredelim stres yapmayalim dusunmeyelim olur insallah guzel haberlerimiz :)

kızlar ben bugün şanlıurfadaki eyüp peygamberi ziyarete gideceğim sizler için de dua edeceğim inşallah isimlerinizi özelden mesaj olarak atarsanız isim olarak dua ederim.

X