Düşük sonrası hamilelik

Hem psikolojik hem de fiziksel olarak bence hemen düşünmeyin. Bende 1 hafta önce düşük yaptım bebeğimin kalbi durdu doktor 6 ay korunmamı öneriyor.
Merhaba canım geçmiş olsun benimde 1 ay önce oldu bebeğin kalbı durdu kürtaj oldum doktorum 2 ay korun dedi lekelenmelerim var su gibi geliyor anıden adet olsamda rahatlasam acaba adetmıyımdiye düşünüyorum adet olsam han gelir heralde

Bende ertesi ay hemen hamile kaldım ama o da.düştü 😔 acele etme toparlanmaya çalış hakkında hayırlısı olsun

Merhaba canım geçmiş olsun benimde 1 ay önce oldu bebeğin kalbı durdu kürtaj oldum doktorum 2 ay korun dedi lekelenmelerim var su gibi geliyor anıden adet olsamda rahatlasam acaba adetmıyımdiye düşünüyorum adet olsam han gelir heralde
Benim 10 gün oldu kanamam gitgide azaldı. Doktor 3 tane ilaç verdi yarın bitecek. İnş. Hazır olduğumuz zamanda tekrar nasip olur. Benim ilk gebeliğimdi sizin kaçıncı ?

Merhaba ,düşük yaptıktan nekadar süre sonra tekrar hamile kaldınız kızlar???
Merhaba benimde 6 ay oldu kürtaj olali nisanda doktora gidicem şuan kullandigim ilaç folikasit falan ve ben pkoluyum Rabbim ne zaman uygun görürse o zaman bize melekler yollar insAllah

Kızlar kürtaj sonrası 39 günüm yarın 40 olucak ve adet ağrılarım var kasıklarımda ağrılar oluyor ara ara kaşık batmaları oluyor

X