Düşük tehlikesi

Neyazsamolmuyorr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
29
7
27
Kahverengı kanamam oldu küçük kılcal gbi bişeler geldi doktora gittim düşük önleyici iğne verdi oldum iğneyi oldugumdan beri bacagım cok kotu agrıyo nerdeyse bacagımı sürüyerek yürüyprum.s onun dısında hiç bişey vermedi netten bakıyorumdüşük tehlikesi olanlara hap faln verıolarmış, doktor cok ilgisizdi.s

melo34

Duygularıma Esir Oluyorum Seni Görünce
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013
7.100
6.113
beklemekten başka çareniz yok başka doktora da gidebilirsiniz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 345 gün geçti.

pinkstrap

♡Akrep Kadını ♡
Pro Üye
10 Ocak 2014
30.847
47.149
Kendi doktorun mu? Acil de herhangi bir doktor mu? Kendi doktoruna gittin mi? Aradın mı? Kendi doktorunun Haberi var mı?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 951 gün geçti.

champagneshimmer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2010
16.027
5.086
Beklıyorumda bu agrı normal mi onu merak edıyorum
düşük iğnesi veya tableti pregesteron hormonudur. o igne veya tabletin vajinal fitili de olur. ben fitil kullanmıştım ( tüp bebek tyedavisinde ) ve bel fıtıgı gibi bacagım ve belin agrıyordu.
hiç bir ilaç almasanda gebelikte bacak ve bel agrısı kimi insanlar olabilyor.
lakin düşük tehlikesi var ise dinlenmen şart ve eger ciddi bir düşük tehliken varsa ki bunu gene doktr. anlar.o ignelre devam etmek zorunda kalabilirsin.

kaftankef

hayırlısı..
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2016
1.947
3.342
O iğne öyle etki yapıyor. Bende çok fena olmuştum. Normal yani. Hap ile aynı içerikte.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 324 gün geçti.

Neyazsamolmuyorr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
29
7
27
düşük iğnesi veya tableti pregesteron hormonudur. o igne veya tabletin vajinal fitili de olur. ben fitil kullanmıştım ( tüp bebek tyedavisinde ) ve bel fıtıgı gibi bacagım ve belin agrıyordu.
lakin düşük tehlikesi var ise dinlenmen şart ve eger ciddi bir düşük tehliken varsa ki bunu gene doktr. anlar.o ignelre devam etmek zorunda kalabilirsin.
Doktor 2 gün sonra gel degerıne tekrar bakalım dedi, iğne oldum başka da bişey sölemedi ultrasonla baktı kasıktan, normal gözüküo dedi ama ne normal gzukuo falan hiç bişe sölemedi

Neyazsamolmuyorr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
29
7
27
Birde sizin kanamanız nasıl olmuştu, gebeliğiniz devam ettimi.s

CocoChanelmademoiselle

Bi kızı bi oğlu varmış 👩‍👧‍👦🥰🙏🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
12.532
58.114
Canım ultrasonda baktığında kesenin etrafında bi kanlanma görmemiştir o yüzden normal demiştir. Kanlanma gorseydi seni.müşahade altında tutardı Zaten doktor. Istersen yarin baska bi doktora git. Eczaneden progestan da alıp kulanabilirsin icin rahat etmezse.ister vajinal yoldan ister ağız yoluyla.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 417 gün geçti.

Neyazsamolmuyorr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
29
7
27
Canım ultrasonda baktığında kesenin etrafında bi kanlanma görmemiştir o yüzden normal demiştir. Kanlanma gorseydi seni.müşahade altında tutardı Zaten doktor. Istersen yarin baska bi doktora git. Eczaneden progestan da alıp kulanabilirsin icin rahat etmezse.ister vajinal yoldan ister ağız yoluyla.
Kese daha gözükürmiki cok erken ya canım bilrmedim ki ya, doktor vermeden eczacı verir miyki