Düşük ya da ölü doğum sonrası memeden süt salındığında ne yaptınız

Esevde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2016
54
12
29
Herkese merhabalar. Gebeliğimde 19. Haftada zorunlu doğum yapmak zorunda kaldım. 2 gün oldu şimdi göğüslerimde süt salınımı başladı sertleşti ağrı oluyor. Böyle bir durumla karşılaşanlar süt salınımını engellemek için ne yaptınız acaba. İlaç kullanmak istemiyorum hemen lahana koymayı soğuk uygulamayı denedim ama çok sertleşti sağsam tekrardan gelir mi bilemiyorum. Tecrübeli olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Asla sagmayin hiç dokunmayın sagarsaniz devamı gelir 21. Yüzyılda alternatif tıp değil daha çok ilac kullanmanızı öneririm bir ilaç ile hemen düzeliyor aynısını yaşadım doktora bildirin ilac yazar

Asla sagmayin hiç dokunmayın sagarsaniz devamı gelir 21. Yüzyılda alternatif tıp değil daha çok ilac kullanmanızı öneririm bir ilaç ile hemen düzeliyor aynısını yaşadım doktora bildirin ilac yazar
Doktorum önerdi lahana ve soğuk uygulamayı. Dayanamayacak olursam diye ilaç da yazdı zaten ama henüz almadım. Bu süreçte o kadar çok ilaç kullandım ki ve kullanıyorum da halen o yüzden önce doğal yolları denemek istedim. Teşekkür ederim cevabınız için

X