düşük yaptığınızı nasıl anladınız???

pinarmiyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
277
1
41
slm kızlar düşük yaptığınızı nasıl anladınız? benim kanamam oldu acaba düşük mü değil mi anlayamadım:sm_confused:
üstüne adet mi görüyorum anlayamadım...

canım, benim çok ağrım ve kanamam vardı.yani hamile olduğumu öğrendiğim ilk günden itibaren ağrım oldu.sağlıklı bir gebelik olmadığı belliydi.

eğer hamilelik haftası çok yeniyse anlaşılmıyor çünkü adet kanaması ve sancısı gibi oluyor ama ileri haftalardaysa yani 6 haftadan sonra ağrıda kramp şeklinde oluyor kanamada çok fazla oluyor

teşekkürler kızlar..benim hamileliğim yeni idi adet mi oluyorum düşük mü anlayamadım o yüzden sordum.kanamam oldu, kan pıhtısı şeklinde parçalar geldi ilk kez böyle bişey olduğu için adet olmadığını anladım...üzüntümü tahmin edersiniz :KK43:

slm kızlar valla 6 haftalık hamısdım bırden kanamam oldu azıcık ama zaten onceden karın agrısı cekıyordum aynı adet sancısı gıbı kanamam cagaldı ve ucuncu gun bır parca geldı kocaman ıcımde bır fırtına koptu rengım attı bırden ve parca dustu kanamam normal adet donemı gıbı surdu

ole parca dustu hemen test yaptım nagatıf cıktı o zaman anladım tamam gıttı bebek

mızmız şu an durumun nasıl? 11 eylülde regl bekliyorum demiştin ne oldu?
teyze mi oluyoruz haber ver :)

ben gecen hafta düşük yaptım
geceden cok agrım oldu adet agrısından biraz daha fazlası sabahta birkac damla kahverengi kan geldi sonra birkac gün hafif hafif kahverengi kanamam oldu sonra cogaldı 5.gün falan o yogun kanamamda 4 gün sürdü

serincim benimde buna benzer olmuştu doktora gittin mi? ben 1 hafta sonra gittim rahimde hala kan kalıntıları vardı aldırmak gerekiyor bilgin olsun...
ben düşük yapıldığında hastanelik olunuyor zannederdim değilmiş tabii, normal adet kanaması gibi biraz daha yoğun oluyor.

benim doktor kontrolunde oldu. yani doktorum bir kaç güne dşük yapıcaksın dedi bende yaptım. tuvalette birden kananmam oldu ve ufak bi parca düştü. sancıyla birlikte tabi 4 5 saat kadar sancı çektim

ewt benimde sancım çok olmuştu,bel ağrısı da cabası :KK43:
adetim düzensiz demişsinde acaba üzüntüden stresten olabilir mi? stresli iken düzensiz olabiliyor canım ama doktor kontrolünde isen korkacak bişey yok bence...rahatlamaya çalış

ewt benimde sancım çok olmuştu,bel ağrısı da cabası :KK43:
adetim düzensiz demişsinde acaba üzüntüden stresten olabilir mi? stresli iken düzensiz olabiliyor canım ama doktor kontrolünde isen korkacak bişey yok bence...rahatlamaya çalış

yok daha düşükten sonra daha hiç adet olmadım yani ne zaman olacağımıda bilmiyorum acııkcası

neden acaba doktoruna sordun mu? merak ettim.
tarihi geldide mi olmadın? eğer öyle ise yolunda gitmeyen bişey var sağlığında
yada stresten olmuyorsun

ben ilk gebe olduğumu düşündüğümde gebeliğin tüm belirtilerini yaşadım, tıkır tıkır düzenli olan adetim 1 hafta gecikti.artık kesin hamileyim diyordum ki adet oldum.stresimi düşün...doktora anlattım psikolojin bu yönde olduğu için adetini geciktirmişsin dedi.yani stres buna bile neden olabiliyor düşünebiliyor musun

ben ilk gebe olduğumu düşündüğümde gebeliğin tüm belirtilerini yaşadım, tıkır tıkır düzenli olan adetim 1 hafta gecikti.artık kesin hamileyim diyordum ki adet oldum.stresimi düşün...doktora anlattım psikolojin bu yönde olduğu için adetini geciktirmişsin dedi.yani stres buna bile neden olabiliyor düşünebiliyor musun

merhaba peki kese örünüyormuydu sende ?

3 düşük yaptım ilki kanamayla düştü. ikincisi 18 haftalıkken su kesem boşaldı. 3. sü 7. haftada hiç bir belirti vermeden kalp atımı durmuş. ben 9. haftada kontrole gittiğimde öğrendim. yani 2 hafta içimde ölü olarak kalmış o yüzden düşüklerin hepsi farklı seyirde ilerliyor . ama bu son düşüğümde psikoljim çok kötüydü sürekli kalbi atıyormu diye içimden geçiriyordum ve en sonunda kalp atımı durdu. şimdi kendi kendimi telkin ediyorum 4. ye 3 ay sonra deneyeceğim inşallah bu sefer ilk kez hamile kalıyormuşum gibi düşüneceğim.. düşüklerde psikoljik durumunuz çok önemli.

3 düşük yaptım ilki kanamayla düştü. ikincisi 18 haftalıkken su kesem boşaldı. 3. sü 7. haftada hiç bir belirti vermeden kalp atımı durmuş. ben 9. haftada kontrole gittiğimde öğrendim. yani 2 hafta içimde ölü olarak kalmış o yüzden düşüklerin hepsi farklı seyirde ilerliyor . ama bu son düşüğümde psikoljim çok kötüydü sürekli kalbi atıyormu diye içimden geçiriyordum ve en sonunda kalp atımı durdu. şimdi kendi kendimi telkin ediyorum 4. ye 3 ay sonra deneyeceğim inşallah bu sefer ilk kez hamile kalıyormuşum gibi düşüneceğim.. düşüklerde psikoljik durumunuz çok önemli.

slm ben yeni uye oldum buraya bende birbucuk aylik hamileyim pembe kanamam vardi sonra kirmizi renk devam eti ufak bir parca geldi ve bugun wc gitimde birden bire bir bardak kan geldi adet kani seklinde kasik agrim bel agrisi daha var kanamam azaldi dusukmu yaptim nasil emin olabilirim ilk defa basima geldi yardimci olabilirmiisiniz

slm ben düşük mü yaptım bilmiyorum ağrım oldu parça geldi birde misket gibi yuvarlak şeffaf beyaz bişe parçayla birlikte düştü:44: lütfen cvp ark

X