Düşükten kaç ay sonra hamile kaldınız?

ZelGN

{ HOŞGELDİN CENNET KOKULUM }
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2016
3.505
2.030
28
Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar..
Acaba düşük yapıpta ne kadar süre sonra hamile kaldınız? Rahim kendini ne kadar sürede toparlar? Adet Günü düzene girmemiş olanlar varmı? Birbirimize destek olalııım :)

arkadaşım bende 22 nisanda 8+2 bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum.bir an önce patoloji sonucum çıksın neden olduğunu araştırıyım istiyorum.ve hemen regl olmak

Başn sağolsun canm tekrardan..
Patolojide sadece karnında ölüp ölmediğini anlaşılıyormuş. Özel hastanede araştırmanı tavsiye ederm canm. Benim regl 32 gün sonra geldi..

O araştırmaya göre gerçekten karnında öldüğüne dair resmi kanıtlanmış belge veriyorlar sanırım. Ben almadım zaten ilk düşükte devlet hastanesi araştırmıyor sadece özel hastaneler araştırıyor

Acaba düşük yapıpta ne kadar süre sonra hamile kaldınız? Rahim kendini ne kadar sürede toparlar? Adet Günü düzene girmemiş olanlar varmı? Birbirimize destek olalııım :)
Merhaba canım bende mayısın sonunda hastaneye yattım haziranın 4 gibi düşük yaptım 4-5 haftalıktı ama hcg 270 ti yani sağlıksız ilerliyordu sonrada 100 e inip düştü. Sonrasında kistim çıktı soğan suyu içtim 6 günde kayboldu ondan sonra çalışmalara başladık şuan 4 veya 5 haftalık hcg 966 tıydı en son pazartesiyi bekliyorum ultrason için inşallah keseyi götürürüm :KK66: soğan suyu kullanın bana bir arkadaşım önermişti onunda yengesi içip hamile kalmış :)

Merhaba canım bende mayısın sonunda hastaneye yattım haziranın 4 gibi düşük yaptım 4-5 haftalıktı ama hcg 270 ti yani sağlıksız ilerliyordu sonrada 100 e inip düştü. Sonrasında kistim çıktı soğan suyu içtim 6 günde kayboldu ondan sonra çalışmalara başladık şuan 4 veya 5 haftalık hcg 966 tıydı en son pazartesiyi bekliyorum ultrason için inşallah keseyi götürürüm :KK66: soğan suyu kullanın bana bir arkadaşım önermişti onunda yengesi içip hamile kalmış :)
Bu arada kist yüzünden 30 gün kanamam oldu yani adetim bi türlü düzene girmesi en son 27 temmuzda bitti ama onda da kist yüzünden kanamam olmuştu yani adet oldum mu olmadım mı hiçbirşey anlamadım birde bu ay adet olayım diye ilaç kullanmıştım yine olamadım onunda sonunda süpriz oldu :KK66:

Bu arada kist yüzünden 30 gün kanamam oldu yani adetim bi türlü düzene girmesi en son 27 temmuzda bitti ama onda da kist yüzünden kanamam olmuştu yani adet oldum mu olmadım mı hiçbirşey anlamadım birde bu ay adet olayım diye ilaç kullanmıştım yine olamadım onunda sonunda süpriz oldu :KK66:
Habere çok sevindim canım :) Uzun.uzun açıklama yapmışsın çok sağol burdaki arkadaşlara bilgi olsun :)
Bende hamileyim bitanem temmuz ayında hamile kalmışım bende.:) kürtajdan sonraki 7. Ayda.. hakkımızda hayırlısı olsun canım evlatlarımızı sağ salim kucağımıza alırız inşallah

Cnm sogan suyunu kacgun yaptin. Bide yaptigin aymi kaldn hemen

Merhaba :) 7+5 düşük yaptım 3 hafta sonrasında tekrar hamile kaldım yani düşüğün ardından regl felan olmadım. Hiç beklemiyorduk başta parça kaldı sandık pozitif görünce ama değilmiş. Bu kadar erken iyi mi? Bence değil adet olamadığım için o Zaman'dan bu zamana hala şişlik var. İnşallah isteyen herkesin başına :dua:

Merhaba :) 7+5 düşük yaptım 3 hafta sonrasında tekrar hamile kaldım yani düşüğün ardından regl felan olmadım. Hiç beklemiyorduk başta parça kaldı sandık pozitif görünce ama değilmiş. Bu kadar erken iyi mi? Bence değil adet olamadığım için o Zaman'dan bu zamana hala şişlik var. İnşallah isteyen herkesin başına :dua:[/QUOAllah tamamına erdirsin sağlikla kucağina almayi nasip etsin bende geçen ay düşük yaptim adet görmedim daha inşallah bebiş vardir istwyen herkese nasip etsin

Habere çok sevindim canım :) Uzun.uzun açıklama yapmışsın çok sağol burdaki arkadaşlara bilgi olsun :)
Bende hamileyim bitanem temmuz ayında hamile kalmışım bende.:) kürtajdan sonraki 7. Ayda.. hakkımızda hayırlısı olsun canım evlatlarımızı sağ salim kucağımıza alırız inşallah
aaa bende temmuzda kalmışım :-) Aminn canım inşallah herşeyin hayırlısı

Evet Canım yaptığım ay kaldım.ben onu kist için yapmıştım :-) normalde 15-20 gün arası yapacaktım kistim gidince 6. Gün bıraktım.
Ay ne guzel ya bende bu ay basladim kist pcolu fln da degilim kurtaj oldum bende 7 ay once 2 sonra da kimyasal gebelikti hala bekliyorum bu ayda sogan kurune basldm bakalim ilk aydan bana da faydasi olckmi sabah aksm mi ictin cnm bir hafta adetin biter bitmezmi basladn

Ay ne guzel ya bende bu ay basladim kist pcolu fln da degilim kurtaj oldum bende 7 ay once 2 sonra da kimyasal gebelikti hala bekliyorum bu ayda sogan kurune basldm bakalim ilk aydan bana da faydasi olckmi sabah aksm mi ictin cnm bir hafta adetin biter bitmezmi basladn[/ kist yüzünden olan kanamam kesilince hemen başladım canım. 2 orta soğanı sıcak suya atıp 5 dakika kaynattım ılıyınca içtim birde aç karnına içtim .

Uzun zamandır yazan olmamış. Düşükten sonra hamile kalan oldu mu. Bende geçen ay düşük yaptım. Şuan adet oldum. Acaba bu ay hamile kalabilir miyim. Düşükten sonra daha kolay deniyor

X