Düşükten sonra beta-hcg

pawlover

Dengesizim ben deli biri 👾
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2018
11.554
37.590
Selam kızlar,

Tüp bebekle hamile kalmıştım, 10uncu hafta bitmek üzereyken kalbinin durduğunu farkettik. Kalbi duralı 1 haftadan fazla olmuştu. Gebelik sonlandırıldı hemen. Gebelik sonlandıktan sonraki gün hcg 4000 küsürlerdeydi epey düşmüştü. Üzerinden 20 gün geçti. Sıfırlanmış mıdır diye iki gündür idrar testi ile bakıyorum, bugünkü test dünkünden koyu 😥 bu ay korunma vermişti biz nasılsa olmuyo diye bi eşeklik etmiş olmaktan korktuk. Sıfırlanma süreci midir sizce?

Dün bu konu dikkatimi çekti forumlarda okudum. Genellikle kürtaj/düşük sonrası parça kalması ya da hamilelik nedeni ile pozitif sonuç çıkıyormuş. İstersen kan ver, tekrar hamile olabilirsin adet olmadan hamile kalanlar var, en azından bu platformda..

Dün bu konu dikkatimi çekti forumlarda okudum. Genellikle kürtaj/düşük sonrası parça kalması ya da hamilelik nedeni ile pozitif sonuç çıkıyormuş. İstersen kan ver, tekrar hamile olabilirsin adet olmadan hamile kalanlar var, en azından bu platformda..
Düşükten sonra kontrol edildi, rahim temizdi parça kalmamıştır ama hamileliği bilemedim. Bi kaç gün daha geçsin de kan vereyim en iyisi teşekkür ederimm 🌸

canım bende 2. kürtajımı oldum 38 gün önce adet olmayınca geçen hafta kan verdim 4.77 düşmüş sıfırlanmamış daha. muhtemelen seninkide öyledir ki zaten daha 20 gün olmuş kürtajına

canım bende 2. kürtajımı oldum 38 gün önce adet olmayınca geçen hafta kan verdim 4.77 düşmüş sıfırlanmamış daha. muhtemelen seninkide öyledir ki zaten daha 20 gün olmuş kürtajına
Kaç haftalıktı hiç kürtajdan sonra kan vermiş miydin?

Kendiliginden mi hamile kaldin canim tup bebekten sonra
benim tüplerim kapalıydı eşiminde sperm sorunu vardı her ikimizede normal gebelik olmaz dediler tüp bebek yaptık bizde ama olmadı. sonra ben tüplerimi açtırdım. eşim test verdi durumu daha kötü yine normal gebelik olmaz dediler ben 1 ay sonra hamile kalmıştım

benim tüplerim kapalıydı eşiminde sperm sorunu vardı her ikimizede normal gebelik olmaz dediler tüp bebek yaptık bizde ama olmadı. sonra ben tüplerimi açtırdım. eşim test verdi durumu daha kötü yine normal gebelik olmaz dediler ben 1 ay sonra hamile kalmıştım
Benim de tup bebek tedavim oldu bu ay ilk kez negatif sonuclandi. Aciklanamayan infertilite bizimki ben de ikinciye gerek kalmadan mujdeyi alirim insallah diye dua ediyorum seni gorunce sevindim

X