Popüler Konu Düşünce Gücü/Pozitif Düşünce/Olumlamalar

Merhaba mutlu sabahlar pozitif güzeller çok beğendiğim benimde yeni başladığım bir rutieli paylaşmadan edemedim hepimize şifa olsun Amin 🤲💜🥰🌸
🩵🩵🩵
BENİM İZNİM BENİM ONAYIM OLMADAN HİÇ BİR İNSAN HİÇ BİR VARLIK HİÇ BİR ENERJİ BEDENİME RUHUMA ÖZ BENLİĞİME KALBİME ENERJİME ZİHNİME ETKİ EDEMEZ MÜDAHALE EDEMEZ. ÇÜNKÜ BEN YARADANIN İLAHİ BEYAZ IŞIĞI KOŞULSUZ SEVGİSİ VE SONSUZ MERHAMETİ İLE KORUNUYORUM.
-Alıntı-
🩵🩵🩵
Auramizi ve enerji kalkanimizi güçlendirmek için:
Güne başlamadan üç kere okurken beyaz ışıkla cevrelendiginizi imgeleyin tavsiyesi yapılmış..
Dileyenler istedikleri dualarıda ekleyebilirler önemli olan kalpten niyet etmek 😇🌺
Yarın sabahtan itibaren bunu yapmaya başliyorum🥰

NÖTR AŞI deneyimi olan var mı acaba? bu sıralar ona takılmış durumdayım da.. paylaşırsanız sevinirim

Selammmm topikcanlarım….
Nasıl özlemişim bu şekilde hitap edebilmeyi ama bu hitap şeklimle 3 sene önceki ben arasında dağlar değil gezegenler kadar fark olabilir. En sıcaktan en soğuğa, en küçükten en büyüğe ya da neyse.Elimden geldiğince pozitifliği korudum ki gerçekten çoğu enerjinin üzerimde donup kalmadan geçip gitmesini sağlayabildim sanki. Deprem bölgesinde çalışıyorum epeydir.Depremin 1. yılında ben ve meslektaşlarım ilk defa depremde olanları bitenleri tam anlamıyla tv den sosyal medyadan görebildik, travma sürecini geçiremedik bile sanki. Çünkü harıl harıl çalıştık.Masa başı yoğun çalışmadan iki boyun fıtığı, biraz damar daralması filan çok şükür tedavisi var. İçeride olan bir şey dışarıya vurmuş oldu, genlerimle gelen.
Tabi bu sürede neler neler oldu ki insanları da kendimi de anlama- tanıma fırsatı buldum. Yine yepyeni bilgiler derledim kendimce. Amigdalanın benliği gelişmemiş bir bireyde korku zamanında nasıl çalıştığına ne kadar ilkel olabileceğine şahit olduğum gibi diğer tarafta benliği gelişmiş bir bireyin de bu dönemde ne kadar epifizini çalıştırdığına, bir insanın nasıl şefkatle, yüce gönüllülükle, güzelliği iyiliği yayışına şahit oldum. Malesef satürn balık dönemine gelişimimiz çoğu şeyi flulaştırdı. Bu dönemde pozitif olmak, pozitif şeyler yazmak-düşünmek epey pollyannacılık gelebilir ki zaten farkındaysınız eskisi gibi pozitiflikten, kuantumdan çok bahseden yok eskisi gibi sanki. Satürn yay, oğlak döneminde sayfamız çok aktifti çünkü somut dönemdeydik 2+2=4 gibiydi. Netti. Ama satürn kova oldu satürn balık oldu yani son 3 4 yılda çoğu şey havada kaldı, sarstı bizi belki. Bakış açımız sarsıldı sadece aslında çok değişen bir şey olmadı pozitifsek pozitif elde etme konusunda.Beklentimizle gerçeklerimiz eşleşemedi, hizalanamadı.Sert zeminden esnek zemine ordan da kaygan zemine geçtik. Şu aralar kaygan zeminde daha çok kıvraklaşmayı öğrenmişizdir, beklentilerimizi biraz daha düşürüp sıfır beklentiye girmiş olabiliriz. Bugün 8 nisan, etkileri yüksek bir güneş tutulması deniliyor ki bunun simetrisi varsayılan Ağustos 2017 de yaşamıştık ki benim için o tarihler ve sonrası çok çok şey farklılaşmıştı. Bugüne not bırakmak istedim. Aktif olmaya niyetleniyorum artık burada. Yazmaya çok ihtiyacım var, merkür retromu etkinleştirmek istiyorum.

Deneme 1 2 3 ❤️

Selammmm topikcanlarım….
Nasıl özlemişim bu şekilde hitap edebilmeyi ama bu hitap şeklimle 3 sene önceki ben arasında dağlar değil gezegenler kadar fark olabilir. En sıcaktan en soğuğa, en küçükten en büyüğe ya da neyse.Elimden geldiğince pozitifliği korudum ki gerçekten çoğu enerjinin üzerimde donup kalmadan geçip gitmesini sağlayabildim sanki. Deprem bölgesinde çalışıyorum epeydir.Depremin 1. yılında ben ve meslektaşlarım ilk defa depremde olanları bitenleri tam anlamıyla tv den sosyal medyadan görebildik, travma sürecini geçiremedik bile sanki. Çünkü harıl harıl çalıştık.Masa başı yoğun çalışmadan iki boyun fıtığı, biraz damar daralması filan çok şükür tedavisi var. İçeride olan bir şey dışarıya vurmuş oldu, genlerimle gelen.
Tabi bu sürede neler neler oldu ki insanları da kendimi de anlama- tanıma fırsatı buldum. Yine yepyeni bilgiler derledim kendimce. Amigdalanın benliği gelişmemiş bir bireyde korku zamanında nasıl çalıştığına ne kadar ilkel olabileceğine şahit olduğum gibi diğer tarafta benliği gelişmiş bir bireyin de bu dönemde ne kadar epifizini çalıştırdığına, bir insanın nasıl şefkatle, yüce gönüllülükle, güzelliği iyiliği yayışına şahit oldum. Malesef satürn balık dönemine gelişimimiz çoğu şeyi flulaştırdı. Bu dönemde pozitif olmak, pozitif şeyler yazmak-düşünmek epey pollyannacılık gelebilir ki zaten farkındaysınız eskisi gibi pozitiflikten, kuantumdan çok bahseden yok eskisi gibi sanki. Satürn yay, oğlak döneminde sayfamız çok aktifti çünkü somut dönemdeydik 2+2=4 gibiydi. Netti. Ama satürn kova oldu satürn balık oldu yani son 3 4 yılda çoğu şey havada kaldı, sarstı bizi belki. Bakış açımız sarsıldı sadece aslında çok değişen bir şey olmadı pozitifsek pozitif elde etme konusunda.Beklentimizle gerçeklerimiz eşleşemedi, hizalanamadı.Sert zeminden esnek zemine ordan da kaygan zemine geçtik. Şu aralar kaygan zeminde daha çok kıvraklaşmayı öğrenmişizdir, beklentilerimizi biraz daha düşürüp sıfır beklentiye girmiş olabiliriz. Bugün 8 nisan, etkileri yüksek bir güneş tutulması deniliyor ki bunun simetrisi varsayılan Ağustos 2017 de yaşamıştık ki benim için o tarihler ve sonrası çok çok şey farklılaşmıştı. Bugüne not bırakmak istedim. Aktif olmaya niyetleniyorum artık burada. Yazmaya çok ihtiyacım var, merkür retromu etkinleştirmek istiyorum.

Deneme 1 2 3 ❤️

Selammmm topikcanlarım….

Deneme 1 2 3 ❤️
Gerçekten döndün mü? Yazacak mısın yaniden?🙈

“Her şey göründüğünün tersi hiçbir şey göründüğünün tersi değildir”

2019 yılından beri hayatlarımız bir ileri bir geri gidiyor. Sosyal medya sayesinde farkettik ki sadece biz değil çevremizdekilerin de öyle hatta daha da ötesi sadece çevremizde değil ülkemizde de öyle diğer ülkelerde de öyle. Hepimiz birbirimize görünmeyen bağlarla bağlıyız ki bu enerjik bağ tabiki dış dünya da maddi bağımız var ki fiziksel yansıması. Bu 5 yıllık dönemde çok fazla muhasebe yaptık, çok fazla travmalar konuştuk, çocukluğumuza çok döndük. Bu neslin çocuklarıyla kendi çocukluklarımızı çok kıyasladık genel anlamda. Çünkü bu dönemler manevi iyileşme, yüzleşme, kabullenme dönemi olduğunu düşünüyorum. Ama artık bu dönemin bitişine yaklaştık. Bol bol anda kalalım. Çok fazla geçmişle gelecek arası seçimlere gireceğimiz manevi bir dönem içerisindeyiz. Seçimlerimizle konfor alanından çıkmayıp yaşadıklarımızın aynısını mı yaşayacağız yoksa anda kalarak ilhamlara kendimizi açıp cesaretle, kendimizi layık görerek yeniliklere mi açılacağız. Belki bu dönemden sonra çok çok şey değişecek. Çok vedalaşacağız çoğu şeyden, bize veda edecekler. Bu dönemin çok benzerini 2004 2006 yılları içinde yaşadık. Ama o zaman yaratım gücümüz de bu şekilde değildi. Çünkü hem bilgimiz yoktu hem de alıp kabul edilme kapasitemiz düşüktü. 2012 2016 yılları arasında alıp kapasitemiz de kaynaklarımız ne kadar çoğaldı bir düşünsenize. İşte bu dönem 2012 yılından sonra 2005 teki bize neler kattıklarımızla o kadar ilintili ki. Hadi bol bol şükredelim. Şükrümüze şükür katacak muhteşemlikleri var edelim❤️❤️

An’ da kalabilmek için neler yapabiliriz;

Anda kalmak demek 5 duyu organımızı bilinçli olarak kullanmak demektir. Gördüklerimizin, kokladıklarımızın,duyduklarımızın, tattıklarımızın farkından olmamız demektir. An’dayken şimdideyizdir aslımda tüm zamanlardayızdır. Güzel kokular, ilham veren manzaralar, güzel şarkılar-müzikler dinlemek, kadife-saten dokuları elleyerek anda kalabiliriz. Bu sürede ne kadar iyi hissedip şükredersek, özellikle canlı müziklerle dans etmek şarkıya eşlik etmek muhteşem anda kalmamızı sağlayacaktır.
İki ay önce Paris’e gittiğimde koku müzesini ziyaret ettim. Kokulara aşık oldum, zaten tarihi eserleri beni benden almıştı. Dokuları ellerken tüm zamanlara doğru gittim. Sanki tüm hücrelerime ve hücrelerimin özü olan genlerimi tüm zamanlara doğru şifalandırdım sanki. Şimdi o hisleri durduğum yerde canlandırabiliyorum. Diyorum o eserler o güzelllikler boşuna üretilmiyor, bu ilhamlarla üretiliyor. Bu coşkular da yepyeni yaratımlara vesile oluyor. Acaba hangi bilmediğim başka hisler var ki bu hisler muazzam açılımlara, şifalara ve yaratımlara vesile olsun diye bol bol soruyorum ki cevaplansın; sizlere de tavsiye ediyorum şiddetle canlarım:KK49::halay:

Bu arada ekleyeyim Gaziantep’ e yolunuz düşerse Rayiha müzesini şiddetle tavsiye ediyorum. Baharat müzesidir ama tam bir koku müzesidir, harika kokuları var içeride. Çok güzel ilham veriyor, anda kalıyorsunuz tüm zamanlara doğru.

X