Düsüncelerinize ihtiyacim var :(

sivaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
649
2.214
Bogazimida sikmisti, öldürme potansiyeli var daha öncede yaptim demisti ama tam anlatmiyor. Yalanmi gercekmi onuda bilmiyorum. Bakalim
Şu lafı duyduktan sonra evlendiyseniz ya da evlendikten sonra duyduysanız da hala yalan mı gerçek mi demeniz çok garip. Gerçek mi olduğunu nasıl öğrenmeyi düşünüyorsunuz. Adam sizi maddi manevi kullanmış, sömürmüş, kendi bırakmak isteyince kadar da devam edecek gibi gözüküyor. Zira sizin buna bir dur diyesiniz yok.

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
3.471
2.067
Ben zerre kıskanç değilimdir kimsenin telini karıştırmam mesela siz buna neden gerek duydunuz bunu merak ettim hadi duydunuz duydunuz neden ailenizin yanında yapmak ıstedınız bunu?Dahası kocanız teli kırıp atarken aileniz öylece izledi mi ?Hersey cok garip geldi bana. Bana kalırsa siz zaten birşeylerden kıllanmışsınız da görmek istemişsiniz o telefonu .He sizin o teli görmek istemeniz onun teli kırıp atmasını gerektırmez bence sadece yalancı degıl anormal de aynı zamanda.O telde sizin görmenizden bu kadar sakındıgı ne olabılır ?Ya da yurtdısında cam acamayacagı ne durum var?Bence siz hiç şüpheci değilsiniz ben çok şüpheciyim :) Ben aldatıldıgımı dusunup peşine bırını takardım bu durumda.
Normal oturuyorduk ailecek ve konusu acildi esim ailemin yanindada kötüler beni. Aciklarimi söyler utandirir beni hep. Aramizda hic gizli sakli yoktur herseyi kafasinda evirir cevirir icinden istedigini secwr kafasina göre degistirir sonrada etrafa gercekmis gibi anlatir. Telefon lazim olmustu aslinda internetten biseye bakcsktim benkm telefon ya yan odadqydi yada asagi katta hatirlamiyorum yanimda degildi anneminkini istedim onunkide yaninda degildi esim geldi o sira dolaniyordu oralarda sonra konusu acildi annem biseler dedi bende sorun yok bise gizlemiyor aramizda hallettik falan dedim sonrada esime telefonu verirmisin bide bakcam dedim aklimda hem internet vardi bakacagim sey hatirlamiyorum hemde onun listeye mesajalra falan ama o hayir deyince internette bakacagim seyden vazgectim önesizdi sadece tele bakcaktim rica ettim verirmisin diye hayir dedi ve öyle yapti yani hicbirimiz anlam veremedik annemde babama kizdi sen burdasin diye sana gösteris olsun diye kendini ispatlamak icin kirdi falan dedi babam gitti baska odaya annem hicbise demedi labtopunu acti ilanlardan esime kirdigi telefonun aynisindan bakmaya basladi. Telefon alacak. Kizdim anneme sen niye ugrasiyorsun kendisi kirdi kendisi alsin dedim annem sürekli telefon bakti carsiya falan ciktilar telefon icin. Yani annem niye aliyor ? Zaten benim kullandigim telefonu ailem aldi diye ben asiri rahatsizim biran önce kendim alip bunu geri vermeye bakiyorum ama o rahat hemen alscak. Evlendigimizde annem para ve altin verdi ben aldim ama sonra geri verdim geri vercem diye aldim zaten alirken. Istemiyorum ben ama esim aliyor sen almazsan ben alcam diyor. Ya benim ailemin parasini ben kabul etmiyorum sen kim oluyorsunda aliyorsun anlamiyorum. Annemle zaten hep benim arkamdan gizli is ceviriyorlar. Annemde cok is ceviriyor onunla arkamdan. Kizdim kac kere. Yeni evlendik esime en sevdigin yemekler ne sana yapayim dedim söyledi ben yapcam annem herseyi hazirliyo koyuyo bana firsat birakmiyor. Esimle disardan geliyoruz acikmis esim yiyecek birseyler koycam önüne disardak geldik ellerimi yikamaya gittim cikana kadar annem koymus ben baska birseyler hazirlicam aliyo kendisi yapiyo hazirliyor koyuyor. Sürekli yapiyor bunu. Bende kizdim o kadar cok istiyorsan kendi kocana hizmet et ben hazirlamak istiyorum dedim (babama hic hizmet etmez hep kavga ederler iki tarafinda hakli oldugu konulsr var) ben öle dedim diye annem alindi bana. Yani rahat birakmiyor herseye karisiyor yatip kalktigimiza bile karisiyor iliskiye bile karisiyor cöpleri odayi heryeri karistiriyor ya özel hayatim benim ama saygi yok zaten esimde herseyi söylüyo anneme kimbilir benden habersiz neler konusuyolar arkamdan bilmiyorum

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
3.471
2.067
Ben zerre kıskanç değilimdir kimsenin telini karıştırmam mesela siz buna neden gerek duydunuz bunu merak ettim hadi duydunuz duydunuz neden ailenizin yanında yapmak ıstedınız bunu?Dahası kocanız teli kırıp atarken aileniz öylece izledi mi ?Hersey cok garip geldi bana. Bana kalırsa siz zaten birşeylerden kıllanmışsınız da görmek istemişsiniz o telefonu .He sizin o teli görmek istemeniz onun teli kırıp atmasını gerektırmez bence sadece yalancı degıl anormal de aynı zamanda.O telde sizin görmenizden bu kadar sakındıgı ne olabılır ?Ya da yurtdısında cam acamayacagı ne durum var?Bence siz hiç şüpheci değilsiniz ben çok şüpheciyim :) Ben aldatıldıgımı dusunup peşine bırını takardım bu durumda.
En son onu düsündüm bende zaten. Acaba bi dedektif mi tutsam bakalim jir ay takip etsin bunu neler yapiyo yalan sölüyomu diye.

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
3.471
2.067
Sen şimdi boşver buraya yazmayı.. Güzel bi avukat tut ona anlat bunları.. Maddi manevî dava ac boşan gitsin sonra kendi hayatını yaşa evlenmek istemiyorsan da bi daha evlenme. Böyle evlilik olmaz. Hâlâ acaba diyorsun. Yanı bir insanın içinde acabalar varsa bu iş bitmiştir zaten.
Hepiniz o kadar emek verip okumussunuz yazdiklarimi birde yazmissiniz en azindan bi cevap vereyim diye ugrasiyorum. Elimde hicbir ispatim yok parami aldi desem hani nerde ispat dicekler esimde yok almadim ben para falan o benim parami yedi dicek arabami sattim evimi sattim dicek benim haberim bile yok aldigindan sattigindan parayi görmedim bilmiyorum bile ama beni suclayacak. Onun agzi cok iyi laf yapar cok kolay ikna eder karsisindakini. Yani anla ugrasmak cok zor. Benim gözüm parada pulda degil. Aileme zarar gelmesin mutlu olsunlar yeter, benim ac kaldigim zamanlar oldu ara ara cok zor durumda kaldigim oldu ama bi sekil idare ettim cok sükür.

lily86

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Ağustos 2011
13.922
10.615
Telefon karistirmak bosanma sebebimi ? Evlilikte gizli sakli olmaz diye düsünüyordum ben :KK43: 35
Bak güzel kardeşim ayni yastayiz
İnsanlar salt kötü ya da iyi degildir hepimizin olumlu olumsuz yönleri var
Demek ki siz daha iyi niyetle baktığınız için insanlara, herkesi kendiniz gibi görüyorsunuz
Maalesef insanlar o kadar saf degil
Herkes bir seyler yasiyor, kimi hastalık kimi issizlik kimi.parasizlik...
Hepimiz belli yollardan geçerek olgunlasiyoruz bir sekilde
Siz ya yasadiklarinizdan dersler çıkartamıyorsunuz ya da kabul görme ve onaylanma ihtiyacinizdan midir, belki de olumsuzluklari görmemeyi seciyorsunuz
Ama şunu unutmayın ki doğru yerde doğru tepkiyi verdiğinizde kisiler yanlisinin farkına varir
Siz esinize yalan da söylese guzel güzel konuştum diyorsunuz
Ilki güzelce olur ikincisi daha tepkisel, kızdığınızı kirildiginizi anlasın diye üçüncüsünde ise artik gemileri yakmaniz gerekir. Hep "ama şu sebepten yapmistir" diye aklarsaniz o da kendini aklar ve sizi suçlar günün sonunda.
Lütfen kendinize deger verin,kendinizi sevin
Kimsenin size vermedigi sevgiyi siz kendinize verin. Ayrica yetiskin insansınız, hayatınızla.ilgili karar alırken ailenizin gudumunde olmayın. Sanmıyorum ama oldu da cesaret edip bosandiniz, lütfen ayri eve çıkın ve kendinize odaklanin.
Hayatta kesfedecek cok guzel seyler var, bir ömür bu adam aldatiyor.mu, acaba yine ne yalan söyleyecek diye kafa yoracaginiza dünya turuna cikin daha iyi
Randevu almaniza da sevindim umarim.en kisa sürede silkelenip kendinize gelirsiniz

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
3.471
2.067
Sizin etrafınızda ananız babanız napıyorsun sen kendine gel diyen bir büyüğünüz, arkadaşınız yok mu? Hadi siz safsınız da neden kimse engel olmadı size? Her yazdığınız şey saçma ötesi. Sinirim bozuldu 😂
Annem evlenmemi istedi 2 kardesim var biri kendi halinde kimsenin isine karismaz digerininde kendi hayati var o da hep bana kizar zaten sinirli biridir kendisi, babam zaten hicbirseye karismaz evi hotel olarak kullanir. Konusabilecegim arkadasim kimsem yok hepsini sildirdi esim. Zaten yakin arkadas olarak bir tane vardi. Digerleriyle öylesine disarda görüstügüm sohbet ettigim arkadaslardi. Anne ne derse o oluyor. Cok bunaltiyor insani sirf sussun diye tamam diyorum artik biktim. Benim kendimim diplomayi alip düzgün iste calisip kendi düzenimi kurmam lazim. Evlenince belki saygi duyarlar dedim ama yok belki kendim calisip kendim ev araba falan alabilirsem belki saygi duyarlar. Daha önceki calisip kazandiklarim hayatta kalabilmek icindi. Sonrada esimin borclari icin cok calistim kendim borc yaptim o ugrasmasin diye

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
3.471
2.067
Bak canım güzel güzel konuşman hata zaten. Haddini bildireceksin ne demek yalan söylemek ne demek arkandan gizli saklı iş yapıp sürpriz yaptım demek ya? Numaranı engellemiş üstelik. Arkandan iş çevirdiğinin farkında değil misin? Ağzı da iyi laf yapıyormuş oh ne güzel asıl böylelerinden korkacaksın. Kusura bakma canını acıtmak istemem ama dost da acı söyler. Evli misiniz sevgili misiniz orayı tam anlamadım. Evliysen bu evlilikten çok ümit bekleme derim sevgiliyseniz de daha iyi evlenmeden koşarak uzaklaş en yakın arkadaşım olsan inan aynı yorumu yapardım. Seviyorum aşığım demek kolay lafta herkes aşık icraat nerde? Sadakat dürüstlük nerde emek nerde? Bu mu sevgi Allah aşkına?
Evliyiz hem resmi hem dini nikahla. Basta hep güzel konustum anlamadi sonra kizdim beni sucladi üste cikti konusturtmadi bagirdim herkez beni sucladi bagiriyorum diye güzel konus diyorlsr aile. E en basta güzel konustum anlamadi ne yapcam ben piskolog degilimki tedavi edeyim düzelteyim. Ben ters davraninca kizinca inadina dahada cok tersini yapiyo inadina nefret ettigim ne varsa yapiyo beni aileye rezil ediyor korkuyorum

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
3.471
2.067
Demek ki siz daha iyi niyetle baktığınız için insanlara, herkesi kendiniz gibi görüyorsunuz
Siz ya yasadiklarinizdan dersler çıkartamıyorsunuz ya da kabul görme ve onaylanma ihtiyacinizdan midir, belki de olumsuzluklari görmemeyi seciyorsunuz
Ama şunu unutmayın ki doğru yerde doğru tepkiyi verdiğinizde kisiler yanlisinin farkına varir
Ilki güzelce olur ikincisi daha tepkisel, kızdığınızı kirildiginizi anlasın diye üçüncüsünde ise artik gemileri yakmaniz gerekir. Hep "ama şu sebepten yapmistir" diye aklarsaniz o da kendini aklar ve sizi suçlar günün sonunda.
Kimsenin size vermedigi sevgiyi siz kendinize verin. Ayrica yetiskin insansınız, hayatınızla.ilgili karar alırken ailenizin gudumunde olmayın. Sanmıyorum ama oldu da cesaret edip bosandiniz, lütfen ayri eve çıkın ve kendinize odaklanin.
Hayatta kesfedecek cok guzel seyler var, bir ömür bu adam aldatiyor.mu, acaba yine ne yalan söyleyecek diye kafa yoracaginiza dünya turuna cikin daha iyi
Randevu almaniza da sevindim umarim.en kisa sürede silkelenip kendinize gelirsiniz
Hep bi aciklamasi vardi hazirda zaten en basindan ona göre hazirlik yapiyo en bastan ona göre konusuyo sonradanda örnek gösteriyor yani kafasini bu kadar seytanliga yoracagina biraz dürüst olsa sorun kalmicak.

Ben kizinca dahada kötü oluyor beni sucluyo kavga cikariyor bana saldiriyor.

Bu defada iste tepkimi koymak icin yazmicam bakalim ne yapacak hatalarina devammi edecek yoksa adam gibi konusacakmi.

lillyleon

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
52
107
25
Evliyiz hem resmi hem dini nikahla. Basta hep güzel konustum anlamadi sonra kizdim beni sucladi üste cikti konusturtmadi bagirdim herkez beni sucladi bagiriyorum diye güzel konus diyorlsr aile. E en basta güzel konustum anlamadi ne yapcam ben piskolog degilimki tedavi edeyim düzelteyim. Ben ters davraninca kizinca inadina dahada cok tersini yapiyo inadina nefret ettigim ne varsa yapiyo beni aileye rezil ediyor korkuyorum
Bak senin bu ilişkide net bi tavrın yok bi ağırlığın yok bu yüzden karşı taraf seni çok hafife alıyor. Ne diyim sen bilirsin ama ömür geçmez böylesiyle. Boşanamıyorsan da en azından rest Çek boşanacakmışsın gibi davran kararlı davran sürünsün. Gerçi huylu huyundan vazgeçmez ama...

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
3.471
2.067
Kendimden nefret ediyorum ne sevmesi :KK43: ona ne söylesem basima kakiyo üzüyo beni. Bi defasinda demistim aksam sen beni neden seviyorsun ben bile kendimden nefret ediyorum demistim hemen ertesi sabah hemen aile yaninda söylüyo bunu. Ben aileme üzgün oldugumi pek belli etmem yanlarinda güclü davranmaya calisirim ama esim herseyimi aile yaninda söyleyip beni rezil ediyor cok utandiriyor yillardir sakladiklarimi aileye pat pat söylüyor. Her bise dediginde acaba ne dicek nolur sunu demesin diye dua ediyorum icimden. Hic aramizda gizli bise yok

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
3.471
2.067
Bak senin bu ilişkide net bi tavrın yok bi ağırlığın yok bu yüzden karşı taraf seni çok hafife alıyor. Ne diyim sen bilirsin ama ömür geçmez böylesiyle. Boşanamıyorsan da en azından rest Çek boşanacakmışsın gibi davran kararlı davran sürünsün. Gerçi huylu huyundan vazgeçmez ama...
Öyle yapmis olsam bosan der umrunda olmazki. Bosanirsamda zararli ben cikarim. O hicbiseyi takmaz. Ya madem böleydin niye o kadar ugrastin o zaman benle evlenmek icin. Ben sevgili olarak kalalim duralim evlenmek istemiyorum dedim o kadar ugrasti sonra böyle yapiyor yani gören sanki ben zorla evlendim onla sancak. Evlendikten sonra yürütmeye calisiyorum ben madem böleydin niye zorladin evlenmeye niye evlendin tek basina yasasaydin ben evlenme meraklisi degilim istemiyordumda zaten

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
3.471
2.067
hepinizden allah razi olsun bir defa bile olsa birileriyle konusmak icimde tuttuklarimi anlatmak iyi geldi bana. Konusacak hickimsem yok beni anlayabilecek hickimsem yok sevenim yok deger verenim yok. Ama siz yazdiklarimi okuyarak kafa yorarak cevap vererek bile bana deger verdiginizi gösterdiniz emek verdiniz benim icin. gercekten allah razi olsun cok tesekkür ederim hepinize ayri ayri. Iyiki varsiniz hepinizi cok seviyorum. Uyumaya calisacagim uyuyabilirsem. Iyi geceler.. :KK200:

lillyleon

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
52
107
25
Öyle yapmis olsam bosan der umrunda olmazki. Bosanirsamda zararli ben cikarim. O hicbiseyi takmaz. Ya madem böleydin niye o kadar ugrastin o zaman benle evlenmek icin. Ben sevgili olarak kalalim duralim evlenmek istemiyorum dedim o kadar ugrasti sonra böyle yapiyor yani gören sanki ben zorla evlendim onla sancak. Evlendikten sonra yürütmeye calisiyorum ben madem böleydin niye zorladin evlenmeye niye evlendin tek basina yasasaydin ben evlenme meraklisi degilim istemiyordumda zaten
Evlendikten sonra bazı erkekler değişiyor ne yazık ki. Elde etme psikolojisi. Madem o takmaz sen niye takıyorsun? Boşanmanızı umursamayacak hatta kendi hataları yüzünden boşanmanızı umursamayacak bi insanla beraber olmanın anlamı ne? Çocuğunuz var mı bu arada merak ettim. Yoksa da kesinlikle düşünme derim uzun bi süre. Eşini yakından tanımadığımız için net bişey söylemek zor aslında sevip sevmemesi konusunda ama seni pek umursamıyor izlenimi uyandırıyor bahsettiklerin . Yine de biraz zaman ver bakalım madem seviyorsun. Düzelir umarım.

Umutumut82

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
12.837
21.161
Merhaba canim buralardamisin sen nasilsin ? Cok doldum dayanamadim cok kötüydüm buraya yazdim cok sükür iyi geldi yazilanlari okuyorum.

Yok o beni terketti gitti hic bakmadi bile. Yeni evlendim ben baska birisiyle.

Uzun zaman gelmemistim o terkettikten sonra. Yeni gelmeye basladim ara ara forumlari okuyorum. Bugünde cok fazla üzüldüm ben yazdim :KK43:

Canim benim cok üzüldüm okuduklarima zaten gidende bundan beş beterdi niye acele ettin. Ne diyecegimi bilmiyorum lütfen artık kendin için iyi olanı yapmaya başla.
_ Önce kendi ayakların üzerinde dur, kimseye bağımlı yaşama .
_Kendini sevmeyi öğren, muhakkak psikolojik destek al.
_Ruhunu yaşadiklarindan arındır sonra nasipse evlen. Evliliği şart veya kaçış olarak görme.
Rabbim güldürsün yüzünü

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-08-2021

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 80 gün kaldı.

Önümüzdeki 3-4 gün içinde bebeğinizin derisi, deri altında biriken yağlardan dolayı daha pürüzsüz ve yumuşak hale gelecek. Şiddetli baş ağırısı, bulanık görme, ani kilo artışı, veya ellerinizde, ayaklarınızda, ayak bileklerinizde ve yüzünüzde şiddetli şişme gördüğünüz durumlarda hemen doktorunuza başvurunuz. Çünkü bu belirtiler, hem sizin hemde bebeğiniz için çok tehlikeli olan yüksek tansiyonun belirtisi olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın