Gelinlik Ayakkabısı Duvaklı gelinlik ayakkabılarım :))

Ladypurple

*ümitli rüzgar* (alminAŞK)
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
2.453
1.415
35
$10341416_10152472249184456_2726145006850153897_n.jpg

Bunlar da esprili gelinlik ayakkabılarım :) Nasıl sizce ? :) Çok rahat yürüyeceğimi düşünmüyorum ama fotoğraf çekimlerinde hoş olacak :) Bunun yanına da dolgu topuklu spor ayakkabı aldım.

Eki Görüntüle 1135804

Bunlar da esprili gelinlik ayakkabılarım :) Nasıl sizce ? :) Çok rahat yürüyeceğimi düşünmüyorum ama fotoğraf çekimlerinde hoş olacak :) Bunun yanına da dolgu topuklu spor ayakkabı aldım.

topuklu spro ayakkabıyla rahat edebilecek misin ?
ben de ek olarak babet almayı düşünüyorum iyi aklıma getirdin :)
çok hoşlar bu arada, güle güle kullan :)

topuklu spro ayakkabıyla rahat edebilecek misin ?
ben de ek olarak babet almayı düşünüyorum iyi aklıma getirdin :)
çok hoşlar bu arada, güle güle kullan :)

Çok teşekkür ederiim :))
Hani şu yeni çıkan dolgu topuklu spor ayakkabılar var..Önden de platformlu..Çok rahat oluyorlar..Benim boy biraz kısa oldugundan ve gelinlik modelinden ötürü babet giyersem pek hoş olmayacak o yüzden.Yoka babetin rahatlığını değişmem tabi :)

Çok teşekkür ederiim :))
Hani şu yeni çıkan dolgu topuklu spor ayakkabılar var..Önden de platformlu..Çok rahat oluyorlar..Benim boy biraz kısa oldugundan ve gelinlik modelinden ötürü babet giyersem pek hoş olmayacak o yüzden.Yoka babetin rahatlığını değişmem tabi :)

topuklu spor giymen daha iyi hem boyu uzun gosterir.bende oyle yapıcam çünkü takı uzun suruyor dolgu topuk spor alıcam yanıma boyuda uzun gösteriyor rahatta.damat uzun çünkü..:nazar::nazar:

Eki Görüntüle 1135804

merhaba, ayakkabılarınıza bayıldım tam olarak aradığım ayakkabı bu! izmşrde yaşıyorum siz nerden aldınız acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba, b
merhaba, ayakkabılarınıza bayıldım tam olarak aradığım ayakkabı bu! izmşrde yaşıyorum siz nerden aldınız acaba yardımcı olursanız çok sevinirim
merhaba, yalova dan aldım.tekin miydi öyle birşeydi mağaza adı, orada var midir kimbilir..ama bu tarz ayakkabı arttı..bence mutlaka denk gelirsiniz izmir de de :)

Merhaba, b
merhaba, yalova dan aldım.tekin miydi öyle birşeydi mağaza adı, orada var midir kimbilir..ama bu tarz ayakkabı arttı..bence mutlaka denk gelirsiniz izmir de de :)

malesef bu zamana kadar hiç denk gelmedim belkide aramadığım için bilmiyorum.. çok teşekkür ederim birşey daha aklıma takılıyo rahatmı yani yürürken o tül ayağınıza takılmıyo demi?

X