Duygularım paramparça 😞

E_geli_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2020
86
39
34
Uzun zaman sonra makyaj yaptım üzerime elbise falan giydim odaya geldim eşimin yanına oturdum sonra gel seni öpeyim dedim kafasını yana aldı hiç gelmio beni övmez bir kere öptüğünü bilmem sarilmaz normal zamanlarda sadece yatakta sarılmışligi var ne bilim seviyorum demez hiç ilgisi yok 7 senelik evliyim gerçekten bıktım usandım

Evliliğimizin ilk baslarinda ben çok naz yaptım kabul ediyorum bunu o zaman demişti sen çok simariyorsun ben ilgi gosterdikce tepeme çıkıyorsun tarzı bir şeyi olmuştu o günden bu güne böyle kendimi yemin ederim cezalandırılmış gibi hissediyorum

Evliliğimizin ilk baslarinda ben çok naz yaptım kabul ediyorum bunu o zaman demişti sen çok simariyorsun ben ilgi gosterdikce tepeme çıkıyorsun tarzı bir şeyi olmuştu o günden bu güne böyle kendimi yemin ederim cezalandırılmış gibi hissediyorum
7 yıl nasıl bir ceza bu ?

Kaçan kovalanıyor sizin evde.. Adamı baya baya kırmışsın sen 🤦‍♀️

Kaçan kovalanır modu olmuş önce sonra şimdi eşin.ama esinde tam camış benden söylemesı.böyle bı ceza bu kadar sürmez.aranızda konuşma falan oluyor mu adamı açmaya çalışsan.

Amacin ne de acik acik.
Ne cezasi kimmis de ceza kesiyormus?
Bu kadar nazlanmaai bi benim mi aklima kotu seyler getirdi?
Ilgisini baskasi mi cekiyor acaba?

Bence de önce konuşmaya calis.ben seni çok özlüyorum de sen beni istemiyo musun diye esini kıvama getirmeye calis.
Seni seviyorum denemesi sarılıp opmemesi normal değil ablacım.isteksizlik desen sağlık yaş psikolojik falan anlamaya çalışırız.ama bana değişik geldi.

Uzun zaman sonra makyaj yaptım üzerime elbise falan giydim odaya geldim eşimin yanına oturdum sonra gel seni öpeyim dedim kafasını yana aldı hiç gelmio beni övmez bir kere öptüğünü bilmem sarilmaz normal zamanlarda sadece yatakta sarılmışligi var ne bilim seviyorum demez hiç ilgisi yok 7 senelik evliyim gerçekten bıktım usandım
Biraz geri cekilmeyi denesen belki kacan kovalanir

Adam seks yapmiyo ya isteksizlik var ne yapabilirim baştan çıkartmak için diye açmış galiba.

Bilmiyorum amac7 yıldır adam böyleyse ne yapsa düzelmez

Kaçan kovalanır ama adam kızmış hadi 3 5 ay hadi 7 ay olsun bu bile bana fazla bir süre

Adam kaçan kovalanır zihniyetindeyse
Baya baya kaçmış tam 7 yıl kovala kovalaya bilirsen :-)

Bilmiyorum amac7 yıldır adam böyleyse ne yapsa düzelmez

Kaçan kovalanır ama adam kızmış hadi 3 5 ay hadi 7 ay olsun bu bile bana fazla bir süre

Adam kaçan kovalanır zihniyetindeyse
Baya baya kaçmış tam 7 yıl kovala kovalaya bilirsen :-)
İlk baştan beri uzaksa öpme sarılma vs yoksa adamın duzelmesi çok zor bence de duzelmez.
İlk başlarda ben çok nazladim bana kızdı ceza gibi geliyor diyo evet çok uzun bı zaman bu kadar ceza da olmaz kaçıp kovalamada.
Eşi isteksiz diye düşündüm ama yaklaşan kadına usutursun kalın giyin demek ne 😂
Bı sekilde istemiş lazim elbise falan giymiş.gel opeyim demiş yanaşmamis bile.
Farklı sorunlar var gibi

İlk baştan beri uzaksa öpme sarılma vs yoksa adamın duzelmesi çok zor bence de duzelmez.
İlk başlarda ben çok nazladim bana kızdı ceza gibi geliyor diyo evet çok uzun bı zaman bu kadar ceza da olmaz kaçıp kovalamada.
Eşi isteksiz diye düşündüm ama yaklaşan kadına usutursun kalın giyin demek ne 😂
Bı sekilde istemiş lazim elbise falan giymiş.gel opeyim demiş yanaşmamis bile.
Farklı sorunlar var gibi
Aynen şüpheli işler

Kalın giy de tuzu biberi olmuş :KK70:

Eşi iyice unutursa ne olacak.makyajla elbiseye bile yanaşmamis.kacmak da ters olursa yazık olur.
Neden unutulacak boyle suslenip yanina gidince nazlaniyorsa daha ne kadar unutabilir konu sahibinin yerinde olsam bagirir cagirir birdaha yanina gitmez ben nazlanirdim sahsen sorun varsa terapi felan gidilir ama ilk bunu deneme taraftariyim

Neden unutulacak boyle suslenip yanina gidince nazlaniyorsa daha ne kadar unutabilir konu sahibinin yerinde olsam bagirir cagirir birdaha yanina gitmez ben nazlanirdim sahsen sorun varsa terapi felan gidilir ama ilk bunu deneme taraftariyim
7 senedir öpme koklama sarılma olmamış seni seviyorum da dememiş.kadin yanaşinca geri çekilmiş.adam da sorun var

X