Duygularım paramparça 😞

Bazen farklı şekillerde ifade ediyor ama hiç mi gelmez sarilmaz hiç mi insan öpmek sarilmak istemez gerçekten anlamıyorum
He öpmez sarılmaz böyle şeyleri hiç sevmez.öpmek istediğin zaman sarılmaya ihtiyaçın olduğunda maalesef ya çocuklara sarılıyosun ya da yastığım oluyor.değişmesini bekleme 11 yıl hiç değişmedi sadece tavizleri var artık.bir kadını nasıl seveceğini bilmiyor.tek tek öğretmen gerekecek.küsmek onu daha senden soğutur.isteklerini açıkça onunla konuşmalısın.bunların senin için bir ihtiyaç olduğunu bilmeli.ama zamanla yapıcaktır.pat diye olmuyor

Bazen farklı şekillerde ifade ediyor ama hiç mi gelmez sarilmaz hiç mi insan öpmek sarilmak istemez gerçekten anlamıyorum
Simdi burada hemen aldatiyor etiketin yapistirirlar bacim galeyana gelme esra ezmeci var onu takip etmeni oneririm kitaplarini al iliskilerde cok iyi donut alanlar var kadinlar sicak erkekler soguk sever kitabini oneriyor herkes bi alin derim ben aldim bakalim okumaya yarin baslarim artik

Yapısı bu mu acaba sürekli böyle ilgisizmiydi.benim eşimde böyle 11 yıllık evliyiz daha yeni açılıyor düşün.bana yeni yeni danışıyor.birşeyler paylaşıyor.artık bana dönük uyuyor bu varya en çok istediğim şeydi. Eli elimde olması huzur verici 10 yıl sonra.çok yordum bende onu niye böylesin niye ilgisizsin yapamıyorum dedi.bebek gibi sıfırdan ilgiyi sevgiyi öğrettim biliyormusun.bir kadınla ne yapılır bunu konuştuk.bazı erkekler böyle ilgi istemiyor ilişki istemiyor kimse rahatsız etmesin istiyor.ama evliliğin paylaşmak olduğunuu anlattım tek tek sabırla.bir kadının ihtiyacı olduğunu görmediği takdirde neler doğabileceğini gösterdim.sende başarabilirsin onu konuşmaya ikna etmelisin.
Bnde başarıya ulasirmiyim acababen 2 yıldır evliyim kocam çok ilgisiz dokunmayı sevmiyor 1 2 ayda hi beraber oluyorum insan çok yoruluyor benimde denemediğim hic bisey kalmadı çok üzücü bi kadın için bence kadınin gururu Alt üst oluyor

Bnde başarıya ulasirmiyim acababen 2 yıldır evliyim kocam çok ilgisiz dokunmayı sevmiyor 1 2 ayda hi beraber oluyorum insan çok yoruluyor benimde denemediğim hic bisey kalmadı çok üzücü bi kadın için bence kadınin gururu Alt üst oluyor
Eşler cinselliği açık açık konuşmuyor.sertleşme sorunu var emin ol.bunu sana bellide etmiyordur.konuşmayı dene ama sıkmadan bunaltmadan.psikolojik yardım almanı öneririm.dahada kötüye gitmeden.halada sorunlarımız var halada beni boşamaya çalışır arada.ama ne o eskisi gibi ne de ben.eğer kendimizi çok yıpratmasaydık daha güzel olurdu herşey.en ufak kavgada eskiler dökülmezdi.yıpratmayın kendinizi.kendinizde hata aramayın.birlikte sonuç almaya bakın.ilerde çok mutlu olursunuz.

Eşler cinselliği açık açık konuşmuyor.sertleşme sorunu var emin ol.bunu sana bellide etmiyordur.konuşmayı dene ama sıkmadan bunaltmadan.psikolojik yardım almanı öneririm.dahada kötüye gitmeden.halada sorunlarımız var halada beni boşamaya çalışır arada.ama ne o eskisi gibi ne de ben.eğer kendimizi çok yıpratmasaydık daha güzel olurdu herşey.en ufak kavgada eskiler dökülmezdi.yıpratmayın kendinizi.kendinizde hata aramayın.birlikte sonuç almaya bakın.ilerde çok mutlu olursunuz.
Çok sıkıntılar yaşadım hep tartışma hep kavga geçiyor günlerimiz çok kötü günler geçirdim geciriyorumda piskolaga gitmek istiyrum ama imkanımız yok piskolajim bozuldu bi çocuğum var ilgisizlik ben kendimi çok kötü hissediyorum bende burda arkadaşlara sorarak çare bulmaya çalışıyorum

Çok sıkıntılar yaşadım hep tartışma hep kavga geçiyor günlerimiz çok kötü günler geçirdim geciriyorumda piskolaga gitmek istiyrum ama imkanımız yok piskolajim bozuldu bi çocuğum var ilgisizlik ben kendimi çok kötü hissediyorum bende burda arkadaşlara sorarak çare bulmaya çalışıyorum
Devlete git param yok deme kendine hep bir çare bul.yarın öbür gün tek kaldığında yalnız olucaksın.tek başına hayatla mücadele etmeyi öğren.tek başına yürüyüşe çık.evde oyalan.ben kötü zamanlarda o yokmuş gibi yapardım. Yapboza sandım.kanaviçe yaptım.resim yaptım. Spora sardım.uğraşın olmazsa sürekli düşüne düşüne hastanelik olursun.kendine eziyet etme.ikinci kez üniversite sınavına girdim.açıköğretim okumaya başladım.yap ama yeter ki kendini geliştirmeye bak.devlet kurs açıyor. Bir sürü kursa gittim.alakam olmayan kurslarada gittim.meğer ne güzelmiş dedim.bir sürü arkadaşım oldu.

Devlete git param yok deme kendine hep bir çare bul.yarın öbür gün tek kaldığında yalnız olucaksın.tek başına hayatla mücadele etmeyi öğren.tek başına yürüyüşe çık.evde oyalan.ben kötü zamanlarda o yokmuş gibi yapardım. Yapboza sandım.kanaviçe yaptım.resim yaptım. Spora sardım.uğraşın olmazsa sürekli düşüne düşüne hastanelik olursun.kendine eziyet etme.ikinci kez üniversite sınavına girdim.açıköğretim okumaya başladım.yap ama yeter ki kendini geliştirmeye bak.devlet kurs açıyor. Bir sürü kursa gittim.alakam olmayan kurslarada gittim.meğer ne güzelmiş dedim.bir sürü arkadaşım oldu.
Devlet hastanesi ilgilenirmi açaba eşimin çocukluğuna dair biseyler olduğunu tahmin ediyorum
Birde çay macun öneren varmı arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz

Devlet hastanesi ilgilenirmi açaba eşimin çocukluğuna dair biseyler olduğunu tahmin ediyorum
Birde çay macun öneren varmı arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz
Çok iyiler hem de ilk gittiğimde oturup ağlamıştım.hassasiyetle dinledi beni.eşimi davet etti.eşime doktor benimle ilgili sana soru soraçakmış dedim yalandı tabi 🤣🙄 eskisi gibi ağlama çığlıklarım yok.duvarlar üstüme gelmek yerine sırdaşım sanki.etrafımda kitaplar var.aktara git.kadın satıcılar çoğunda söyle isteklerini sana karışım verecektir.

X