Düzenli 41 Yasin okumak için 41 dua kardeşi arıyorum

mutlulukbenihicbirakma

23.01.08:)
Pro Üye
5 Şubat 2012
3.762
2.175
Merhaba arkadaşlar,

Ben birbirini tanımayan insanların birbirlerine olan dualarının daha çok kabul olduğuna hep inanmışımdır nekadar çok nefes girerse o kadar güzel oluyor sanki 😇
Burda da sık sık dualara katılırım, katılıyorum.

İşin özü dilek (hacetlerimiz) için düzenli 41 Yasin suresi okumak için 41 dua kardeşi arıyorum ister eski yazı ister yeni yazı abdestli içten olsun yeter, hergün 1kişiye okunayacak şekilde ayarlama yapıcam nasip olursa🤲
Siteye üye olmayan anneniz kardeşinizi de katılabilir 41 kişi olduğumuzda başlarız.🥰

Ne dersiniz 😇

41 YASİN SURESİ LİSTEMİZ

son sayfadaki gibidir,

KATILMAK İSTEYEN OLURSA EKLEYEBİLİRİM Hoppa

Son düzenleme:
Canim ne guzel olmus, yalniz ben kosede bekleyim.
Haftada 1 kisi olunca uzun suruyo liste, bide 41 kisi olcak malum. Eger gun kisalirsa beni ekleyip etiketlersen sevinirim😊

Saol canım 🥰 aslında benimde gönlümden geçen daha kısa zamanda bitmesi hatta hergün bile okuyabilirim ama topluluk olunca malum herkesin hergünü bir olmuyor bakalım katılanlar olursa belki duruma göre kısalır 😇🤲

Saol canım 🥰 aslında benimde gönlümden geçen daha kısa zamanda bitmesi hatta hergün bile okuyabilirim ama topluluk olunca malum herkesin hergünü bir olmuyor bakalım katılanlar olursa belki duruma göre kısalır 😇🤲
Gunluk olsa ne guzel olur hem hergun okumusta oluruz. Dedigin gb gelen oldukca belli olur. Beklemedeyim😍

Gunluk olsa ne guzel olur hem hergun okumusta oluruz. Dedigin gb gelen oldukca belli olur. Beklemedeyim😍

Günlük olursa ben de varım canım 🌺🌸

Şuanda günlüğe çevirmeyi düşündüm hergün 1kişiye hızla akar peki regl döneminde nasıl bir yol izlicez herkes çevresinde okuyabilecek birine okutur bulamazsa paylaşırız die düşündüm ama varmı başka öneriniz?

Günlüğe çevirsem katılır mısınız ?

Ben zaten duzenli olarak her gun okuyorum sayisisiz okuyabildigim, gucum yettigi kadar. Yani ben her turlu okurum ama regl zamani yerime okuyabilecek birini bulmak sikinti. Herkesin kendince okumalari var ve kimseden isteyemem :KK43:

Şuanda günlüğe çevirmeyi düşündüm hergün 1kişiye hızla akar peki regl döneminde nasıl bir yol izlicez herkes çevresinde okuyabilecek birine okutur bulamazsa paylaşırız die düşündüm ama varmı başka öneriniz?
Bazi topiklerde liste hazirlanirken kisilerin yanina dualari da yaziyolardi, adeti yaklasan kisiler onden gidebilsin ya da bitince geriden gelebilsin die.
Ztn kimsenin okumamazlik yapcagini sanmiorum.
Gunluk liste belli saatte yeni kisiye gecicek. Mazeretliler de okuyamadiklarina ya da onden okuduklarina etiket yaparak bildirim yapar. Katildigim gruplar hep bu tarz ilerledi :)

Son düzenleme:
Ben zaten duzenli olarak her gun okuyorum sayisisiz okuyabildigim, gucum yettigi kadar. Yani ben her turlu okurum ama regl zamani yerime okuyabilecek birini bulmak sikinti. Herkesin kendince okumalari var ve kimseden isteyemem :KK43:

Maşallah ne güzel ozmn günlük yapalım regl zamanı yaklaşırken önden fazla okuruz okuyamayan yakınına okutur yetemediğimiz yerde birbirimize destek oluruz 🥰

katilirim tabi. regl dönemininde de anneme okuturum yanimda zaten hep.
Tamamdır süper 🥰

Bazi topiklerde liste hazirlanirken kisilerin yanina dualarida yaziyolardi adeti yaklasan kisiler onden gidebilsin ya da bitince geriden gelebilsin die.
Ztn kimsenin okumamazlik yapcagini sanmiorum.
Gunluk liste belli saatte yeni kisiye gecicek. Mazeretliler de okuyamadiklarina ya da onden okuduklarina etiket yaparak bildirim yapar. Katildigim gruplar hep bu tarz ilerledi :)

Aynen öyle tamam öyle yapalım ozmn topiği güncelliyorum günlük olarak 🥰😇

Maşallah ne güzel ozmn günlük yapalım regl zamanı yaklaşırken önden fazla okuruz okuyamayan yakınına okutur yetemediğimiz yerde birbirimize destek oluruz 🥰

Tamamdır süper 🥰

Aynen öyle tamam öyle yapalım ozmn topiği güncelliyorum günlük olarak 🥰😇

Ya da soyle yapariz reglimiz bittigi zaman okuyamadigimiz sayilari da tamamlayabiliriz, ya da onden fazla okuruz. Yani her turlu okuruz Allah'in izniyle.

Merhaba arkadaşlar,

Ben birbirini tanımayan insanların birbirlerine olan dualarının daha çok kabul olduğuna hep inanmışımdır nekadar çok nefes girerse o kadar güzel oluyor sanki 😇

İşin özü dilek (hacetlerimiz) için düzenli 41 Yasin suresi okumak için 41 dua kardeşi arıyorum ister eski yazı ister yeni yazı abdestli içten olsun yeter, hergün 1kişiye okunayacak şekilde ayarlama yapıcam nasip olursa🤲
Siteye üye olmayan anneniz kardeşinizi de katılabilir 41 kişi olduğumuzda başlarız.🥰

Ne dersiniz 😇
Günde 5 tane okuyabilecek kadar kişi olursa aslında aksatmadan kolaylıkla okuyabiliriz

Merhaba arkadaşlar,

Ne dersiniz 😇
Bende katılırım sayı tamamlanırsa inşallah👍👍👍

X