Düzenli bir ilişkisi olduğu halde ..

Asıl mesleği mühendislik. Ama büyük bir holdingin satış müdürü olarak çalışıyor .Holdingin bir çok kolu var hepsinin başında işte . Donanımlı ve gerçekten sosyal biri.
Profilinde 2700-2800 kişi var. Günden güne yenileri de ekleniyor tabii .
Bizimki onun kadar sosyal değil ,sosyal olsa da bu beğenmelere anlam veremiyor .
Yani denize yüzünü dönmüş oturmuş bı kadını da beğenmezsin diyor haklı da .
Bana hala sıralama gozetmeksizin sayfayı açtığında kim varsa like atiyor gibi geldi bilmiyorum
Kardeşin gerçekten bu adamı idare edebilecek mi?ele avuca sığmaz gibi

sevgisinden eminsek sorun değil yani ben hep şu kafadayım, yapacak olan her türlü yapar. ona tasma taksanız da, casus yazılım yükleseniz de, bir şeyleri kısıtlamak isteseniz de yapar yani. gider ikinci telefon alır fake hesap açar yine yapar. burada ilişki önemli. her insan sosyal medyaya, o like'lara anlam yüklemiyor olabilir. ben işim gereği sosyal medyanın içindeyim sürekli ve bu like'ların zerre önemi olduğunu düşünmem. neden çünkü insanların like sayısına nasıl kafayı taktığını ve sırf bu yüzden kafayı yiyenlerin olduğunu biliyorum. mesela instagram beğeni sayısı gizleme özelliğini çıkardı. altında yatan sebep milletin sayıyı kafaya takması. en son adamlar bakmışlar ve şu sonuca ulaşmışlar, bazı kişiler like kaygısı yüzünden paylaşım yapmıyor. şimdi post atsam az beğeni gelir boşver atmayayım deyip platformu pasif kullanıyor. e instagram algortimasını da bilen biri olduğum için ben asla bu tarz oyunlara gelmiyorum. ama benim gibi düşünen kaç kişi var onu da bilmiyorum. yani benim like atmamın altında yatan sebep ayy bu kişiyi çok beğendim onu hayal edeyim sevgilimi aldatayım falan olamaz. eğer gerçekten yakın çevre falansa bazen insan mecbur hissedebiliyor. iş için açtığım instagram hesabımda kimlerin bana like atıp etkileşim kurduğuna dikkat ediyorum mesela. ve ben de like atıyorum onlara. misal yani. artık sosyal medya hayatımızın bir parçası.

4 aylık ilişkide artık ilgi, sevgi, kimin kime ne kadar bağlı olduğu gibi konular netlik kazanmış olmalı. güven çok önemli. e şimdi kardeşiniz bununla alakalı isterse konuşsun ama muhtemelen beyefendi üste çıkacaktır. çünkü biri bana gelse, sen neden şunları like'ladın dese bi noluyoruz derim açıkçası. senin bana güvenin like denen saçma şeyle mi ölçülüyor yani derim sanırım.
Adam sürekli birileriyle tanışırken güveni Allahaskina?

Merhabalar , bu konuyu kız kardeşim için açıyorum .Aslına bakarsaniz elbette kendi fikirlerimi söyledim ama yine de farklı görüşler almak istedim acaba ben mi çok umursamadım neticede kendisi kafaya takıyor bu meseleyi .
Şimdi kardeşim 27 yaşında erkek arkadaşı 34 . İkisi de işinde gücünde insanlar . Yaklaşık 4 aylık bir ilişkisi var . Çocuk kibar, nazik , düşünceli ve fazlasiyla sosyal ... Sosyal medyadan kendi meslek grubundan ya da değişik kadınlar ekleyip tabii ki bir yerde tanışıp arkadaş olup istisnasız her fotoğraflarını beğeniyor .
Atiyorum kadın yoga kıyafeti giyip denize karşı oturmuş Cartt bir like , diğeri pilates yapıyor yüzü falan gözükmüyor kadın asılı ters duruyor önce bizimki beğeniyor . Bir diğeri düğüne gitmiş hemen yapıştıriyor bir beğeni .
Bana kalırsa çok bir önemi yok ,sonuçta insanlar başkaları beğensin diye fotoğraf atıyor sosyal medyayı çoğu da birileri beni beğensin Allah im diye hesap açıyor .
Ama şöyle bir konuda var bizim kızla haftada bir max . 2 görüşüyor . Gün içinde mesajlasma falan oluyor.
Şimdi nedir bunun günaaahsı bilemedim ,sizce kafaya takılıp ,sepeti koluna takmalik mi , yoksa hadi canım ordan yok bir de tasma tak gezdir mi ???
Kafam karıştı yorumlarınızı bekliyorum
Herkese iyi pazarlar :KK66:
bence bu kişi eğer kardeşinse gerçekten, kardeşini biraz ciddiye almıyor bence. ya yedekleri ve ya da arayışta bundan emin ol. ben olsam sepeti çoktan takardım koluna

4 aylık ilişkide haftada 2 gün görüşmek bence zaten düzenli ilişki değil. cicim ayları yahu, her fırsatta görüşmek istersin. bazen üst üste her gün buluşursun.
ayrıca adamın tüm eski sevgilileri mi kıskançmış ? külahıma anlatsın ! mutlaka abuk subuk hareketlerle o kadıncağızları çıldırttı ve tek tartışmalarını ısıtıp ısıtıp "hep kıskançlık vardı" diye yeni sevgililerine sunuyor.

bu adam tam bir gaslighting'ci bence. kardeşinizi sanki o büyütüyor havasına sokacak konu açılınca.
kardeşiniz de bunu hissettiği için konuyu açmamaya çalışıyor çünkü laf kalabalığı ile hatalı çıkarılacağını içten içe biliyor.

zorlamasın, dünyada erkek de kadın da çok. kendine değer veren birini bulsun.

Meslek grubundan kızı eklemiş derken,daha önce tanismisliklari var mi yoksa sadece aynı meslek grubunda oldukları için mi ekliyor?eklemesi için tanismalarina gerek yok herhalde.öyle mi?
Bir ortamda tanışmış oluyor genelde sanırım , bir toplanti bir yemek bir seminer gibi gibi

Ha bir de bizimkine eski ilişkilerini anlatmış daha birlikte olmaya başlamadan . Yok bir kız arkadaşım vardı beni herkesten ,her şeyden kıskanıyordu , işte boguyordu falan ayrıldım .
Aba altından sopa mi gösteriyor ,ayağını denk al mi diyor anlamadım kendim tanismadim henüz ama bilmiyorum artık
Canım tabiki aba altından sopa gösteriyor .Eski ilişkisini anlatması tam bir saçmalık zaten tabiki anlatılır edilir ama kısaca abartmadan
Ayrıca sosyal medyada beğeniyor güzel gördüğü kişileri peki ya dm si nasıldır acaba .Bunu bilmiyorsunuz veya başka neler yaptığını
Bu tarz kişiler genelde ben istediğimi.yaparim güzel kadın mi var bakarım eee bir kız arkadaşimda olsun tabi millete sevgilim var diyeyim kafasında oluyorlar maalesef

Canım tabiki aba altından sopa gösteriyor .Eski ilişkisini anlatması tam bir saçmalık zaten tabiki anlatılır edilir ama kısaca abartmadan
Ayrıca sosyal medyada beğeniyor güzel gördüğü kişileri peki ya dm si nasıldır acaba .Bunu bilmiyorsunuz veya başka neler yaptığını
Bu tarz kişiler genelde ben istediğimi.yaparim güzel kadın mi var bakarım eee bir kız arkadaşimda olsun tabi millete sevgilim var diyeyim kafasında oluyorlar maalesef
Ya ne zor işler ... Gerçekten satranç gibi ilişkiler , sürekli bir hamle düşünmek zorunda birakilmalar falan ,üzülüyorum ..

Ya ne zor işler ... Gerçekten satranç gibi ilişkiler , sürekli bir hamle düşünmek zorunda birakilmalar falan ,üzülüyorum ..
Maalesef öyle kimseye güven kalmamış . Eğer yok yaa öyle değildir abartiuorum ben diyorsan bu devirde saf yerine konuluyorsun.Ustelik erkekler hayatına rahat bakıyor karsilarinda bir enkaz bırakıp umuraamiyor bile .Erkeğim ben yaparım havasindalar hep

X