Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın ❤
Mutlu pazarlar ☕🌸

7549b4085bbe82d4a6907317ff498178.jpg

Merhabalar kızlar 👋
Temizlik yapıyorum ama çok gerginim :kızgın: Eşim evde kalmıyor bu aralar çok yoğunmuş işleri.
Ben de başa çıkamıyorum hiçbir şeyle öyle hissediyorum moralim çok bozuk bu yüzden.😓
Pencerelere giriştim bi odanın bitti henüz kız hiç durmuyor gidip tekrardan toprağa girmiş.
Eşime ne söylesem havada kalıyor kendi başımın çaresine bakmaya çalışıyorum ama cidden olmuyor.
Nane limon kabugu Nane limon kabugu sen nasıl baş ediyorsun canım.
Bebişi uyuttum devam edeceğim ama uzun uyumuyor işte sorun orda çokta sıcak hava klima açacağım bu defa salonda kanepe silecektim nasıl olacak bilmiyorum.🤕
Kendimi yetersiz hissediyorum kimsenin evi böylesine dağılmıyor benim ev ahalisi de hiç yardımcı olmuyor.

Merhabalar kızlar 👋
Temizlik yapıyorum ama çok gerginim :kızgın: Eşim evde kalmıyor bu aralar çok yoğunmuş işleri.
Ben de başa çıkamıyorum hiçbir şeyle öyle hissediyorum moralim çok bozuk bu yüzden.😓
Pencerelere giriştim bi odanın bitti henüz kız hiç durmuyor gidip tekrardan toprağa girmiş.
Eşime ne söylesem havada kalıyor kendi başımın çaresine bakmaya çalışıyorum ama cidden olmuyor.
Nane limon kabugu Nane limon kabugu sen nasıl baş ediyorsun canım.
Bebişi uyuttum devam edeceğim ama uzun uyumuyor işte sorun orda çokta sıcak hava klima açacağım bu defa salonda kanepe silecektim nasıl olacak bilmiyorum.🤕
Kendimi yetersiz hissediyorum kimsenin evi böylesine dağılmıyor benim ev ahalisi de hiç yardımcı olmuyor.
Allah yardımcın olsun canım benim büyükler babanne teyze kuzen falan hep destek oluyor ondan sanırım daha rahat büyüyor

Allah yardımcın olsun canım benim büyükler babanne teyze kuzen falan hep destek oluyor ondan sanırım daha rahat büyüyor
İyi canım Allah razı olsun onlardan da benim de az önce eşimin kuzeni aldı kızı sokakta biraz turlatmaya iyi
oldu bende uzandım yeni.

Ben geldim kızlar cidden çok yorgunum :ruh:
🌻Oda oda süpürdüm halısını kaldırdım yerleri elimle sildim her oda için suyumu döktüm tekrar doldurdum çamaşır suyu pril ve aspirin kattım.
🌻Lekeli yerler vardı cifledim.
🌻Duvarları cifledim.
🌻Halıları eşim geldi serdi.
🌻Tüp bitti bu yüzden dürüm aldırdık zaten yemek yapacak halim yoktu.
🌻Bi sele çamaşır çitiledim makinaya attım.
🌻Lavabo,wc yıkandı.
🌻Çöpler atıldı.
🌻Koltuklar aspirin ve prilli suyla silindi.
🌻İki pencere silebildim.
🌻Öteki pencerelerin kabası alındı bol köpüklü suyla mermerlerini korkuluklarını yıkadım.
🌻Temizlik bezlerimi çitiledim astım.
🌻Eşim balkonu yıkadı.
🌻Büyük yukka çiçeğimizi kapının girişine taşımak zorunda kaldık bebiş rahat vermiyor.
🌻Elime geçen her yerin tozunu aldım süpürgelikler de silindi.
🌻Kalan yerler var ama yapabilir miyim bilmiyorum.
🌻Çocuklar için neyse ki dün alışveriş yapmıştık,benim elbisemi de yengem dikiyor😄
Biraz rahatladım ama detaylı banyo temizliği kaldı.🥴
Kitaplığım kaldı beyaz eşyalar dıştan silinecek beyazlar yıkanacak.
Bir takım oyuncaklar kaldırılacak fazlalıklar atılacak.

Slm Hanımlar nasılsınız 😊
Bu düzen işini nasıl sağlıyorsunuz? Yardımınıza ihtiyacım var. Biri 25 biri 4 aylık iki kızım var ben hiç bir işe yetişemiyorum. Düzenli evimi çok özlüyorum. Nasıl bir rutin/ düzen oluşturabilirim bana tavsiyeleriniz nelerdir?
Biriktirme yerine anlık yapmaya çalışın küçük çocuklarla da herşey 4dortluk olmasın olduğu kadar ama çok da salmayın

X