Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ayla- Ayla-

Ben tek başıma mutfakta yapıyorum kokusu kalmadığı için temizlemek yetiyor.

Zaten çok hafif kokusu sarısı gibi bişey değil.
Aynen ya öyle kokmuyor ki işte eşim yumurta sürdügümü bildigi icin hemen kokuyor kokuyor diyo. Biraz pinpirikli herşey kokar ona, hep hamile 😂😂😂

Koltuk altları yüksek benim her ev süpürüşümde alıyorum altlarını
Ütüm var fakat :cry:
Sağ göğsümde biz sizi var ya
Kız ne oldu?

Yazan soran herkese teşekkür ederim💞 iyi miyim,iyi değilim.iyi olmaya çalışıyorum sadece.herifle uzaklaştık birbirimizden.sıfır konuşma sıfır iletişim.allah sonumuzu hayır etsin başka bişey diyemiyorum

malim canım benim 😘
bugünler de geçecek elbet. rabbim yüreğine ferahlık versin. İnşallah gönlünce olur herşey

Yazan soran herkese teşekkür ederim💞 iyi miyim,iyi değilim.iyi olmaya çalışıyorum sadece.herifle uzaklaştık birbirimizden.sıfır konuşma sıfır iletişim.allah sonumuzu hayır etsin başka bişey diyemiyorum
Canım benim başka başka doktora gidebilirsiniz. Ayrıca çocuk olmasa da evlilik öyle devam eder. Gezer hayatımıza bakarız. Bize ihtiyacı olanlara ilaç oluruz. Rabbim ferahlık versin gönlüne ❤️

Birbirinize ihtiyacınız var inş uzaklık çok sürmez

X