Düzenli Evimiz & Hayatımız

Merhaba kızlar nasılsınız özledim sizleri bayadır girip yazamıyorum. Kızım cok huy değiştirdi çok zor uyuyor çok zor yemek yiyor sürekli dağıtıp kırıp döküyor, buraya yazmaya fırsatım olmuyordu birde dısarı cıkıtorduk parka gidiyorduk biraz enerji atsın yoruldun diye. Bugun geldim biraz mesajları okudum bi yazayım selam vereyim dedim 😍
UcanSupurge UcanSupurge Gözün aydın canım Allah analı babalı, sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin insallah.

Merhaba kızlar nasılsınız özledim sizleri bayadır girip yazamıyorum. Kızım cok huy değiştirdi çok zor uyuyor çok zor yemek yiyor sürekli dağıtıp kırıp döküyor, buraya yazmaya fırsatım olmuyordu birde dısarı cıkıtorduk parka gidiyorduk biraz enerji atsın yoruldun diye. Bugun geldim biraz mesajları okudum bi yazayım selam vereyim dedim 😍
UcanSupurge UcanSupurge Gözün aydın canım Allah analı babalı, sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin insallah.

O kadar etiket yaptık sana siteye girdin görünüyordu 🙁

O kadar etiket yaptık sana siteye girdin görünüyordu 🙁
Siteye girip arada bakıyordum ama benim telefon bozuldu bildirim gelince telefon kapanıyordu tamamen, o yüzden bildirimi kapatmıştım cok önceden kusura bakmayın. Geçen haftada telefon iyice kapandı bi telefoncuya yaptırdı eşim şimdilik idare ediyor ama yine arada kapanıp açılıyor galiba diğer ay yeni telefon alcam. Nasılsın bonus ablam özledim valla ❤

Bende uzun zamandır buraya girdiğim yok sanırım kimse kimseye etiket edilmiyor bende tabi çekingenliğimden burayada devam edemediim ilk girişimdi burası arkadaşlıkta edemedim etiket te gelmeyince kimseyle kaynaşamadım 😒 bianda istenmediğimi düşündüm 😒

Nasılsınız iyisiniz inşaallahhh güzel kızlarım🤲

İlaç kullanıyorsun bildiğim kadarıyla antibiyotik demiştin yanlış hatırlamıyorsam.
O toparlar zaten inşallah.
Ben de belki bin şey denedim. En son bu bitkisel antibiyotik olan bağışıklık güçlendirici udu hindiyi duyunca bir de bunu deneyeyim dedim.
Sonunda bir o kar etti.
Şifayı veren Allah onlar vesile zaten.
Benim de vesilem buydu demekki 😊
Size de çok geçmiş olsun Rabbim şifasını bolca göndersin üzerimize.
Yok antibiyotik kullanmıyorum ben, öksürük vardı biraz daha iyiyim bakalım.
Alerjiyle birleşince öksürük yapışıyor iyice bazen.

Bugün sevgili oğlumun yaramazlıklari sayesinde tüm gün planları kaldı. Hoş benim haftasonları Survivor gibi oluyor tek amacım sağ salim pazartesiye ulaşmak 😅 çok şükür bugün bir acili turlasak da hala sağız ve salimiz😆 bol atraksiyonlu bir gündü inşallah uyurlar da dinlenirim ben de.
Hayrolsun acillik ne yaptı😕

Siteye girip arada bakıyordum ama benim telefon bozuldu bildirim gelince telefon kapanıyordu tamamen, o yüzden bildirimi kapatmıştım cok önceden kusura bakmayın. Geçen haftada telefon iyice kapandı bi telefoncuya yaptırdı eşim şimdilik idare ediyor ama yine arada kapanıp açılıyor galiba diğer ay yeni telefon alcam. Nasılsın bonus ablam özledim valla ❤

İyiyim canım sağol aynı yuvarlanıp gidiyoruz. Allah yepisyeni tel nasip etsin topumuza

X