Düzenli Evimiz & Hayatımız

Saat 12.00 da uyandım ölü gibi uyumuşum dün it ayağı yemiş gibi gezdim 😁 uzun zamandır ilk defa çıktım dışarı uzun uzun kaldım. İnşallah hastalık gelmez bir daha 😑
Bende çıktım bugün dışarı, gelmez inşaallah düşünme kötüyü iyi yapmışsın.

Ne güzel camlar siliniyor, dip köşe temizlikler yapılıyor. Bende tam iyi olsam da şöyle aklımdakileri yapabilsem.
Bir sürü temizlik malzemesi aldım kocam çıldırmış olabilir:KK45::KK45:
Alamadıklarım da gözüm kaldı ama:110:
Bütün temizlik malzemelerini denemek zorunda mısın temizlik hastası olduun iyice dedi küstüm sonra dayanamadım geri aldım :deli:

Merhaba kızlar nasılsınız özledim sizleri bayadır girip yazamıyorum. Kızım cok huy değiştirdi çok zor uyuyor çok zor yemek yiyor sürekli dağıtıp kırıp döküyor, buraya yazmaya fırsatım olmuyordu birde dısarı cıkıtorduk parka gidiyorduk biraz enerji atsın yoruldun diye. Bugun geldim biraz mesajları okudum bi yazayım selam vereyim dedim 😍
@UcanSupurge Gözün aydın canım Allah analı babalı, sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin insallah.
Hoşgeldin

Bende uzun zamandır buraya girdiğim yok sanırım kimse kimseye etiket edilmiyor bende tabi çekingenliğimden burayada devam edemediim ilk girişimdi burası arkadaşlıkta edemedim etiket te gelmeyince kimseyle kaynaşamadım 😒 bianda istenmediğimi düşündüm 😒

Nasılsınız iyisiniz inşaallahhh güzel kızlarım🤲
Çok şükür, sen nasılsın

Teknofeste gitmek iyi hoşta giriş çıkış düzeni olmayınca büyük sorun yaşıyor insanlar.
Umarım çözerler ilerde.

Türk yıldızlarını dünya gözüyle gördüm bayıldım onlara ❤
Off ya çok şanslısın, sabah keşke bizde gidebilsek dedim. Çok yoğundur tabii herkes görmek istiyor normal.

Off ya çok şanslısın, sabah keşke bizde gidebilsek dedim. Çok yoğundur tabii herkes görmek istiyor normal.

Ne yoğun hemde arabayı park etmek için bi 15 dk döndük çıkarken yarım saatte çıktık otoparktan.

Çok yürüme alanı var çocuklar aşırı yoruluyor.

Atakları yakından gördüm uçarken.
Solotürk uçuşu yoktu sergi alanında vardı sadece solotürk.
Yakın oturuyoruz uzaktan gelenlere çok zor

Ne güzel camlar siliniyor, dip köşe temizlikler yapılıyor. Bende tam iyi olsam da şöyle aklımdakileri yapabilsem.
Bir sürü temizlik malzemesi aldım kocam çıldırmış olabilir:KK45::KK45:
Alamadıklarım da gözüm kaldı ama:110:
Bütün temizlik malzemelerini denemek zorunda mısın temizlik hastası olduun iyice dedi küstüm sonra dayanamadım geri aldım :deli:
Neler aldın? Planın nedir :KK45:

Yarın bende cam silicem inşallah

Yaa su lekesi çok zor çıktı heryolu denedimm bide bonusumm sarıgüçle ettim enson iyice boğuldum zaten ebeveyn banyo biraz küçük

Çizersin çok ürün kullanırsan.
Ben sana formül vereyim bi dene aynı oranda sirke ve piril karıştırıyorsun fısfıslı bir kapta.
Onu direk camlara sıkıp köpürtüyosun.
Sıcak suyla duruluyosun o kadar.

Çizersin çok ürün kullanırsan.
Ben sana formül vereyim bi dene aynı oranda sirke ve piril karıştırıyorsun fısfıslı bir kapta.
Onu direk camlara sıkıp köpürtüyosun.
Sıcak suyla duruluyosun o kadar.
Ben karbonatla sirkeyi denemiştim
Ama yarın onu bi deneyem canımm yoksa kiradayız bugidişle duşakabine tekme atacam bigün az kaldı :KK70:

X