Düzenli Evimiz & Hayatımız

Renklilere kullanıyorum ben sıvı 2 kapak çok onlar konsantre ürünler bol olursa iyi durulanmaz makinen kaç kilo? Koyduğum çamaşıra bağlı artırıp azaltıyorum deterjanı.
Bugün aldım migros sanaldan sıvıların birçok çeşidi yoktu olanlarında fiyatı artmış 😕 101 de aloe veralı rinso var onu alıyodum bu ara bu sefer migrosun deterjanını aldım
yaa cok koyuyorum ben ya. evet fiyatlar artmis dün baktım hepsi icin sıvıya gecmistim ama beyazlar icin toz deterjan alayım bari

bence aşırı koyuyorsun loram. deterjan değiştirme koyduğunu azalt.
pandemi yüzünden çoğumuz değişik takıntılar geliştirdik. en baştan beri deterjanı böyle kullanmıyosan bu takıntı emaresi.
galiba doğru eskiden bu kadar yapmazdim artirdim yer silme suyuna bile abartili koyuyorum 😕

bu aralar yaklaşık 1 bucuk haftadır ciddi ailevi problemlerle uğraşıyorum.
arada bir gelip bakıyorum ama ne yazacak keyfim ne katılacak takatim var . tüm günde evde bir koltukta otururyorum. gece uyku problemi yaşıyorum . kendimi toparlamaya çalışıyorum. tekrar aranıza katılcm .
Allah yardimcin olsun

Ay Bonus Bonus araya yemek girince yazamadim.

Maratonda yaptıklarım,
🌿Salonda cekmecelerde kalan her şeyi koliledik,
🌿Kitaplığı çekmeceleri tamamen boşalttık,
🌿Bir posta daha çamaşır yıkadım,
🌿Oğlanın tüm eşyalarını ayikladim, giyilecekleri bizim dolaba aldım yerleştirdim,
🌿Yemek hazırladım, kaldırdım, Bulasiklari yıkadım, kayınvalidelerle bir çay Faslı yaptık,
🌿Mutfağı toparlayıp sildim.

Bu haftasonu ev temzilik işlerine girisemedim. Hala kaldiracagim şeyler var gözüme batıyor, bı bitse ben de rahatlayacagim.😑

bu aralar yaklaşık 1 bucuk haftadır ciddi ailevi problemlerle uğraşıyorum.
arada bir gelip bakıyorum ama ne yazacak keyfim ne katılacak takatim var . tüm günde evde bir koltukta otururyorum. gece uyku problemi yaşıyorum . kendimi toparlamaya çalışıyorum. tekrar aranıza katılcm .
Allah feraha çıkarsın insallah 🙏

galiba doğru eskiden bu kadar yapmazdim artirdim yer silme suyuna bile abartili koyuyorum 😕

o zaman bisey değiştirme deterjan koyarken kendini telkin et.
bana az koyarsam temiz olmicak gibi geliyo de. zorla kendini çok koyma.
silme suyuna da sirke arapsabunu koy olmadı.
biliyosun bak bunlar yavaş yavaş takintiya dönüşecek şeyler. müsade etme

o zaman bisey değiştirme deterjan koyarken kendini telkin et.
bana az koyarsam temiz olmicak gibi geliyo de. zorla kendini çok koyma.
silme suyuna da sirke arapsabunu koy olmadı.
biliyosun bak bunlar yavaş yavaş takintiya dönüşecek şeyler. müsade etme
artar mi bu yaa takinti olabilmesi hic gelmedi aklima ☹

artar mi bu yaa takinti olabilmesi hic gelmedi aklima ☹

pandemide herkes biseyleri takıntı yaptı.
hani ille takıntı demiyorum ama bazı insanların bünyesi takintiya müsait. ben öyleyim mesela. çok fazla takıntım var. yavaş yavaş aştım çoğunu.

kiiz takintin oldugunun farkindasin iste bilincli insan😂 ben de koydukca koyuyorum :KK70:

ama hala havlular ayrı, sofra bezlerini ayrı, carsaflari ayrı, çamaşırları ayrı yıkıyorum:KK70::KK70: bi bu kadar daha çamaşır yıkama takntim vardı onları astım çok şükür 🤲

ama hala havlular ayrı, sofra bezlerini ayrı, carsaflari ayrı, çamaşırları ayrı yıkıyorum:KK70::KK70: bi bu kadar daha çamaşır yıkama takntim vardı onları astım çok şükür 🤲
o takintiyi kv olusturdu bende. yeni evlenmistim carsaflarla havluyu ayni anda aticaktim kadin arkamdan yakaladi vuuuu ele olmaaaz diye :KK70: o günden beri ayni atamam 😁 cok cok acik renkleri beyazlarla atiyorum emaan diye bazen sen görsen cildirir misin:KK70:

o takintiyi kv olusturdu bende. yeni evlenmistim carsaflarla havluyu ayni anda aticaktim kadin arkamdan yakaladi vuuuu ele olmaaaz diye :KK70: o günden beri ayni atamam 😁 cok cok acik renkleri beyazlarla atiyorum emaan diye bazen sen görsen cildirir misin:KK70:

renkten değil benimki tür karistirmiyorum:KK70:
çoğu insana saçma gelir ama mesela vücudumu kuruladigim havluyla giydiğim çorapla çamaşırla sofrabezini atmak çok garip geliyor loram 🙈 sanki sofrabezi yıkanmiyo da kirleniyo gibi.

X