Düzenli Evimiz & Hayatımız

Herkese günaydın :KK200:

Yeni bir hafta, yeni bir telaş başladı, sabah rutin işlerimi hallettim

• Yataklar toplandı
  • Mutfak toplandı
  • Kum temizlenip, çöpler çıkarıldı
  • Salon toparlandı
  • Ev havalandırıldı
  • Pisiler doyuruldu

İftara ne pişireceğim düşüncesi var, akşama kadar çözerim inşallah :) Hepinize güzel bir gün diliyorum, hastalara da şifa, Rabbim kolay etsin işlerinizi :KK200:

Günaydın ❤
Huzurlu haftalar 🌺

fdae4934233af9280f285e79b200b217.jpg

Merhabalar, koltuk yıkama firmalarini arastiriyordum forumda da bakayim dedim bu gruba denk geldim. Sizler bilirsiniz belki, koltuklarimi yikatmak istiyodum ama islak kalir korkusuyla kararsiz kaldim. Daha once koltuk yikama firmalarina yikatam deneyen oldu mu? 4-5 yildir kullaniyorum koltuklari, acikcasi yuzeysel kirler disinda biseyi de yok, 1,5yasinda kizim var evcil hayvan falan da yok, sungere isleyem kir olmadigi icin bosuna risk alip yikatmasam mi diyorum. Elle silmenin cok cok otesinde bir temizlik oluyor mu acaba yikatinca, bileniniz var mi☺️

Merhabalar, koltuk yıkama firmalarini arastiriyordum forumda da bakayim dedim bu gruba denk geldim. Sizler bilirsiniz belki, koltuklarimi yikatmak istiyodum ama islak kalir korkusuyla kararsiz kaldim. Daha once koltuk yikama firmalarina yikatam deneyen oldu mu? 4-5 yildir kullaniyorum koltuklari, acikcasi yuzeysel kirler disinda biseyi de yok, 1,5yasinda kizim var evcil hayvan falan da yok, sungere isleyem kir olmadigi icin bosuna risk alip yikatmasam mi diyorum. Elle silmenin cok cok otesinde bir temizlik oluyor mu acaba yikatinca, bileniniz var mi☺️
Ben senede bir kere yıkatıyorum ki ara ara kendim de silerim. Bazen sadece kirli yerleri bazen komple. Ona rağmen yıkatınca çıkan o kirli sudan utanıyorum öyle söyliyim 😄

Her yıl yıkatıyorum, toza alerjim var çünkü ve koltuklarda inanılmaz birikiyor, koltuk örtüsü kullanmama rağmen simsiyah sular çıkıyor yıkanırken
Çok ıslak kalmıyor ama ben genelde Ağustos ayında yıkatıyorum çok sıcak havada yani, akşamına kurumuş oluyor
Elle silmek sadece yüzey temizliği maalesef üstelik toz kir süngere geçiyor silerken o yüzden koltukları asla silmem, nemli bezle tozunu alırım arada bir, yılda bir de yıkatıyorum mis gibi oluyor. Koltuklar yıkanırken aynı firmaya pamuk yorganları da veriyorum hepsi bir arada temizleniyor

Yıkatınca fark edeceksiniz aslında çok kirliler mutlaka yıkat bebek de varmış evde

iftar yemeği ni kb hazırlayacak aslında sık sık o hazırlar akşam yemeğini menü yü yazayım:.....balık hamsi tava....mercimek çorbası...salata ....tatlı irmik helvası onu ben yapacağım....
Maşallah çorbayı falan da mı o yapacak 😍

Her yıl yıkatıyorum, toza alerjim var çünkü ve koltuklarda inanılmaz birikiyor, koltuk örtüsü kullanmama rağmen simsiyah sular çıkıyor yıkanırken
Çok ıslak kalmıyor ama ben genelde Ağustos ayında yıkatıyorum çok sıcak havada yani, akşamına kurumuş oluyor
Elle silmek sadece yüzey temizliği maalesef üstelik toz kir süngere geçiyor silerken o yüzden koltukları asla silmem, nemli bezle tozunu alırım arada bir, yılda bir de yıkatıyorum mis gibi oluyor. Koltuklar yıkanırken aynı firmaya pamuk yorganları da veriyorum hepsi bir arada temizleniyor
Benim de yıkatma niyetim var sildikçe kir yüzeye çıkıyor cidden.
Benim örtülü yerler normal ama örtemediğim köşe berbat bi durumda.😣
Şu aylarda bayram öncesi yıkatsam o günde annemlere gitsek akşama kadar pencerelerde açık olsa kurur mu sence?
Bayram öncesi iyi olur içim rahatlar gelenimiz gidenimiz epey var çünkü.

Benim de yıkatma niyetim var sildikçe kir yüzeye çıkıyor cidden.
Benim örtülü yerler normal ama örtemediğim köşe berbat bi durumda.😣
Şu aylarda bayram öncesi yıkatsam o günde annemlere gitsek akşama kadar pencerelerde açık olsa kurur mu sence?
Bayram öncesi iyi olur içim rahatlar gelenimiz gidenimiz epey var çünkü.
Adana sıcak ama nemli bir sıcak yine de kurur hemen soğuk olmasına rağmen burada akşamına kuruyor

X