Düzenli Evimiz & Hayatımız

:KK42:Anam v asnün manevi ödevi: Elimizin altında,gözümüzün önünde olup da farkına varmadığımız,kanıksadığımız şükür sebeplerini bugün not edelim.Gün sonunda bakalım şükredecek ne kadar çok nimete sahibiz💜

@samdan
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
@merve_kapti
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
mavidelisiii mavidelisiii
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
@- Ayla
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
@nnnadal
Amazing family Amazing family
Birtekefem Birtekefem
Devitamini Devitamini
A Anka
@Suskunhanim
Allahım yaa bir girdim buraya dün sabahtan beri girmemiştim 15 tane bildirim aha dedim bugün ödev sırası bendeydi sanki telefonuma 15 cevapsız arama gelmişte hiç birini duymamışım gibi panik oldum  şükürki yarınmış bnşm günüm dur şimdi dünden beri olanları okuyayım ondn sonra yaptıklarımı yazayım

Şunu da bırakayım,faydalanan olur belki

Negom göndermesek daha zor seneye ilkokulda napıcaklar zaten bu zıkkım bitmiycek ki bitince gönderelim böyle devam edicez.
Virüs açısından düşünmüyorum zaten artık virüs pek umrumda değil...
Büyük başlayacak zaten,küçüğü de gönderirim de huyu beni düşündüren

Son düzenleme:
Dün akşam 11 buçuktu evdeydim oğlanı yatırdım hemen eşime süt ısıttım meyve ile beraber yedik yattık sabah kahvaltı bulaşıgını kaldırdım elde yıkanacskları yıkadım evleri topladım dün evde yoktuk ev kirlenmedi süpürüp çıkmıştım sabah yerleri sildim tozları aldım şimdi oturuyorum elişi yapacağım ama önce tesbihimi çekeyim Allah razı olsun Nego Nego sebep olduğun için canım

Bugünün manevi ödevi: Elimizin altında,gözümüzün önünde olup da farkına varmadığımız,kanıksadığımız şükür sebeplerini bugün not edelim.Gün sonunda bakalım şükredecek ne kadar çok nimete sahibiz💜

@samdan
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
@merve_kapti
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
mavidelisiii mavidelisiii
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
@- Ayla
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
@nnnadal
Amazing family Amazing family
Birtekefem Birtekefem
Devitamini Devitamini
A Anka
@Suskunhanim
Yeni güne sağlıklı bir şekilde uyanmak en büyük şükür sebebi. Not edecegim diğer sebeplerimide 😊

Virüs açısından düşünmüyorum zaten artık virüs pek umrumda değil...
Büyük başlayacak zaten,küçüğü de gönderirim de huyu beni düşündüren
Canım anasınıfını mı konuşuyorsunuz. Öyleyse ve zor bi çocuksa mutlaka gönder canım. Bu sefer 1. sınıfta daha çok bocalıyorlar. Ben büyükte çok zorlandım. Her gün öğretmenden bi şikayet gelirdi.baş edemez müdürün müdür yardımcısının odasına gönderirdi :olamaz: Ana sınıfına gönderseniz bu kadar zorlanmazdınız biraz kuralları öğrenirdi demişti öğretmen. :olamaz:

Canım anasınıfını mı konuşuyorsunuz. Öyleyse ve zor bi çocuksa mutlaka gönder canım. Bu sefer 1. sınıfta daha çok bocalıyorlar. Ben büyükte çok zorlandım. Her gün öğretmenden bi şikayet gelirdi.baş edemez müdürün müdür yardımcısının odasına gönderirdi :olamaz: Ana sınıfına gönderseniz bu kadar zorlanmazdınız biraz kuralları öğrenirdi demişti öğretmen. :olamaz:
Evet canım ya ama geçen dönem gitti sonra işte virüs çıktı kapandı okullar,yarım dönem gitti onda da şikayet:KK43: abi de öyleydi iki sene gitti ana sınıfına,ilkokul da sa aynı devam etti,üçüncü sınıfta durulmaya başladı.Şikayetlerden çok bunaldım,bu ruh haliyle nasıl kaldırıcam onu düşünüyorum:KK43:
Dediğin gibi eylül de birinci sınıfa başlayacak,kuralları öğrenmesi lazım.Huy olarak suyuna gidilmezse öğretmen müdür dinleyecek bir çocuk değil,sakin tatlı dille her şeyi yaptırabilirsin ama sert otoriter tavra karşı eyvallahı yok

Dün akşam 11 buçuktu evdeydim oğlanı yatırdım hemen eşime süt ısıttım meyve ile beraber yedik yattık sabah kahvaltı bulaşıgını kaldırdım elde yıkanacskları yıkadım evleri topladım dün evde yoktuk ev kirlenmedi süpürüp çıkmıştım sabah yerleri sildim tozları aldım şimdi oturuyorum elişi yapacağım ama önce tesbihimi çekeyim Allah razı olsun Nego Nego sebep olduğun için canım

Yeni güne sağlıklı bir şekilde uyanmak en büyük şükür sebebi. Not edecegim diğer sebeplerimide 😊
😊
Günaydın tekrar,

Kahvaltı yapıp etrafı topladım.

Dünkü hastane maceramdan sonra sonuçlara göre insülin direncim varmış. O kadar dikkat ediyorum yediğime ictigime bir kilo veremedim. Bunu nasıl bitiricem ya çok moralimi bozdu bu konu 😔
Geçmiş olsun,ilaç kullanmıyor musun?

X