Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ne yaptınız süpürge,doktor ne dedi?

UcanSupurge UcanSupurge haber bekliyoruz kuzum
En son sıra bekliyodunuz
Kan verdik canım o sıra iki serum taktılar kanlar temiz çıktı fakat kusması durmuyor dedim az önce yarım bisküvi yedi onu bile kustu dedim öyle deyince potasyum içerikli bi serum verdi 3 saat sonra kontrol edecekmiş serum giderken bir şeyler yedirip içirin dedi bir şeyler yedi daha kusmadı şükür 12ye kadar serum gidecek muhtemelen rota o merette kakadan anlaşılıyor bizim kız korktu yapmadı kakasını onu veremedik

Kan verdik canım o sıra iki serum taktılar kanlar temiz çıktı fakat kusması durmuyor dedim az önce yarım bisküvi yedi onu bile kustu dedim öyle deyince potasyum içerikli bi serum verdi 3 saat sonra kontrol edecekmiş serum giderken bir şeyler yedirip içirin dedi bir şeyler yedi daha kusmadı şükür 12ye kadar serum gidecek muhtemelen rota o merette kakadan anlaşılıyor bizim kız korktu yapmadı kakasını onu veremedik
Çok geçmiş olsun süpürge inşallah önemli bir şey yoktur. Sen iyi misin

Ah yavrum hiç kıyamadım çok geçmiş olsun inşallah geceyi rahat atlatırsınız Erzurum’da hangi hastanedesiniz canım
Şehir hastanesindeyiz canım hala durmadı kusması biraz yediriyoruz birkaç saat sonra tekrar kusuyor ne zaman yediğini çıkarmazsa o zaman taburcu edecekler sonunda gaita örneği de verebildik bakalım rota mı değil mi ?

Şehir hastanesindeyiz canım hala durmadı kusması biraz yediriyoruz birkaç saat sonra tekrar kusuyor ne zaman yediğini çıkarmazsa o zaman taburcu edecekler sonunda gaita örneği de verebildik bakalım rota mı değil mi ?
canım benim yaa noldu kuzuya öyle :KK43: Allah yardimciniz olsun çabucak şifasını versin inşallah

Serum takabilmişler şükür,damarı ince olmuyor diyordun.İnşaallah toparlanır serum kendine getirir.Ne olduğu da belli olursa rahat eder yavru.

Günaydın sağlıklı,huzurlu günler :KK68:
c751231ad39b2521b4575ce32d999242.jpg

kk birinci noteri kk birinci noteri
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
Ayla- Ayla-
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
Birtekefem Birtekefem
N nnnadal
A Anka
BereliPenguen BereliPenguen
K klbk33
JES JES
Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom
golgefeslegeni golgefeslegeni
Levaiz Levaiz
-Erva- -Erva-
Incredible incredible Incredible incredible
I ipek2890
zambak86 zambak86

Serum takabilmişler şükür,damarı ince olmuyor diyordun.İnşaallah toparlanır serum kendine getirir.Ne olduğu da belli olursa rahat eder yavru.
Şükür canım yani ilk defa takıldı elhamdulillah en son 4 buçuk gibi yemişti kusmadı daha uyuyor gerçi bi önceki kusmalarında uykudan uyanıp kustu çocuk birazdan doktor bakar çıkarız inşallah tabi o zamana tekrar kusmazsa inşallah

X