Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aktif Lora Aktif Lora ney o? Nereyi çizmişler tahta kalemi mi? Asetonda bir çözüm olabilir
tahta kalemiyle ahsabi silmisler. o da ne cinsse hicbisey yapamiyorum tirtiklaniyo sildigim yer😓
Küçük kızda geldiğinden beri bi garip hafif ateşi vardı calpol vermiştim başım ağrıyo diyo ağlamak istiyorum ya böyle boğulur gibi ağlamak istiyorum
mevsimden de olabilir bonus.

Ben de bugün yaptıklarımı yazayım ilk siftah🤗. 🐣Evi süpürdüm 🐣Yıkanan bulaşıkları dizdim, kahvaltı bulaşıklarını tekrar yıkadım. 🐣Buzdolabını sirkeli, prilli suyla sildim düzenledim. 🐣Yemek yaptım,taze fasulye ve mercimek köftesi. Banyo kaldı Nego Nego yorulmuştum ayaklarım ağrıyordu dinlenirken kötü bir haber aldım.Benimle yaklaşık aynı haftalarda olan kuzenimin bebeğinin vefat ettiğini öğrendim çok üzüldüm.😔😥Gömdüler eşimde gitti elim iş tutmadı yemeği ancak yapabildim.

tamam denicem cocuklar uyusun ona da bulaşmasınlar😁 tesekkür ederim.
Kaç yaşındalar? Allah bağışlasın 😊 bizimkide bugün koltuğun kenarını deri bölümünü tırtıklamış, bildiğin yırtmış🥴 N'apalım canları sağolsun, bazı çocuklar böyle evde ki eşyalarla çok uğraşırlar en azından bizim ki bebeklikten itibaren böyle.

Küçük kızda geldiğinden beri bi garip hafif ateşi vardı calpol vermiştim başım ağrıyo diyo ağlamak istiyorum ya böyle boğulur gibi ağlamak istiyorum
Evet Bonus bu aralar okullarda salgın var sanırım, ofistekilerin çocukları teker teker hasta oldu geçen hafta.
Ben de bugün yaptıklarımı yazayım ilk siftah🤗. 🐣Evi süpürdüm 🐣Yıkanan bulaşıkları dizdim, kahvaltı bulaşıklarını tekrar yıkadım. 🐣Buzdolabını sirkeli, prilli suyla sildim düzenledim. 🐣Yemek yaptım,taze fasulye ve mercimek köftesi. Banyo kaldı Nego Nego yorulmuştum ayaklarım ağrıyordu dinlenirken kötü bir haber aldım.Benimle yaklaşık aynı haftalarda olan kuzenimin bebeğinin vefat ettiğini öğrendim çok üzüldüm.😔😥Gömdüler eşimde gitti elim iş tutmadı yemeği ancak yapabildim.
Başınız sağolsun 😔

Bugün yaptıklarım:
🌿Kalktım rutin kahvaltı Fasli, yatakları topladım,
🌿Mutfagi toparladım,
🌿Salon camlarını sildim perdeleri yıkadım,
🌿Kıyafet dolabının yarısini ayikladim ve düzenledim, oğlan durmayınca mecbur bıraktım,
🌿Banyoda kullanmadığım eşyaları ayırdım,
🌿Banyoyu yıkadım,
🌿Yemek yaptım,
🌿Evi Supurdum.

İnşallah yarın halıları da yikatmaya vereceğim silmekle temizlenmeyecek çünkü.

Şimdi çay içmek istiyorum çok hamlamisim 😪😪

Kaç yaşındalar? Allah bağışlasın 😊 bizimkide bugün koltuğun kenarını deri bölümünü tırtıklamış, bildiğin yırtmış🥴 N'apalım canları sağolsun, bazı çocuklar böyle evde ki eşyalarla çok uğraşırlar en azından bizim ki bebeklikten itibaren böyle.
4 8 yasindaki yapmis. sagolun hepimizinki bagislasin. isin garibi kücükken bu kadar degillerdi 😁

Evet Bonus bu aralar okullarda salgın var sanırım, ofistekilerin çocukları teker teker hasta oldu geçen hafta.

Başınız sağolsun 😔

Bugün yaptıklarım:
🌿Kalktım rutin kahvaltı Fasli, yatakları topladım,
🌿Mutfagi toparladım,
🌿Salon camlarını sildim perdeleri yıkadım,
🌿Kıyafet dolabının yarısini ayikladim ve düzenledim, oğlan durmayınca mecbur bıraktım,
🌿Banyoda kullanmadığım eşyaları ayırdım,
🌿Banyoyu yıkadım,
🌿Yemek yaptım,
🌿Evi Supurdum.

İnşallah yarın halıları da yikatmaya vereceğim silmekle temizlenmeyecek çünkü.

Şimdi çay içmek istiyorum çok hamlamisim 😪😪
Çok sağolun. 🙏

Çok geçmiş olsun yaa Allah tan acil şifalar diliyorum inş.🤲bizim de böyle oldu.😔Oğlum bi sabah uyandı hiç nefes alamıyordu direkt eşim alıp acile koştu hava, serum verdiler. Arkalarından ağladım çok korkmuştum.Laranjit demişti Dr. , ardından ben covid oldum çok zor bi süreçti şükür ki toparladık.

Canım acıyı da hissetmiyorsun korona da, Meksika biberi yesen anlamazsın😅
Tövbeeee ne oldum kız ben :KK70: acıyı anlıyorum tuz yedim onu da anladım. Şeker de tat yok yemeklerinde aynı şekilde çay sigara falan da ahanda bak şimdi valla kafam karıştı :KK70: kahve kokluyorum tık yok yaaaa :KK70:
Kim linçleyebilirmiş acabaaa😎😎
Etrafımdakiler artık yeter diyor :KK70:
Negom 120x400 ve 80x500 halıyı 350 TL ye aldım. Halı örtüsü alsam 500 küsür tuttu. Halı örtüsü kumaşı da 350 TL tutmuştu ben direk halı aldım :KK70:
İki dk çay içim dedim gözüm takıldı yoldum bütün yavrularını :KK45:
Haworthia yavrısı isteyen var mı :KK68:
Ayyyyy yakın olsak var ya bir tanesini kimseye bırakmam hepsini hacılarım :KK70: bulamadım bir türlü ondan

Tövbeeee ne oldum kız ben :KK70: acıyı anlıyorum tuz yedim onu da anladım. Şeker de tat yok yemeklerinde aynı şekilde çay sigara falan da ahanda bak şimdi valla kafam karıştı :KK70: kahve kokluyorum tık yok yaaaa :KK70:

Etrafımdakiler artık yeter diyor :KK70:

Negom 120x400 ve 80x500 halıyı 350 TL ye aldım. Halı örtüsü alsam 500 küsür tuttu. Halı örtüsü kumaşı da 350 TL tutmuştu ben direk halı aldım :KK70:

Ayyyyy yakın olsak var ya bir tanesini kimseye bırakmam hepsini hacılarım :KK70: bulamadım bir türlü ondan
Halılar geldi mi memnun musun?

Instagram da öyle uygun fiyatlar var

Geçmiş olsun 💐büyük kız toparlandı galiba.
Kaç aylık bebek neden vefat etti.

Allah ailesine sabır versin inşallah

X