Düzenli Evimiz & Hayatımız

Geçmiş olsun 💐büyük kız toparlandı galiba.

Kaç aylık bebek neden vefat etti.

Allah ailesine sabır versin inşallah
Sağolun.🙏😔 6 aylık, suyu azmış 1 hafta önce ki kontrol de toparlamış demiş Dr.ama hareket hissetmeyince gitmişler galiba bebeğin kalbi atışı yokmuş.😐

Merhaba. Bugün de dün kadar olmasa da yine zordu bizim için. Şimdi bebeğe kalkmışken mesajlara daha yeni bakabiliyorum. Bugün üstünkörü yaptıklarımı yazdıktan sonra mesajları okuyacağım.
🔸Yatağı topladım,
🔸Kahvaltı sonrası mutfağı topladım, makinayı çalıştırdım,
🔸Dünden kuruyanlar toplanıp, üç makina çamaşır yıkandı, asıldı.
🔸Kızın kıyafetlerini ütüledim. Elim değmişken eşimin birkaç tişörtünü de ütüledim, çok şaşıracak 🥳🙈
🔸Duşa girdiğinde eşim duşu temizlemiş. Ben de tuvaleti ve lavaboyu dezenfekte ettim. Duşun camlarına silikon temizleyiciden sıktım. Birkaç gün idare etse yeter. Yerlerini temizleyemedim onu da yarın yapmayı düşünüyorum,
🔸El havlularını değiştirdim,
🔸Mutfak ve banyo çöpünü ayarladım,
🔸Bulaşık makinesini boşalttım.

Allah kolaylık versin yorgun argın gelip ödev yaptırmak çok zor
Amin. Hepimize kolaylık versin. Dün yorgunluktan bişey yapamadım. Yemeği de ödevi de eşim halletti.yemeği bana bıraksa sadece makarna yapabilecektim.Ödevde çocuğu ileri geçirmiş.sanırım yarın da rahat etcez.

Ben de bugün yaptıklarımı yazayım ilk siftah🤗. 🐣Evi süpürdüm 🐣Yıkanan bulaşıkları dizdim, kahvaltı bulaşıklarını tekrar yıkadım. 🐣Buzdolabını sirkeli, prilli suyla sildim düzenledim. 🐣Yemek yaptım,taze fasulye ve mercimek köftesi. Banyo kaldı Nego Nego yorulmuştum ayaklarım ağrıyordu dinlenirken kötü bir haber aldım.Benimle yaklaşık aynı haftalarda olan kuzenimin bebeğinin vefat ettiğini öğrendim çok üzüldüm.😔😥Gömdüler eşimde gitti elim iş tutmadı yemeği ancak yapabildim.
Allah sabır versin:KK43:

Günaydın :KK68:
d3dae02946588f46a48bdb86af36b866.jpg

kk birinci noteri kk birinci noteri
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
Limonsuzzcay Limonsuzzcay