Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sakin ol canım malum virüs mutasyona uğradı belirtiler çok değişti, grip gibi geçiyor bazıları. Hemen de ona yorma, salgın var bu şekilde birde ishal kusma.

Bizim değilde yiğenime öyle demiş dr aradım bugün daha iyiymiş küçüğede geçiyor tabi Allah şifa versin hepsine

Valla hastaneye geldim bonbon. Etkili bir serum ağrı kesici yap dedim. Tamam dedi. Ben demek zorundayım sanırım aklı yok kendinin. Eve git dedi delirtti beni. Kaç yıllık doktorum elimde kalacaktı.

Ben anlamadım yanıyorum üstümü çıkarmak istiyorum ama daha fena olurum diye menepozlu kadınlar gibi yanıyorum 😁

Bilmiyorum ki canım covid mi oldum grip mi diş bir yandan baş ağrısı halsizlik burun akıntısı bir yandan mide ağrım bi yandan bi tuhafım neyse ki dün diş doktoru iki gün rapor vermişti de evdeyim yarın kontrolüm var çalışamaz raporu alacağım gitmeyeceğim okula dün başım boynum ağrıyordu halsizliğim vardı dişin ağrısı uykusuzluğuna yorumlamıştım

Bilmiyorum ki canım covid mi oldum grip mi diş bir yandan baş ağrısı halsizlik burun akıntısı bir yandan mide ağrım bi yandan bi tuhafım neyse ki dün diş doktoru iki gün rapor vermişti de evdeyim yarın kontrolüm var çalışamaz raporu alacağım gitmeyeceğim okula dün başım boynum ağrıyordu halsizliğim vardı dişin ağrısı uykusuzluğuna yorumlamıştım
Oyyy oyyy komple okuyalım birbirimize nedir bu halimiz allah aşkına 😞😞

Valla hastaneye geldim bonbon. Etkili bir serum ağrı kesici yap dedim. Tamam dedi. Ben demek zorundayım sanırım aklı yok kendinin. Eve git dedi delirtti beni. Kaç yıllık doktorum elimde kalacaktı.

Ben anlamadım yanıyorum üstümü çıkarmak istiyorum ama daha fena olurum diye menepozlu kadınlar gibi yanıyorum 😁
Canım antibiyotiğini kullansana bademcik antibiyotik ya da penisilinsiz geçmez, en son şiştiğinde üç hafta süründüm bak ben yanlış ilaç yüzünden. Üç defa acillik oldum en son acil doktoru yazdı da etkili bir ilaç rahatlamıştım.
İnşaallah değilsindir canım ya:KK43:

Ondanda olur ya eşimde 1 aydan fazla çekti diş zor ve çok etkiliyo insanı

Canım antibiyotiğini kullansana bademcik antibiyotik ya da penisilinsiz geçmez, en son şiştiğinde üç hafta süründüm bak ben yanlış ilaç yüzünden. Üç defa acillik oldum en son acil doktoru yazdı da etkili bir ilaç rahatlamıştım.
Kullanıyorum negom aklım başıma geldi 2 gündür sabah akşam alıyorum valla

Sabahtan yaptiklarim;
🧘🏼‍♀️Evi havalandirdim, toparladim
🧘🏼‍♀️Yatağı topladim
🧘🏼‍♀️Duşakabini su izi kalmasin diye kuruladim
🧘🏼‍♀️Kahvalti hazirladim onu topladım
🧘🏼‍♀️Yemegin birazini hallettim(sehriye çorbası, etli nohut, sade bulgur pilavı, etin buzu cozulsun nohutu yapcam pilavi da aksam)
🧘🏼‍♀️Simdi kahvemi icip derse oturcam:kahve:

Bugün yapacaklarim;
🐥Salonun su yapip tozunu almak
🐥Mutfakta tüm beyaz esyalari ic diş ayrintili temizlemek
🐥Ders calismak
🐥Yemek yapmak
🐥Kusumun kafesini temizlemek
🐥Lavabonun birini temizlicem

Kullanıyorum negom aklım başıma geldi 2 gündür sabah akşam alıyorum valla
Kullan canım kullan çeken bilir boğaz en zor ağrılardan, ben korona da bile çok yatmadım ama ömrümde beni üç defa yatak döşeklik yatıran ağlatan hastalık boğaz ağrısı oldu:KK43:ayy aklıma geldi.
Öyle iyi anlıyorum o ağrılarını, kulağına da vurur:KK43:

X