Düzenli Evimiz & Hayatımız

Akşama doğru kötü oldum ya eşimde ateşliydi çok moralsizim bugün.
Küçük kızın öksürüğü arttı ne diyim sonu iyi olsun inş.

Az iyi hissettim mutfağa geldim baştan sona bulaşık dolu

Allah şifa versin işini kolaylaştırsin bonusum

senin ateşin çıkıyo mu

Kendini yorma kağırt (köpük değil) tabak bardak catal vb gelenlerden iste sakın moralini bozma bol bol dinlen...
Kuzum senin çoçuklar alejikti diye hatırlıyorum evde buhar vermek için alet var mı ?
eğer varsa dr ye bir sor istersen..

Kendini yorma kağırt (köpük değil) tabak bardak catal vb gelenlerden iste sakın moralini bozma bol bol dinlen...
Kuzum senin çoçuklar alejikti diye hatırlıyorum evde buhar vermek için alet var mı ?
eğer varsa dr ye bir sor istersen..

Makineye koydum çalıştırdım çıktım meyve falan getirmişlerdi onları çıkardım poşetlerden falan.

Buhar makinesi var evet. Bi de küçük oksimetre var oksijeni ölçüyoruz. Acildekilere sordum ben bunlar güvenilir mi diye evet dedi yalnız sık sık pilini değişin dedi.

Buharı aile hekimine sorayım

Bugün yaptıklarım,
🌿Nevresimleri değiştirdim, çıkarttıklarimi yıkadım, şimdi yorgan çıkaracağım.
🌿Mutfak halısını yıkadım,
🌿Salon halısını fırçaladim, sildim,
🌿Evi süpürdüm sildim,
🌿Koltukları sandalyeleri süpürdüm,
🌿Akşam yemeği yaptım, yemek bitince ocağı ve tezgahi kremledim,
🌿Çamaşır yıkadım,
🌿Banyonun yerlerini, Klozeti ve lavaboyu kremledim, banyo dolabını ve aynayı sildim,
Bir tek utum kaldı, kurutmayi bekliyorum ondan çıkanları da alıp ütüye başlayacağım.

Makineye koydum çalıştırdım çıktım meyve falan getirmişlerdi onları çıkardım poşetlerden falan.

Buhar makinesi var evet. Bi de küçük oksimetre var oksijeni ölçüyoruz. Acildekilere sordum ben bunlar güvenilir mi diye evet dedi yalnız sık sık pilini değişin dedi.

Sor büyük ihtimalle ventolin verirler rahatlatır en azından öksürüğü keser inşallah.
Sende dinlen her şeyin pratiğine kaç dediğim gibi bu ara hazır tabak canak kullan at gittsin.Yorma kendini kuzum

Son düzenleme:

Bir iyi bir kötü olunuyor canım, ama hastalık gününe göre yarından itibaren daha iyi olacaksınız inşallah.

Bonus balgamlı öksürük varsa ayva yaprağı kaynatın o balgamı çok güzel sokuyor. Ben ihlamurun içinde birkaç yaprak atıyorum, hemen etkisini gösteriyor.

Eşinin kronik bir rahatsızlıgi var mı Bonus alerji filan.

Allah şifa versin.💐

İyi geceler kızlar Bonus rabbim yardımcın olsun hasta olan arkadaşlar rabbim şifalar versin inşallah
Bugün ödevleri yaptım başkada çok bir şey yapamadım okunacaklarim birikmisti onları okudum akşam yemeği rutinlerden çıkamadım

X