Düzenli Evimiz & Hayatımız

Gittiler mi konunuzu okudum gerçekten üzüldüm halinize arada kalmanıza domestosun lysol un sprey şeklinde dezenfektanları kısa sürede rahatlık sağlayabilir en azından dip köşe yapana kadar kapı vs gibi şeylere rahatça dokunabilirsin
Evet gittiler. Valla herkesi üzmüşüm kusura bakmayin.😔 spreylerle kapi kollarini hallettim ama simdi sandalye, buzdolabi kolu falan ellendi her yer. Her yere ciddi bir müdahalede bulunmam lazim. :temizlik:

Evet gittiler. Valla herkesi üzmüşüm kusura bakmayin.😔 spreylerle kapi kollarini hallettim ama simdi sandalye, buzdolabi kolu falan ellendi her yer. Her yere ciddi bir müdahalede bulunmam lazim. :temizlik:
Kolay gelsin eşimin babaannesi vefat edince kayınvalidemlere gittik epey de misafir vardı adamın biri aynı dediğin gibi elini yıkamadan çıktı kayınvalidemin evi küçük hemen yan tarafta mutfakta idim ben su sesi gelmedi ay o gidene kadar zehir oldu bana kızım da küçüktü o sıra onu sevmeye çalışıyordu filan köşe bucak kaçmıştım resmen

Kolay gelsin eşimin babaannesi vefat edince kayınvalidemlere gittik epey de misafir vardı adamın biri aynı dediğin gibi elini yıkamadan çıktı kayınvalidemin evi küçük hemen yan tarafta mutfakta idim ben su sesi gelmedi ay o gidene kadar zehir oldu bana kızım da küçüktü o sıra onu sevmeye çalışıyordu filan köşe bucak kaçmıştım resmen
Yarin bir gun benim çocuğum olsa ne yaparım bilmiyorum. 😔😔

-cocuklari yolladim evi toopladim havalandirdim
-çopleri bosaltip kovalarini yikadim
-havlulari degistirdim wc yikadim
-vileda kovasini yikadim iyice
-kahvalti hazirladim topladim temizledim
-kizimi yikadim banyoyu sildim temizledim
-camasir astim kuruyanlari kaldirdim
Ev supurulup silincek halim yok kalsın mutfakta kaldi onu da yapamicam.

Bulaşık makinesi bosalttim fasulye pişiyor
Makinenin parçalarını yağ coz ve cifle temzleyip dışarda kalan bulaşıkları da akıtıp yerleştirdim
İhtiyarla biraz atışma sonunda bu iş iyi geldi 😅
Şimdi keyf kahvesi 😅🤟

Eklentiler

• 16378395096092164205943550175599.jpg
    16378395096092164205943550175599.jpg
    123,6 KB · Görüntüleme: 26
Benim önemli bi sınavım var. Oraya odaklandım. Haftaya cumaya kadar hiç aktif olamayacağım.

X