Düzenli Evimiz & Hayatımız

uyku-esne.gif

Yeni mutfaktan çıktım :ruh:
O kadar yorgunumki ne yaptıgımı unutum:KK70:
Öğleden sonra sil süpür toz aldım
Akşam üzeri yarınki yapılacak ne varsa onların ön hazırlıklarını yaptım ,2 arada pasta yapmış olabilirim:KK70:
Yarın lavabolar ovulacak birde balkonlar yıkanacak gerisi hazılırlık 🤕

Yeni mutfaktan çıktım :ruh:
O kadar yorgunumki ne yaptıgımı unutum:KK70:
Öğleden sonra sil süpür toz aldım
Akşam üzeri yarınki yapılacak ne varsa onların ön hazırlıklarını yaptım ,2 arada pasta yapmış olabilirim:KK70:
Yarın lavabolar ovulacak birde balkonlar yıkanacak gerisi hazılırlık 🤕
Kolay gelsin canim 🥰

Merhaba hoşgeldin kendini tanıtır mısın 😊
Hoşbulduk🥰

33 yaşındayım. Aslen izmirliyim. Şuan gurbetteyiz artvinde. Lisanslı Hemşireyim aynı zamanda aile danışmanıyım. Ama memuriyetten dolayı danışmanlık yapamıyorum şuan. Bebişten dolayıda işe gitmiyorum ücretsiz izindeyim.

Tekrar okumak istediğim bir bölüm var. Bu yaştan sonra kağıt kalem harıl harıl ders çalışıyorum. 🙇🏻‍♀️🙇🏻‍♀️😬 Gurbette olunca insan bişeylere sarıyor. 😂
Aynı zamanda doğum kilolarım olduğu gibi duruyor bazı sebeplerden dolayı 🥴🥴 bir de onlardan kurtulma çabası içindeyim. Evimin her yeri çiçek dolu. Kaloncho hastasıyım. Her rengi varr 😍😍😍 hayvanları da büyük küçük ayırmam hepsinden ayrı ayrı korkarım 🤭😬😬

7 aylık bir kızım var. Mihra Dua😍

Ay ne uzun yazmışım. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum gibi olmuş. :KK70::KK70::KK70::KK5:

Kaş bıyık operasyonu düzenledim. 💪🏻Hastayım bebekten bulaştı. Ütü dışında bugün yemek bile yapmadım. Dünden vardı. Allah ne verdiyse yedik kalktık. Evde bi eşim sağlam. Ona da yakında bizden hastalık geçer herhalde 🥴🤒

Hoşbulduk🥰

33 yaşındayım. Aslen izmirliyim. Şuan gurbetteyiz artvinde. Lisanslı Hemşireyim aynı zamanda aile danışmanıyım. Ama memuriyetten dolayı danışmanlık yapamıyorum şuan. Bebişten dolayıda işe gitmiyorum ücretsiz izindeyim.

Tekrar okumak istediğim bir bölüm var. Bu yaştan sonra kağıt kalem harıl harıl ders çalışıyorum. 🙇🏻‍♀️🙇🏻‍♀️😬 Gurbette olunca insan bişeylere sarıyor. 😂
Aynı zamanda doğum kilolarım olduğu gibi duruyor bazı sebeplerden dolayı 🥴🥴 bir de onlardan kurtulma çabası içindeyim. Evimin her yeri çiçek dolu. Kaloncho hastasıyım. Her rengi varr 😍😍😍 hayvanları da büyük küçük ayırmam hepsinden ayrı ayrı korkarım 🤭😬😬

Ay ne uzun yazmışım. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum gibi olmuş. :KK70::KK70::KK70::KK5:
Hayvanlardan neden korkuyorsunuz bir cocuklugunuza mi İnsek🤭

Hoşbulduk🥰

Hoş geldin canım benim de eşimin ailesi İzmir’de oturuyor ben de günler sonra 33 oluyorum ve biz de ailelerden uzak yaşıyoruz Erzurumdayız benim de doğum kilolarım duruyor şu an analık iznindeyim sonrasında ücretsiz düşünüyorum birkaç ortak özelliğimizi buldum paylaşmak istedim 🤭

Hoşbulduk🥰

Hoşgeldiniz.

Kendinizi çok sıcak tarif etmişsiniz.

Burdan o sıcaklığı hissettim.

Kızınızı Allah bağışlasın.

Kilo verme ömür boyu hiç bitmiyor zaten ya bende bu ara biraz frenlemeye başladım gibi 🤭5 kilo fazlam var 😄

Hoş geldin canım benim de eşimin ailesi İzmir’de oturuyor ben de günler sonra 33 oluyorum ve biz de ailelerden uzak yaşıyoruz Erzurumdayız benim de doğum kilolarım duruyor şu an analık iznindeyim sonrasında ücretsiz düşünüyorum birkaç ortak özelliğimizi buldum paylaşmak istedim 🤭
Süpürgem diyete başladin mi çiçeğim 🌹
Ben geçen 73.5 gördüm uzun zaman sonra çok şok oldum 🙃 neyseki ödem idi attım hemen

X