Düzensiz adet görenler nasil hamile kaldiniz?

Canim tesekkur ediyorum bunu denicem. Adet olduktan sonra baslarm. Ilacin bitmesine az kaldi. Oyle de olur degil mi?
Olur muhtemelen neden olmasin. Adetinin 2. Yada 3. Gunu bal tarcin corekotuna basla. Sonrasinda da adet bitince sogan kuru yap. İnsallah yumurta gelisimine rtkisi olur.

Doktorun yaptigi testlerin sende kopyasi yokmu?hastanenin interenet sayfasindan gorebilirsin

Olur muhtemelen neden olmasin. Adetinin 2. Yada 3. Gunu bal tarcin corekotuna basla. Sonrasinda da adet bitince sogan kuru yap. İnsallah yumurta gelisimine rtkisi olur.

Doktorun yaptigi testlerin sende kopyasi yokmu?hastanenin interenet sayfasindan gorebilirsin
Vardi daa nereye koydum kim bilir bi arastiririm :)

Henüz bende çekilmedim bakalım bu ay doktor isterse çekilmeyi düşünüyorum anestezili de çekiyorlar sanırım
Kisinin kendi aci esigiyle alakali bi durum sanirim. Oyle duydum. Cani tatli olanlar daha cok aci hissediyolarmis. Ben muayene icin doktoruma gittigimde icerdeki kadinin cigliklari hala kulaklarimda. Doktor cekemedi bile filmi. Korkutmak gibi olmasin

istanbuldaysanız acısız rahim filmi çeken bi yer var benimki iki dakiba sürmüştü ve kısa bi süre adet sancısı gibi bi sancım olmuştum

Son düzenleme:
Kisinin kendi aci esigiyle alakali bi durum sanirim. Oyle duydum. Cani tatli olanlar daha cok aci hissediyolarmis. Ben muayene icin doktoruma gittigimde icerdeki kadinin cigliklari hala kulaklarimda. Doktor cekemedi bile filmi. Korkutmak gibi olmasin
Benim canım tatlı değildir hiç canım korkmam yani gerekli ise yaptırırım

X