Elektrikli Süpürgeler Dyson ve Xiaomi arasında secim

Ama ben de yaniltmak istemem eger xiaominin performansi yakinsa ve fiyat 3te 1 ise ben de üzülmeye başlayabilirim.

Alsam mi almasam mi diye dusunurken 5500den 4500e indi kendi sitesinde. Ben 4500e aldim cok guzel oldu aslinda. Suan artmistir sanirim iyice fiyatlar 😐

60 dk
V11 5900 şu an🤭

Ben 7 aldığımda 8 ve bir üstü vardı

Ama dakikasını artırıyoruz kapasitesini artırıyoruz deniyor ama temel aynı

Sonuçta temizliği kolay, hemen çöpe dökülüveriyor iki kere döksek de sıkıntı değil

Bence kendi sitesinden diğer modeller var mı bakın derim
Çok teşekkür ederim😊🙏 bu akşam bütün fikirleri araştırcam. Hem diğer markaları hemde dysonun diğer modellerini. Gerçekten iyki yazmışım buraya bence çok güzel fikirler oluştu şıklar oluştu zihnimde şuan. Bı kaç seçenek var mesela Dyson alt modeli ve robot beraber alabilirim belki

Ama ben de yaniltmak istemem eger xiaominin performansi yakinsa ve fiyat 3te 1 ise ben de üzülmeye başlayabilirim.

Alsam mi almasam mi diye dusunurken 5500den 4500e indi kendi sitesinde. Ben 4500e aldim cok guzel oldu aslinda. Suan artmistir sanirim iyice fiyatlar 😐

60 dk
Üzdün. 😢 Çok çalışmıyo ya filan desene 🤣

Tam bahsettiğim aslında bu. Şuan için ikisinide alacak bütçem yok bu yüzden Dyson mu Xiaomi mi diye arada kaldım. Aslında Xiaomi alsam robot için parakalir ama Xiaomi dikey yüzümü guldururmu pişman edermi bilemedim. Dyson zaten bu konuda duayen ama arada okadar büyük bı fark varmı acba dedirtiyor.
Bi arkadasım xiaomi dik supurge ile robotu beraber kullanıyor. Sadece dik supurgesını onermem ama robotla beraberse alınabilir dıyor. O yuzden dik supurgesıne guvenmiyorum. Ben de cok arastırma yaptım. bakarsanız roidmı nin son çıkan modeli asıl dysona muadil dıyorlar ama zaten o da 4-5 bın cıvarıydı en son.

Bi arkadasım xiaomi dik supurge ile robotu beraber kullanıyor. Sadece dik supurgesını onermem ama robotla beraberse alınabilir dıyor. O yuzden dik supurgesıne guvenmiyorum. Ben de cok arastırma yaptım. bakarsanız roidmı nin son çıkan modeli asıl dysona muadil dıyorlar ama zaten o da 4-5 bın cıvarıydı en dys

Bi arkadasım xiaomi dik supurge ile robotu beraber kullanıyor. Sadece dik supurgesını onermem ama robotla beraberse alınabilir dıyor. O yuzden dik supurgesıne guvenmiyorum. Ben de cok arastırma yaptım. bakarsanız roidmı nin son çıkan modeli asıl dysona muadil dıyorlar ama zaten o da 4-5 bın cıvarıydı en son.
Şuan Dyson V8+ a kart verdim gibi üstüne mi vacim robot düşündük hatta 🙈🙈🙈🙈 baya bı işlevsel hale geldi böyle sanki🥰

Şuan Dyson V8+ a kart verdim gibi üstüne mi vacim robot düşündük hatta 🙈🙈🙈🙈 baya bı işlevsel hale geldi böyle sanki🥰
Ooo süper sızınkı tam olmus 😅 gule gule kullanınn😍 ben v11 dusunmustum v8 den farkı yok mu acaba o yuzden mı v8e karar verdiniz

Ben xiaomi robot supurge kullanıyorum gece salıyorum odaya istediği kadar supuruyor ve küçük bir odadan nasıl nerden buluyor o kadar tozu bilmiyorum. Ben başka bir iş yaparken o ev temizligiyle uğraşıyor moplu olanlardan aldım ama mopu kendim yapıyorum ve mopun altına baktığımda tertemiz çıkıyor çok memnunum.Evet biraz uzun sürüyor supurmesi ama gece açıp yattığım için bir sorun olmuyor .

Birde sürekli peşinde dolaşıp sandalyeyi vs çekmek yer açmak zorunda kalıyorum dedi.

Modele gore degisir mi bilmiyorum.
Benim robotum üst model bisey degil. en ucuzu degil de bi tık üstü olandan.
Pesinden gezmiyorum.
Sandalyelerimin arka ayaklarinin arasi dar
Ön ayaklar daha genis
Gezip dolasip ön kismi bulup her sandalyenin altina tek tek giriyor...

Masanin etrafinda 6 sandalye diziliyken girebilecek yeri kalmiyor. Birini cekiyorum ordan sadece. Ordan daliyor araya. Bitirip cikiyor.
Kablolari toparliyorum sadece ortadan ve oglumun oyuncaklarini. Normal bi supurgeden önce yapildigi gibi.

Sizin ilk tercihiniz robot degil biliyorum ama belki genel anlamda okuyanlar olur diye yazayim dedim.

X