Ebru Şallı ile skinny jeans

Merhaba sevgili hanımlar :KK54: konu yorumları üzerinden yıllar geçmiş ama hali hazırda skinny jeans yapan biri olarak tesadüfen bu konu başlığına denk geldim ve yazmak istedim, belki hala devam edenler vardır, sonuçlarımızı paylaşırız. Ben senelerce ebru şallı dvd'lerini yaptım ve çok faydasını gördüm, hızlıca sonuç alınıyor, çok güzel ve kalıcı şekillenme oluyor. Geçmiş yorumları da okudum, harika sonuç alanlar olmuş ne güzel. Benim birkaç ay önce geçirdiğim bir ameliyat oldu ve sonrasında spor yasaktı, halilyle vücut saldı kendini yediklerime dikkat etmeme rağmen çünkü her zaman sporu yapmaya gayret gösteriyorum, ameliyat sonrası sporu mecburen kesince biraz fark oldu tabi. Hafif yürüyüşlerle tekrar başladım nekahat dönemi sonrası, fakat şimdi çok şükür iyileştiğim için tekrar ebru şallı dvd'lerine geri döndüm doktorumdan da onay alarak. Skinny jeans şuan 4. gündeyim ve aynaya bakınca farkın başladığını görmek çok memnun edici. Gün içinde yoğunluğum fazla olduğu için ve akşam da spor yapmayı pek sevmediğim için sabah kahvatı öncesinde yapıyorum. Bu dönemde en çok dikkat ettiğim; rafine şeker tüketmemek ve 2,5 lt su içmek. (haftaya aşure yapıcam gerçi , 1 gün öğle yemeği niyetine 1 kase yerim o kadar emek sonuçta :)) Ayrıca aç karnına 2 yemek kaşığı elma sirkesi eklenmiş su içiyorum sonra pilates yapıyorum. Gerçi bunu uzun zamandır yapıyorum, kendi yaptığım elma sirkesi, markettekilerden çok farklı, o yüzden mideme dokunmuyor. 2 güne reglim başlıyor dolayısıyla ara ölçüm yapmayacağım, 14 gün tamamlanınca, 15. günün sabahında tartılıp ölçüm yapacağım. 57,3 kg ile başladım boyum 1.62 Biraz uzun yazdım umarım sıkmamışımdır sizi, aynı ya da farklı programları yapanlarınız varsa yorumlarınızı beklerim, hepinize sevgiler:KK24:

X