EEL-tiimmm ve İlişkim

aynen gülshenim:) oda anlamış ßenim hemen herşeye kulak astığımı. evlilikle ilgili okadar şey duyuyoruz ki insan korkuyor . o yüzden de acaba sorusu oluyor bazen ister istemez. oda öyle anlatınca ya haklı çıkarsa korkusu oluyor nişanlıma çatıyorum bukezde:)

aman olan heriflere oluyo zaten hep
kıyamam yeni aileye girince böyle oluyo
sen senin tarafada nişanlının tarafınada bel bağlama
sen ne yaşıosan hakikat o dur
benim kuzenim evlenmeden önce görümcemin beni ezebilecek ve
sürekli iş buyurabilecek biri olduğunu çok dikkat etmem gerektiğini söyler dururdu
hatta bi ara kızdan nefret ettim o derece ama
günler geçti ve allahıma şükürler olsun hiç öle biri deil
ne kadar sıkıntı etmiştim ozaman ben napcam ne etcem die
aman ha tabiki sölenenler önemli ama çok fazla dikkate alma bebeğim :KK16:

O zaten ufak bi detay
Genel olarak sen bu eltine fazla kaptırma diyorum
Tanımadan insanlara karşı dolduruyor seni, yapı olarak sende dolmaya pek bi müsaitsin zaten
İyisi mi arada biraz resmiyet olsun
Daha nişanlıyken bunları gördün düşün, bunlar daha fragman..

:KK1::KK1: ya kader sen nasıl birşeysin:))) yorumların çOk hoŞ dediğin doru sadece fragman :)
haklısın ben biras resmiyete dökyüm işi yavaştan:)

aman olan heriflere oluyo zaten hep
kıyamam yeni aileye girince böyle oluyo
sen senin tarafada nişanlının tarafınada bel bağlama
sen ne yaşıosan hakikat o dur
benim kuzenim evlenmeden önce görümcemin beni ezebilecek ve
sürekli iş buyurabilecek biri olduğunu çok dikkat etmem gerektiğini söyler dururdu
hatta bi ara kızdan nefret ettim o derece ama
günler geçti ve allahıma şükürler olsun hiç öle biri deil
ne kadar sıkıntı etmiştim ozaman ben napcam ne etcem die
aman ha tabiki sölenenler önemli ama çok fazla dikkate alma bebeğim :KK16:

doğru aslında:) mesela banada nişan öncesi eşyalarına çok karışıcaklar takılarına da öyle nebiliyim istediğini biras zor alırsın vs...
yüzükleri almaya gittik kv hiç karısmadı kızım istediğini al dedi. hatta ben bitane seçtim pahalıymış diye bıraktım kızdı ne istiosan onu al fiyatı seni ilgilendirmez diye. eşyalarda da hiç arayp sormadılar bile:))) nişanlımla gittim aldım beğendim onlarda parasını gönderdi:)
umarım diğer dediklerindede haksız çıkar:)

:KK1::KK1: ya kader sen nasıl birşeysin:))) yorumların çOk hoŞ dediğin doru sadece fragman :)
haklısın ben biras resmiyete dökyüm işi yavaştan:)

Bilmem nasıl birşeymişim :KK1: Teşekkür ederim :KK3:

Nişanlının ailesini de tanımıyorsun , eltini de
Bence başkalarından duyarak değil de gördüklerine bakarak davran insanlara
Eltin belki hata yaptı, ondan limonilerdir.. Her birey farklıdır, eltinle araları kötü diye sen niye kötü olasın ki..

Bu fragman sana ders olsun :KK1: eltinin her dediğine inanma
Kayınvalidenlerin dedikodusunu yaparsa da bilmem ben görmedim, bana gayet iyiler de geçiştir.. Bi daha konuşmasın..
Unutma ki senin hakkında da atıp tutabilir, kayınvalidenler de senin gibi gaza gelmez umarım :KK3:

doğru aslında:) mesela banada nişan öncesi eşyalarına çok karışıcaklar takılarına da öyle nebiliyim istediğini biras zor alırsın vs...
yüzükleri almaya gittik kv hiç karısmadı kızım istediğini al dedi. hatta ben bitane seçtim pahalıymış diye bıraktım kızdı ne istiosan onu al fiyatı seni ilgilendirmez diye. eşyalarda da hiç arayp sormadılar bile:))) nişanlımla gittim aldım beğendim onlarda parasını gönderdi:)
umarım diğer dediklerindede haksız çıkar:)

heh böyle işte bak her ailede var demekki
ay insanı nie bunalıma sokarlar bilmem
bana da neler neler demişlerdi sinir hastası olcaktım nerdeyse
rabbime şükürler olsun hepsi boş laf çıktı
bu arada bende dolmaya hazır olduğumdan bu kadar etkilenmiştim
ay nie böleyiz biz anlamadımki yaaa :KK1:

Kızlar bu işler biraz yapı meselesi galiba

Ben kolay kolay kimseyle samimi olamam, olduğum kişilerde epey bi süre sonra samimi olmuşumdur
Kimisi soğuk nevale der ama benim yapım bu
Belli bi süre sonra da insanları gözlemlemiş fikir edinmiş oluyorum zaten (başkalarının yorumlarını ihtiyacım olmuyor), tavırlarını beğendiysem samimi oluyorum beğenmediysem aynı şekilde devam ediyorum sadece selam sabah o kadar işte..

Benim bi ablam var ilk gördüğü kişiyle bile kırk yıllık ahbap gibi muhabbet eder
Ona da çok sıcakkanlı derler, kardeş olduğumuzu duyanlar şaşırır

bilmem nasıl birşeymişim :KK1: Teşekkür ederim :KK3:

Nişanlının ailesini de tanımıyorsun , eltini de
bence başkalarından duyarak değil de gördüklerine bakarak davran insanlara
eltin belki hata yaptı, ondan limonilerdir.. Her birey farklıdır, eltinle araları kötü diye sen niye kötü olasın ki..

Bu fragman sana ders olsun :KK1: Eltinin her dediğine inanma
kayınvalidenlerin dedikodusunu yaparsa da bilmem ben görmedim, bana gayet iyiler de geçiştir.. Bi daha konuşmasın..
Unutma ki senin hakkında da atıp tutabilir, kayınvalidenler de senin gibi gaza gelmez umarım :KK3:
:KK1::KK1: Yok yok kv gaza gelmez bildiği bildiktir onun:))))))))
saf anıma denk gelmiş demekki adamlar iyi davransa bile altında bişe arar oldum:KK1:
Fragman bana ders olsun evet:)))))))))

heh böyle işte bak her ailede var demekki
ay insanı nie bunalıma sokarlar bilmem
bana da neler neler demişlerdi sinir hastası olcaktım nerdeyse
rabbime şükürler olsun hepsi boş laf çıktı
bu arada bende dolmaya hazır olduğumdan bu kadar etkilenmiştim
ay nie böleyiz biz anlamadımki yaaa :KK1:

ay bi bilseem :) baskası anlatınca kızıyorum neden inanıosun duyduna gaza gelme diye kendim yapıyorum:KK1::KK1:

Arkadaşlar merhaba.1 yıllık evliyim.benim de sıkıntım eltim ile.

Eltim 34 yaşında 2 çocuk sahibi ve ev hanımı.eşimde 28 yaşında.eltim 16 yaşında bu eve gelin gelmiş,eşim ile kardeş gibi büyümüşler.zamanında bazı olaylardan dolayı eşimde emeği çok varmış.

Ancak eltimin eşim ile ilişkilerini hiç beğenmiyorum.eşime saçma sapan sarılmalar,espiriler,şapur şupur öpmeler falan...insanların kardeş gibi büyüdüğü insanlar olabilir ancak evlendikten sonra mesafe koyulmalıdır diye düşünüyorum..eşimle maaşallah çok iyi anlaşırız ancak eltim evimize gelip gittiği zaman sinirlerim alt üst olur.niye?eşime olan mesafesiz tavır ve hareketleri yüzünden.kendisi biraz rahattır.ama ben böyle bir durumu kaldıramıyorum gerçekten.eşim uzak duruyor,mesafe koyuyor ama eltimin anladığı yok maalesef..kafayı yiyicem?ne yapmam gerekiyor?nasıl davranmam gerekiyor?bende mi bir sıkıntı var acaba? Kızlar acil fikikrlerinizi bekliyorum,yardım edip akıl verin bana....

Arkadaşlar merhaba.1 yıllık evliyim.benim de sıkıntım eltim ile.

Eltim 34 yaşında 2 çocuk sahibi ve ev hanımı.eşimde 28 yaşında.eltim 16 yaşında bu eve gelin gelmiş,eşim ile kardeş gibi büyümüşler.zamanında bazı olaylardan dolayı eşimde emeği çok varmış.

Ancak eltimin eşim ile ilişkilerini hiç beğenmiyorum.eşime saçma sapan sarılmalar,espiriler,şapur şupur öpmeler falan...insanların kardeş gibi büyüdüğü insanlar olabilir ancak evlendikten sonra mesafe koyulmalıdır diye düşünüyorum..eşimle maaşallah çok iyi anlaşırız ancak eltim evimize gelip gittiği zaman sinirlerim alt üst olur.niye?eşime olan mesafesiz tavır ve hareketleri yüzünden.kendisi biraz rahattır.ama ben böyle bir durumu kaldıramıyorum gerçekten.eşim uzak duruyor,mesafe koyuyor ama eltimin anladığı yok maalesef..kafayı yiyicem?ne yapmam gerekiyor?nasıl davranmam gerekiyor?bende mi bir sıkıntı var acaba? Kızlar acil fikikrlerinizi bekliyorum,yardım edip akıl verin bana....

canım valla ßenim konudan çok baska bi boyutta seninki :) Eltimle iyiyiz biz ama bazen böle yaptığı tavırları çok merak ettiğim için sormuştum ne düşünmeliyim diye ama senin baya baya sorun :)
Eşin uzaklaştıkça hala yaklaşıyorsa senin konus ozaman eltinle oturup rahatsız olduğunu belirt. yada eşin birkaç kez uzak durmak yerine anlıcağı şekilde terslesin... nebiliyim gelip sarılırken dur kızz çekil ben karıcıma sarılcam felan desin:)

X