Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eğer doğruysa bu bir mucize...puerarıa

wanted

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
9
0
Kızlar bugün bir göğüs büyütücü krem aldım.Açıklamaları bana mantıklı geldi. Adı PUERARIA Breast Cream.İlk defa denedim az önce umarım bir işe yarar...delikafaduldendelikafadulden

Pueraria Mirifica Nedir ?
Tayland’ın kuzey, batı ve kuzey doğusundaki bereketli ormanlarda deniz seviyesinden 300-800 metre yükseklikte yetişen, Tayland’daki yerel halk tarafından 1 yüzyıldan fazladır özellikle gençleştirici özelliğinden ötürü kullanılan eşsiz fitoöstrojenli gençleştirici bir Thai herb’üdür.

Pueraria Mirifica Çok Özel Ne Yapar ?
* Tayland Kamu Sağlığı Bakanlığı Tıbbi Bilimler Bölümü Şifalı Bitki Araştırma Enstitüsü’nün Temmuz 2000 tarihinde yayınladığı el kitabına göre, Tayland’daki yerel halk tarafından bir yüzyıldan fazladır gençleştirici özelliğinden ötürü kullanılan Pueraria Mirifica ;
- Yaşlı erkek ve kadınlar için gençlik çeşmesi olarak hizmet edebilir,
- Bölgesel olarak deriye uygulandığında sıkı göğüsler temin edebilir,
- Yaşlı ve kırışık ciltler için “anti-kırışık” bir madde olarak hizmet verebilir,
- Beyaz saçları siyahlatabilir ve saç büyümesini arttırabilir,
- Katarakt problemlerini hafifletebilir,
- Hafıza zayıfladığında yardımcı olabilir,
- Enerji ve dinçliği yükseltebilir ve bedensel refleksleri çoğaltabilir,
- Kan deveranını yükseltebilir,
- İştahı arttırabilir,uyku düzensizliğini hafifletebilir.

peki madem oylede neden taylandlılar hala memeleri kucuk ve silikon ameliyatı oluyolar onlara fayda etmiyormuymus bu krem ?
birde ben buyultucu isdemiyom ben memnunum da sarkmasını toplamaya yarayanda bişi cıksa :gitme:

Kullan dolgulu sütyenleri gitsin..ılaç milaç gerenk yok..yerimseniben

Kullan dolgulu sütyenleri gitsin..İlaç milaç gerenk yok..yerimseniben

iyide tatlım dısardan oyle kandırdık hadi kaydirigubbakcemile3
zaten dısardakilerin memem hakkında dusundukleri cokta tın ama ...
gel gorki kocişler dışınıda içinide biliyo onu nabcas :kedi:
kaydirigubbakcemile3

iyide tatlım dısardan oyle kandırdık hadi kaydirigubbakcemile3
zaten dısardakilerin memem hakkında dusundukleri cokta tın ama ...
gel gorki kocişler dışınıda içinide biliyo onu nabcas :kedi:
kaydirigubbakcemile3

10 senedir nasıl idare ediyorsa öööle devam canım napiiimyerimseniben..Kıymetli canımı yakamam..silikonlar..ilaçlar..kafamçokkarıştı

Bu bitki zaten bütün kremlerde ve göğüs büyütme haplarında diğer bitkilerle birlikte kullanılıyor canım, tek başına etkisi ne olur bilmiyorum ama neticede bazılarımızda işe yarıyor, bazılarımızda işe yaramıyor...

X