Bebek İkinci El Eğitici oyuncaklar;kurabiye kavonozu,konuşan kaplumbağa,müzikli uçak ve daha fazlası

dogcag

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2013
364
5
34
Merhaba arkadaşlar bir süre aradan sonra sizlerleyim.Bu konumda eğitici oyuncakları satışa sunuyorum.Hepsi marka ve temizdir,

1- Fisher Price eğitici kurabiye kavonozu
Bu Kurabiye Kavanozu bebeğinize hem şekilleri, hem de sayıları öğretiyor!
İçine elinizi ya da her hangi bir şey koyduğunuzda eğlenceli şarkılar çalmaya başlar.
Öğretici bölüm ve müzik bölümü olmak üzere 2 ayrı bölümden oluşur.
Hangi bölümde olursa olsun bebeğiniz doğru şekli doğru delikten attığı zaman attığı şeklin üzerindeki şeklin ya da sayının ismini duyacaktır.
Bu setin içinde 5 adet kurabiye şekli ve sihirli kapalı Kurabiye kavanozu bulunur.

Bebek 5 farklı kurabiye şeklini tanımayı ve ayırmayı öğrenir, her başarının sonunda eğlenceli ödüllerin tadını çıkarır. Kurabiyeler için kavanoza elini daldırdığında müzik çalmaya başlar; elini dışarı çıkardığında müzik de durur! Öğrenmek hiç bu kadar eğlenceli görünmemiştir! Ses kontrol ve açma/kapama düğmesi vardır. 3 adet "AA" (LR6) alkalin pille çalışır.

6 ay ve üzeri çocuklar için uygundur.

fiyatı 35 tl

2-Bondigo türkçe konuşan kaplumbağa
  • Müzikli
  • Sayıları öğretme
  • Şekilleri öğretme
  • 5 popüler çocuk şarkısı
  • Türkçe konuşuyor
  • Renkli ve eğlenceli tasarım
fiyatı 25 tl

3. Chicco Müzikli uçak bebeğinize dünyayı keşfederken yeni arkadaşlarıyla eşlik eder, kırmızı düğmeye basarak arkadaşları görebilirsiniz. Hayvan arkadaşlarıyla birlikte 4 farklı çocuk resmi belirerek neşeli tekerlemeler söyler. Gerçek uçak sesi, pilotDevamı sesi, farklı manuel aktiviteler ve melodilerin ritmine göre yanan ışıkları vardır. Müzikler ve sesler İngilizce’dir.

fiyatı 35 tl

4.Chicco Hayvancık Şekilli Kulübem

• Bebeğin el göz koordinasyonunu ve mantık gelişimini destekleyen şekilli oyuncak.
  • Geometrik şekilleri, renkleri ve neden sonuç ilişkisini öğreten özellikleriyle kendi alanında ödül almış bir üründür.
  • fiyatı 30 t

5. Fisher Price'dan fırlayan oyun için neşeli böcekler seti
Bebeğin oynayabileceği 4 farklı eğlenceli böcekten oluşur. Bebeğin kaydırma, çekme, değiştirme ve
döndürme yeteneklerini geliştirir. Fırlayan böcekler bebekleri eğlendirir. Yaş Grubu: 6 ay ve üzeri
fiyatı 25 tl

6.Fisher Price Eğitici İlk Kumandam

Her bebek kumanda ile oynamaya bayılır. İşte bebeğinizin yeni kumandası!

Üzerinde rahatça basarak eğleneceği bir sürü tuş var!

Sadece eğlenmekle kalmayacak, konuşan kumandası ile birlikte sayıları, harfleri, renkleri, hava durumunu ve daha birçoğunu öğrenecek.

Fisher-Price Eğitici uzaktan kumanda ile bebeğiniz eğlenerek gelişecek.

fiyatı 20 tl

7.Fisher price eğitici telefon

Bebeklerin kulak zarının hasar görmemesi ve işitme sorunları yaşatmaması için sesi olabilecek en ideal seviyede. Eğitici ve ögretici bir oyuncak. Telefonla konuşan anne-babalarından esinlenen bebekler için çok iyi bir oyuncak bu sizin için! Bebek gerçek telefon sesleri, konuşmalar, harfler, sayılar, renklerle birlikte eğitici şarkılar, müzikler ve daha fazlasını duyabilir. Çocuğun da eşlik edebileceği 3 farklı şarkı ve 3 enstrümental müzik çalarken ışıklı ekranda gülümseyen bir köpek yavrusu da şarkı söyler. Bebeğinizi erken rol yapma becerileri ile tanıştırmanın harika bir yolu!
Öğretilenler:
  • Alfabe
  • Sayılar
  • Sayma
  • Renkler
  • Selamlamalar
  • & daha fazlası
  • fiyatı 15 tl
8.Fisher Price Mama Sandalyesi Oyuncağı Renkli Dostlar
Çıngıraklı yel değirmeni; mama sandalyesinin üzerine vantuzlanarak çocuk değirmeni döndürdükçe sesler çıkarıyor.

Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 3 Ay ve Üzeri
fiyatı 10 tl

9,Fisher Price Neşeli Çekiç
  • Neşeli çekiç sürprizlerle dolu!
  • İleri geri itildiğinde eğlenceli sesler çıkarır ve ortasındaki disk hızla dönerek bebeğinizi şaşırtarak eğlenceli vakit geçirmesini sağlar.
  • 6 ay ve üzeri
fiyatı 10 tl

10.eğitici kitap sesli müzikli 20 tl

11.tiny love emekleme oyuncağı 10 tl

12.çek bırak fil 10 tl

13.köpek 15 tl

14.müzikli sesli eğitici kurbağa 15 tl

15.Chicco köpük adası banyo oyuncağı 15 tl

16.dişlik fil 10 tl

Eklentiler

• DSC01478.JPG
    DSC01478.JPG
    60,6 KB · Görüntüleme: 293
  • DSC01490.JPG
    DSC01490.JPG
    58 KB · Görüntüleme: 284
  • DSC01525.JPG
    DSC01525.JPG
    58,9 KB · Görüntüleme: 426
  • DSC01503.JPG
    DSC01503.JPG
    63 KB · Görüntüleme: 306
  • DSC01504.JPG
    DSC01504.JPG
    60,8 KB · Görüntüleme: 331
  • DSC01514.JPG
    DSC01514.JPG
    64,8 KB · Görüntüleme: 486
  • DSC01496.JPG
    DSC01496.JPG
    61 KB · Görüntüleme: 274
  • DSC01508.JPG
    DSC01508.JPG
    65 KB · Görüntüleme: 253
  • DSC01495.JPG
    DSC01495.JPG
    66,3 KB · Görüntüleme: 293
  • DSC01516.JPG
    DSC01516.JPG
    64,5 KB · Görüntüleme: 308
  • DSC01498.JPG
    DSC01498.JPG
    71,3 KB · Görüntüleme: 287
  • DSC01499.JPG
    DSC01499.JPG
    70,9 KB · Görüntüleme: 238
  • DSC01512.JPG
    DSC01512.JPG
    60,6 KB · Görüntüleme: 233
  • DSC01511.JPG
    DSC01511.JPG
    62,1 KB · Görüntüleme: 288
  • DSC01519.JPG
    DSC01519.JPG
    58,8 KB · Görüntüleme: 303
  • DSC01527.JPG
    DSC01527.JPG
    65,2 KB · Görüntüleme: 263
  • DSC01492.JPG
    DSC01492.JPG
    59,1 KB · Görüntüleme: 271
  • DSC01501.JPG
    DSC01501.JPG
    59 KB · Görüntüleme: 246
Bultak oyuncaklar ne kadar anlayamadım?bide hangi ildesiniz?

Merhaba kumandq ve telefon turkcemi konusuyor acaba..egitici kaplumbaga satildimi..cekic nasil bisey acaba

Merhaba kumandq ve telefon turkcemi konusuyor acaba..egitici kaplumbaga satildimi..cekic nasil bisey acaba
Birde kurbaga ve egitici bocekler sesli ve muziklimi bunlar hakkinda da biraz bilgi veriseniz sevinirim..kopegin ozelligini de merak ediyorum..k.bakmayin cok soru sordum

canım kumanda türkçe konuşuyor eğitici kaplumbağa satılmadı çekiç ileri geri hareket ediyor yani bir taraftan vurunca diğer tarafı çıkıyor sesler çıkarıyor.

Birde kurbaga ve egitici bocekler sesli ve muziklimi bunlar hakkinda da biraz bilgi veriseniz sevinirim..kopegin ozelligini de merak ediyorum..k.bakmayin cok soru sordum
kurbağa sesli ve müzikli,eğitici böceklerinde düğmelerine basınca sesler çıkarıyor

merhaba arkadaşlar,

Kurabiye kavonozu, fisher price kumanda, chicco telefon, çekiç, mama sandalyesi oyuncağı satılmıştır.Alan arkadaşlarım iyi günlerde kullansınlar.

Diğer ürünlerin satışı devam ediyor.

oyuncaklar satıştadır.

kargonuzuz pazartesi günü aldım ama anca yazmaya fırsat buldum şehir dışında olduğum için. Çok da güzel bir hediye göndermişsiniz. Çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere.:)

kargonuzuz pazartesi günü aldım ama anca yazmaya fırsat buldum şehir dışında olduğum için. Çok da güzel bir hediye göndermişsiniz. Çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere.:)

canım güle güle kullansın kuzucuğun,memnun oldum beğendiğine, görüşmek üzere

Fisher Price'dan fırlayan oyun için neşeli böcekler seti satılmıştır.Alan arkadaşım iyi günlerde kullansın.

arkadaşlar, kalan oyuncakların satışı devam ediyor.Kalan oyuncaklar aşağıdadır.
1-bondigo türkçe konuşan kaplumbağa
2-chicco müzikli uçak
3-chicco hayvancık şekilli kulübem
4-eğitici kitap sesli müzikli
5-tiny love emekleme oyuncağı
6-çek bırak fil
7-köpek
8-müzikli sesli eğitici kurbağa
9-chicco köpük adası banyo oyuncağı
10-dişlik fil

X