Eim benden uzaklayor

etugba34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
17
0
3 aylık evliyim ve çok mutsuzum resmen kafayı yicem.4 yıllık bir ilişki 1 yıllık nişanlılıktan sonra kocam beni kırmak için inanılmaz bir çaba içinde....2ay öncesine kadar aynen eskisi gibi mutlu giden evliliğim son 1 aydır berbat denecek kadar kötü...önce stresten olduğunu düşündüğüm şeyler için artık yorum yapamıyorum...hikaye şöyle başladı.son 1 aydır en ufak şey için bile kavga ediyoruz.en son 2 hafta önce tatile çıktık.ne ümitlerle gittim anlatamam.tatilde her tülü animasyonda eşim vardı ön plana çıkmak ve dikkat çekmek için herşeyi yaptı ve bunun adınada eğleniyorum dedi.çok husursuzdum bu durumdan ama belli etmedim.bir kere anlatayım dedim ama baktım tatile geldik ya bırak stres atalım deyince sustum.ortalık rus kız kaynıyodu ayrıca:KK43:ben sahilde güneşleniyorum bi bakıyorum benimki ben geliyorum deyip kayboluyor.en sonunda kavga ettik tabi ve beni niye sıkıyosun senin kocan bişey yaparmı diye bağırdı.tatilin bitmesine 2 gün kala ben odaya çıkıcamı söyledim oda arkadaşım gelicek dedi şirketinden bi erkek arkadaşı tanıdığım biri hiç umursamadım ve tamam dedim.yarım saat sonra odaya yanıma geldi.arkadaşını otele almamışlar ve kapıda ayak üstü konuşmuşlar derken wcye girdi ve uzun süre kaldı bende ne oluyor diye bakmaya gittim ve eşimim tlfda rus bir kızla çektirdiği fotoğraflara baktığını gördüm.hiç bişey demeden otelden çıktım.arkamdan hemen beni aramaya çıkmış ve ordakiler şu tarafa gitti deyince beni buldu.önce sinirli bir şekilde suç bastırmaya başladı ben daha çok bağırınca gönül almaya çalıştı ama olmadı.defalarca özür yalvarış falan filan.arkadaşlarımızla gitmiştik ve kime ne anlatacağımı bilemedim.kimseye belli etmedim ama sürekli laf soktum.tatilin son günü odada bana demediği kalmadı ben çok abartmışım sıradan bir fotoymuş bu kadar yapılmazmış ve eline aldı küllüğü attı duvara eli kesildi kolu kesildi ve çok sinirlenerek ağlamaya başladı.bana kendini affettirceni söyledi ama içim çok kırık kızlar bana bunu yapmamalıydı.şimdi evimizdeyiz ben unutmuş gibi davranıyorum ama yapacaklarım geride...ilk günlerde aptal gibi her gün ağlıyodum ve oda uyuyordu artık yok ağlamak.....bu arada güzel intikam fikirleri olan yazsın lütfen

Eşiniz sanırım kendine bir macera aramış
ıntikam değilde yaptıklarına pişman edebilirsiniz onu
Hayır yani,aynı şeyi siz yapsanız ne diyecekti merak ediyorum
Sıradan bir foto gibi görebilecekmyidi
Neden herşeyi kadınlar görmezden gelmek zorunda anlamam doğrusu?:kahve:

Son düzenleme:
evliliğin ilk zamanlarında oluyo böyle şeyler evliliğin bilincine erken varamıyo erkekler
pişman olduğunu söyleyene kadar yaptığının farkına varana kadar diklen
sonra affet ki o ezilsin üzerine düştükçe sen yıpranırsın

tabi bu bi yorum ilişkinizi karakterini bilemeyiz ama benim kociş böle

medini hal kısmını bekar olarak işaretlemişsiniz dikkatinizden mi kaçtı yoksa eşinize kızgınlığınızdanmı bölye ?

intikam soğuk yenen bir yemektir ancaak karı koca arasında intikam alma durumu olamalımı olmamalımı tartışılır,bence ders vermek daha doğru bir tutum olur ki nasıl bir ders verirsiniz orası sizin ince zekanıza kalmış bir durumdur.

yok ben ders vermek istemiyorum illede intikam alacağım diyorsanız BOŞANIN şapa otursun.çünkü intikam olayı ağır bir durumdur en ağırıda budur.

şaşırdım ama kocanızdan almaya calısıcanız her intikam bence ters tepebilir okudum kadarıyla biraz fazla hoppala biri dikkatli olun derim size Allah yardımcınız olsun

Ay canim benim ya, tatil de olanlar cok uzucu.

Insan tatile e$iyle stress atmaya gider ya.

Bence intikam degilde, oturup guzelce bir konu$un yerimseniben

yeni evli birnin tatilde o şekil davranması çok yanlış...
bizde tatilde akdenizdeydik fakat eşim hiç yanımdan ayrılmadı. onu kıskanıcam canım sıkılıcak diye de aklı çıktı... bende sizn gibi 3 aylık evliyim.
karşınıza alın güzel bir ortam oluturun ve açıkça konuşun..
daha yeni evliyiz aşk böcekleri gibi olacağımıza savaş böceklerine döndük sanki yeni bir heyecan arıyor gibi davrnıyorsun neyin var diye bir sorun.

çiftler arasında intikam fikrini hiç anlamam:umursamaz:tek beden olup her gece koynuna girdiğin adamdan nasıl intikam alıcaksın?hee eğer ders vermek istiyosan onu resmi gördükten sonra oteli terkederek yapıcaktın,görsün o zaman tatile eğlenmeye gelmiş anyayı konyayı görmeyemi..yüzü vermişsiniz tepkiyi zamanında koyucaktınız..
ayrıca güneşlenirken sizi bi güzel bırakıp gidiyo,belki o sırada biri gelip yağlanmaya ihtiyacınız varmı die laf attı:1ninca:eek:lmaz demeyin neler oluyo
siz herşeyi unutmuş gibi yapıp intikam peşindesiniz ama şunu unutmayın içinizi kusmadığınız ve ondan hıncınızı almadığınız sürece eşinizden soğursunuz.sen misilleme o misilleme nereye kadar:nazar:o yüzden al karşına ve bir güzel kus içini onaÇok üzgünüm çoook

Bilmiyorum eşiniz sizi kıskanan biriyse yakası açık şeyler giyin soruncada sen böyle seviyon ondan deyin. Bide asıl mesele var o rus kızın nesi hoşuna gitti. Kadınlar için çok güzel çamaşırlar var asıl mesele acaba onları seviyor da siz mi yapmıyorsunuz. Bütün kadınlar bilir erkekler bayılır.Evin içinde sürekli seksi gezeceksin. Belki yapıyorsundur bilmiyorum. Bide gözün üzerinde olsun. 3. ayında bunları yapan adam hiç hayra alamet değil.

daha yeni evli bi adam ve gözü dışarda.bence intikam yerine başka şeyler düşünmelisiniz.çocuk olmadan.

saçmalamış resmen hala bekar sanıyor kendini galiba...kıskanmakta haklı çıkmışsınız bu foto üzerine....
intikam almak saçma geliyor bana sevgiliniz olsa intikam alın ayrılın derdim ama kocanız artık...
çok pişman edin en azından bir daha olursa aynı şey tavrınız ne olur ondan bahsedin oturun ciddi bi konuşma yapın ...inş.bi daha aynı sey olmaz çünkü can sıkıcı bi durum..
3yıl da cıkmış tanımışsınız her zaman dediğim şeye geldim yine evlenmeden kimseyi tanıyamayız...cıkarken cok farklı olabiliyor he rsey..

Tuvalete gigip saklanma ihtiyacı duyduğuna göre resme bakarken, masumca bişey değilmiş...
Beyefendiye böyle söylemeliydiniz...
ıntikam onun seviyesine inmek olur ama sizi kaybedebileceğini hissettirin ona.

yeni evli adam neden başka kadınların peşine düşer ki, evli olduğunun farkında mı değil halen acaba, yada çıktığınız 4 yıllık sürede sana sadık mıydı?

neden bavullarınızı alıp gitmediniz ordan?
böyle bir olayın tepkisi ancak öyle olurdu bence..
bende eşimle alanyadaydım bu yaz ve otelimiz rus kaynıyordu
böyle birşeyi yapsa kendimi 3 aylık bir gelin olarak ne kadar değersiz, aşağılanmış, aldatlmış, vazgeçilmiş görürdüm..
bu hisler yok mu sizde?
varsa da nasıl kayıtsız kaldınız hiçbirşey olmamış gibi davranıyosunuz ben eşiniz kadar sizede şaştım?

Yani 3 aylık evli olan bir insanın yapacağı şeyler değil bunlar. Arkadaşlara katılıyorum keşke o an bırakıp gelseydiniz güzel bir ders olurdu ona. Şahsen benim başıma böyle birşey gelse bir daha asla güvenemem. Bir ilişkide veya evlilikte en birinci kuralım güvendir. Böyle şeyler güveni sarsar ve insanı içinden çıkılmaz bir duruma iter. Sürekli seneryolar üretmeye başlarsın. Bu zaten başlı başına bir yıkım. Allah yardımcınız olsun en doğru kararı verecek olan yine sizsiniz. Boşanma gibi şeyler şuanlık söz konusu olmaz gibi geliyor ama iyi bir ders vermelisiniz. Aklı başına gelsin. Aynı hatanın benzerini tekrarlarsa da bu sefer izlenecek yok belli galiba........

bencede terk etmeniz gerekirdi eğer ayrılmak istemiyorsanızda onu umursamaz görünün daha çok süslenip püslenip arkadaşlarınızla gezin tozun sonra da seninki gibi normal bir şey deyin ama sağlıklı bir beraberliklerde böyle şeyler olmamalı heleki 3 aylık evlilikte şimdi böyleyse ileride de böyle olacaktır o

Yani şok içerisindeyim.Yani 3 aylık evliliği bir yana koyun.Bir erkek birlikte olduğu kişiyi,hele ki tatilde nasıl bir başına koyup kendi eğlencesine bakar.Bir de o tip kişilerle foto çekilir...Benim eşim yapacak böyle bir şeyi büyük konuşmak istemiyorum ama o oteli başına yıkar ve ardıma bakmadan giderdim.Çünkü orada kalarak bunu kabullenmiş gözüküyorum.Bu saatten sonra intikam almanız sizi haklıyken haksız duruma düşürür..Bunun için içinizdeki nefreti ve intikam duygusunu konuşarak çözmeye çalışın...yerimseniben

yani affına sığınarak kültablasını duvara çarpmak, eli kolu kesilene kadar hırçınlık vs... vs.. bunlarda normal gelmedi bana, umarım ilerde dahada pişman olmazsın

Cok üzüldüm canim ya.. insan ne heveslerle evleniyor sonra birlikte tatile gidiyor....
ve sonucunda böyle bisey yasanmasi cok üzücü...
Tavrini koy bence, seni kaybedebilecegini anlasin yoksa tekrarlama olanagi cok yüksek...
Hakkinizda hayirlisi......:teselli:

X