Einiz ne yapmasaydi, uan evliliiniz daha gzel olurdu ?

aşkım şuan hastanede o yanımda olsun yeter..çünkü benim hayatım onunla güzel...

sadece şu küsme huyu olmasydı maddiyat yada aileler biryere kadar insanı etkiliyor ama en kötüsü birebir yaşananlar

Allaha şükür mutluluğumuzu engelleyecek bişey yok
ama bi yerlere gitmeme özelliklede yakın arkadaşlarıma evleri uzak gitme diye karışmasına gıcık oluyorum................

beni dinlemeyip kendi kafasına göre ne bulursa alıp taksit yapmasaydı çok daha mutlu olabılirdik

kıskançlık yapıpta beni böyle delirtmeseydi evliliğim daha güzel olurdu.şimdi dediğine göre değişmiş miş miş hiçte öyle değil ama ben çok değiştim artık kıskançlığından değilde birşeyi hiç bişey düşünmeden temiz kalple bile söylese bende tahammül yok artık patlayıveriyorum al sana kavgaaaa.işte baştan beni dellendirdi sonuç bu oldu.

en başta anesinin gözüyle bakması ve egoist olması ve sırf erkek olduğu için çok üstün görmesydi çok dah mutlu olurduk

keşke ilk evlendiğimiz yıllarda tüm parasını ailesine teslim etmeseydi bizde 3yıldır borç öedemekten bunalmasaydık maddi problemler yüzünden her sene anneliği erteliyorum şimdi ise hiç hevesim kalmadı:KK43:

Sinirlenince kontrolünü yitirmese,
Adil bir insan olmayı basarabilse,
Empati yapabilse,
3cü sahısların aklıyla iş&program yapmamayı öğrenebilse
Kıyaslama huyundan vazgecebilse,
"Hayatı paylaşmak"kavramının derinliğini anlayabilse,
Her zaman,her yerde,her kim olursa olsun beni koruyabilecegini,hakkımı savunabileceğini hissettirse,

Hersey ne güzel olura.s

Ne dertliymişim meğersırnaşık şey

lafın nereye gittigini öğrenemedi daha, öğretimce ama jeyyar

benimle flört ederken eski nişanlısıyla benim aramda gidip gelmeseydi herşey dört dörtlük olurdu....benim gibi "KİNİM DİNİMDİR" felsefesinde bir akrep kadınına bunu yapması, onun hayatının zehrolmasına yetti.Üzerinden uzun yıllar geçti üstüne evlendik ama içimden o günlerin hayal kırıklığını atamıyorum...öfkemi değişik işkence metotlarıyla eşime yansıtıp onu kuzuya çevirsemde hala içimdeki adalet duygusu gemlenmedi(kinim mi demeliyim:); kadınada sorulacak hesaplar yaratma peşindeyim:)))))

yasadıgım bırcok seyı unutmak hatta yasamamak ısterdım belkı daha ıyı surebılırdı cok ıyı gıden bır evlılıgım vardı agzımın ıcıne bakardı amaaaaa aldatma olayı bızı acıkcası benı dagıttı ben eskı ben deılım ama o hıcbısey olmamıs gıbı yasamakta nerde adalet offfffffff..........
sana cok katıloyrum benide aldatmasa ona olan güvenm sonsuzdu ama simdi nerde ne yapıor bu süpeler beni öldürecek elimde deyil ne yapayım yıllar gecti ama üstünden insan unutamıyor iste adalet diye bir sey yokkkkkkkk

Gecmis gecmiste kalmistir sukur esim beni cok fazla uzecek birsey yapmadi simdiye kadar gerisinide katlaniriz ne olcak :)

ben eşimin çok sinirli plduğunu düşünüyorum.onada hak veriyorum aslında 6 yıldır 3 kere 1. sınıfları okuttu çok bunaldı.bu senede kendi oğlumu okutmak istemesi hayatının hatası oldu çünkü oğlum çok yaramaz eşim de sinirli ve ses tonu çok yüksek hergün okuldan eve gelince kıyamet kopuyor eşimin beni dinlemesini ve oğlumu da arkadaşının sınıfına almasını isterdim ama...

eşim günü yaşamak yerine gelecekle ilgili olgun insanlar gibi davransa,eve geldiğinde iş telefonunu kapatsa,işte bir sorun olduğunda suskun suskun oturmasa,alışverişlerde sıkılmasa bunları yapsa evliliğimiz daha güzel olur

Eşim birazcık sağlığını düşünseydi,kendini sevseydi..:1closedeyes:

X