Einiz ne yapmasaydi, uan evliliiniz daha gzel olurdu ?

Evlenmeden önce bütün parasını ailesine vermeseydi ,birikim yapsaydı daha iyi olurdu. a.s

yasadıgım bırcok seyı unutmak hatta yasamamak ısterdım belkı daha ıyı surebılırdı cok ıyı gıden bır evlılıgım vardı agzımın ıcıne bakardı amaaaaa aldatma olayı bızı acıkcası benı dagıttı ben eskı ben deılım ama o hıcbısey olmamıs gıbı yasamakta nerde adalet offfffffff..........

bizim evde mutsuz olduğumuz günler demiyorum saatler azdır çünkü daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi kinci ve küsmeyi bilen bir insan değilim,dolayısıyla eşimle hayatı dengeliyoruz..hepimizin hataları oluyor zaman zaman ama şu hatayı yapmasaydı daha mutlu olurdum diye bir soru soramıyorum kendime çünkü o zaman zaman değişiyor bugün başka bir hata,yarın başka bir hata..

Beni bu kadar bunaltmasaydı.Yapışık ikizmişiz gibi davranmasaydı daha mutlu olurdum.Artık bi beklentim yok bu yönde.

bırşey yapmasına gerek yok saglıgına kavuşsun herşey olur hayırlısıyla ınşaallah

MERHABA KIZLAR ŞUAN MUTSUZ YADA MUTLU BİR EVLİLİĞİNİZ VAR AMA EŞİNİZ HANGİ HATAYI YAPMASAYDI DAHA MUTLU OLURDUNUZ :uhm: :uhm: :uhm: :uhm: :uhm: :uhm: :uhm:
http://www.youtube.com/watch?v=IQRAnABZFWk

Cok sey var düzeltilecek ama belkide hatalardan ders cikarmak icin kötü günleri gecirmek gerekli geliyor. Önemli olan zamani gelince unutmayi bilmek. Sonucta benimde yapdigim hatalar oldu belki benim esimde cok sey anlatabilir bu konuda. Evliligi yürütmek icin bazi seyler sineye cekmek gerekir.

bizim hatalarla mutsuzluğa dönüşen bir evliliğimiz yokkii...:sm_confused:
şükürler olsun
hatalar bizler için..
ama öyle bir hatası da yokki goncamınnn
:nazar::nazar:

Eşim o kadar iyi ki ama 20 temmuz Kıbrıs çıkarması nedeniyle psikolojisi çok bozukdu... eminim ki o savaşı yaşamasaydı daha güzel bir evliliğimiz olacaktı...çocuklarımı daha güzel yetiştirecektim... en önemlisi yıllarca sadece anlamaya çalıştım ! ne kadar isterdim o da beni anlamaya çalışsın ! hep fedakar olmak insanı çok yoruyor... yine de buna şükür diyorum.... ve onunla gurur duyuyorum pek de nazlıdır kendisi:teselli::1hug:şunu biliyorum ki bana artık evlatlarımdan daha yakına.s.bu çiçek ona

Benim de kuzucuuumun evliliğimizi mutsuzluğa sürükleyecek bir hatası olmadı çok şükür.
Hep derim iyiki seni bulmuşum, seninle evlenmişim diye.:asigim:
Allahım kimenin ağız tadını bozmasın inşallah. :nazar:

evliliğimizin ilk yıllarında evli olduğunu ailesinden daha fazla evliliğimize vakit ayırsaydı

Allah razı olsun eşimden.
İyidir hoştur ama birde sinirli ve ters olmasaydı çok ama çok daha mulu olacaktık.
Allah herkesin yuvasına huzur mutluluk ve aşk versin.

evlendiğimizde ailesinin üst dairesine çıkmamayı isteyip kiraya çıkmak istemişti ozaman bir anlam veremediğim şeye şimdi keşke o kararından vaz geçmeseydi diyorum şimdi muhteşem bir evliliğimiz olurdu:çok üzgünüm:

keşke annesi sayesinde şımarıp bu kadar egoist olmasaydı.Emeğin değerini bilseydi.
Bu kadar şımartılmasına reğmen gende iyidir çok şükür.

sinirlenince agzından cıkan laflara dıkkat etseydı
yada onun sınırı gecınce ben onun soledıklerını hemen unutsaydım
hele dun bana ole bı laf soledıkı hala aklıma geldıkce aglıyorum

sinirlenince agzından cıkan laflara dıkkat etseydı
yada onun sınırı gecınce ben onun soledıklerını hemen unutsaydım
hele dun bana ole bı laf soledıkı hala aklıma geldıkce aglıyorum

aynen canim keske sinirliyken su agzindan cikanlari kulagi duysaydi. :1no2:

X