ek gıdaya başladık ama bebeğim kusuyo yardım edin kızlar

E

EU2

Ziyaretçi
bugün çorba yaptım yoğurt pirinç ve patates koydum... bebişime pirinç tanesi gelmiş daha taneleri yutmayı bilmiyo tabi... kustu, sonra tekrar denedim yine kustu... pirinç tanesinden midir yoksa ek gıdaya zor mu alışacak kızlar yaa.. içinizde böyle olan var mı????????

canım, öncelikle pirinç ve patates karışımının kabız yaptığını bugun öğrendim. kızım 1 haftadır zar zor kaka yapıyo. ve soruna gelince ilk başta taneli şeylerden yiyemiyolar. ben çorbasını ayrıca süzgeçtenn geçiriyorum. tabi ezerek. kıvamı koyulaşıyo. mama gibi oluyo daha kolay yiyebiliyo. öyle dene istersen.

canım, öncelikle pirinç ve patates karışımının kabız yaptığını bugun öğrendim. kızım 1 haftadır zar zor kaka yapıyo. ve soruna gelince ilk başta taneli şeylerden yiyemiyolar. ben çorbasını ayrıca süzgeçtenn geçiriyorum. tabi ezerek. kıvamı koyulaşıyo. mama gibi oluyo daha kolay yiyebiliyo. öyle dene istersen.

zakkumcum çok teşekkür ederim canım... pirinç ve patates karışımının kabız yaptığını bilmiyordum iyi oldu canım... cevabın için çok teşekkir ederim...opuyorumnanaktan

Bendede aynı sorun var benımkı kabız olmadı fakat sadece anne sÜtÜne alıŞtıkları ıÇın zorlanıyorlar herkes alıŞır dıyor ınŞallah alıŞcak dıye Ümıt edıyorum bıde az daha sulu yapınca tam Çorba kıvamı yanı daha ıyı yutuyolar.

patates ve pirinç veriyorsanız kabak içinde sakınca yoktur..o karışıma çeyrek kabak eklerseniz bebeklerin daha rahat dışkıladığını göreceksiniz....

benim oğlumda henüz taneli şeylerde zorlanıyor ama genel olarak bütün çorbaları seviyor, ama mama yemiyor kesinlikle, muhallebi, bebe bisküvisi tarzı şeyleri sevmiyor, sadece çorba içiyor meyve sularından bi de, dr. a sordum her bebeğin damak tadı aynı olmaz demek ki mama yemeden irek çorbalara geçecek dedi, üzülüyorum gece felan çorba iiçilmez ki yakar insanı, keşek mamada yese

X