Ekim ayı transfer olacaklar burayaaa

Senahmet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2018
214
288
26
Merhaba, bugün itibariyle dondurulmuş transfer sürecim başladı :) ekim ayında inşallah transferim gerçekleşecek. Toplanın Bu süreci beraber geçirelim 😍
İsimyaşembriyo kalitesidenemetransfer tarihisonuçkalp atışı
Senahmet Senahmet 255.gün orta kaliteilk deneme11 ekimPozitif👶🏼
aydodo aydodo 313.gün 2 adet iyi kaliteilk deneme27 EylülPozitif 👶👶🏼
L Lavinia58 335. Gün iyi kaliteilk deneme7 ekimPozitif👶🏻
Sulgen Sulgen 285.gün iyi kalite2.deneme17 ekim🥺
Umudumsun- Umudumsun- 34İlk deneme10ekim
C curcus 315.gün 4aaİlk deneme5 ekim
F fadih 356.gün311ekimpozitif👶🏼
G gurbetbirbaska 255. Gün AAilk deneme4 ekimpozitif👶🏼
Gulsevdigim Gulsevdigim 233. Günilk deneme4 ekimpozitif👶🏼
sezenosman sezenosman 305. Gün3. Deneme11 ekimpozitif👶🏻
lifeve lifeve 295. Gün3. Deneme10 ekimpozitif👶🏻
M MucizeAtabey 325.gün3.deneme14ekimpozitif👶🏼
FatMahmut FatMahmut 266.gün2. Deneme19 ekim
D E V A D E V A 275.günilk deneme
E eserel 415.gün2. Deneme2 Ekimpozitif👶🏻
mavibirmasal mavibirmasal 323. Gün iyi kalite2. Deneme6 ekim🥺
G Gulummmm 255.gün 2 taneilk deneme5 ekimPozitif👶🏻
hafizehanim25 hafizehanim25 263. Gün iyi kaliteilk deneme4 ekim
A Aykar70 335 AA kalite5. Deneme8 ekim
E ebbrulii 255.gün2. Deneme28 Eylülpozitif👶🏻
Seymoss16 Seymoss16 275. Gün 2 embriyo3. Deneme14 ekimpozitif👶🏻
lavable16 lavable16 5. Gün 2 adet 5bc3. Deneme19 ekim
@serraaslan334. Gün embriyosuilk deneme7 ekimpozitif👶🏻
selin akkaya selin akkaya 4. Gün embriyosuilk denemePozitif👶🏼
O ozdenkocak88 335aailk deneme20 ekim
Mutluyol Mutluyol 423. Gün embriyosu2. Deneme13 ekim
S sa1616_ 285.gün 4ab2. Deneme19 ekim
O oysabiumuttuhep 3. Gün 2 adet iyi kalite8. Deneme20 ekim
G gokcegkcgokce 366. Gün iyi kaliteilk deneme27 ekim
A Arasdefne 5. Gün 2 adet orta iyi kaliteİlk deneme22 ekim
T tomris2020 362 adet 3. Gün embriyosu ilk27 ekim

Son düzenleme:
Merhaba, bugün itibariyle dondurulmuş transfer sürecim başladı :) ekim ayında inşallah transferim gerçekleşecek. Toplanın Bu süreci beraber geçirelim 😍
Merhaba nasil başladı acaba süreç? Bana doktorum 2 adet sonra demisti ama henüz 2.adetimj olmadım. Ekimin 6 si gibi görünüyor adet. Hemen adet bitince mi transfer oluyor neler yapılıyor o süreçte?

Merhaba benimde 21 ekimde ya benim 3 eylülde opu vardı adetim 4 gün gecikti normal mi verdiği sıkıntı mahvetti beni

Merhaba kızlar bende adetimi bekliyorum bu ayin sonunda olurum muhtemelen ekim basi gibi başlarız tedaviye bu benim ikinci denemem olacak insallah hepimiz pozitif sonuçları alırız 🤗

Merhaba benimde 21 ekimde ya benim 3 eylülde opu vardı adetim 4 gün gecikti normal mi verdiği sıkıntı mahvetti beni
Normal ben 2 hafta gecikmiştim sonra olmuyorum diye doktora gittim. Ufak bir kist vardı 1 hafta daha olmazsan gel ilaç başlayalım dedi ama 2 gün sonra oldum o kistte adetle beraber gitti. Korkulacak bir şey yok böyle şeyler çok normal vücudumuz hiç görmediği şeyleri görüyor :)

Amin inşallah 🙏 ilki nasıldı
İlki taze olduğu icin yorucuydu benim icint canım herset güzeldi ama olmadi maalesef transferimin 8.gunu kahve lekelenmem basladi sonra gittikce çoğaldı 11.gunude testimin sonucunu almadan adet oldum ilaclari kullanmama rağmen benimki degisik oldu anlican 😂

İlki taze olduğu icin yorucuydu benim icint canım herset güzeldi ama olmadi maalesef transferimin 8.gunu kahve lekelenmem basladi sonra gittikce çoğaldı 11.gunude testimin sonucunu almadan adet oldum ilaclari kullanmama rağmen benimki degisik oldu anlican 😂
Olsun bir şey olmuyorsa daha iyisi olacağı içindir hep böyle düşünürüm. Bu sefer inanıyorum ki Allah kucağını boş bırakmaz. Taze transferde teyzem de aynı şekilde test yapamadan adet olmuştu demek ki taze de prosedür bu şekilde ilerliyor 😅

Olsun bir şey olmuyorsa daha iyisi olacağı içindir hep böyle düşünürüm. Bu sefer inanıyorum ki Allah kucağını boş bırakmaz. Taze transferde teyzem de aynı şekilde test yapamadan adet olmuştu demek ki taze de prosedür bu şekilde ilerliyor 😅
Demek ki ben ilk değilim canım 😂😂 bende aynen her zaman bardağın dolu tarafından bakmaya çalışırım Rabbim geciktiriyorsa guzellestiriyordur bence hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım senin ilk denemen mi?

Normal ben 2 hafta gecikmiştim sonra olmuyorum diye doktora gittim. Ufak bir kist vardı 1 hafta daha olmazsan gel ilaç başlayalım dedi ama 2 gün sonra oldum o kistte adetle beraber gitti. Korkulacak bir şey yok böyle şeyler çok normal vücudumuz hiç görmediği şeyleri görüyor :)
Doktoruma sordum evet o da normal dedi beklicez artık mecburen 😊 teşekkür ederim

Demek ki ben ilk değilim canım 😂😂 bende aynen her zaman bardağın dolu tarafından bakmaya çalışırım Rabbim geciktiriyorsa guzellestiriyordur bence hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım senin ilk denemen mi?
Aynen öyle :) benim ilk embriyo kaliten ne biliyor musun 🙃

10 Ekim de benim 2embriyo transferim olacak Allah yardımcımız olsun inşallah nasıl hiç şimdiden dikkat ettiğiniz şeyler varmı
İnşallah olumlu sonuçlanır dua edicem hepiniz için 🙏 avokado ve kabak çekirdeği yiyin diyorlar onlara başlıcam sigarayı bıraktım. Bir de ilaçları kullanıyorum şimdilik sizin var mı 🙏

Merhaba inşallah hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alırız 🙏🙏🙏 dua edelim hepimiz için şanslı bir ay olsun birbirimize pozitif haberler verelim moral olalım güç verelim 🙏😇 benim gecen hafta cuma yumurtalarım toplandı toplam 13 yumurta toplandı 1. Gün arayıp 12 tanesinin döllendiğini ve 9 tanesi ile yola devam edeceklerini söylediler fakat 5. Güne 4 iyi kalitede embriyo dondurulduğunu kalanların 6. Güne bekleyeceğini söylediler 6. Gün ise arayıp 2 kaliteli yumurta daha dondurduklarını söylediler doktorum taze embriyo degil dondurulmuş embriyo transferi taraftarı olduğu için toplam 6 yumurtam dondurulmuş oldu ekim ayının basında regl olup doktora gideceğim sanırım ekimin ortasında transfer sürecine geçeceğiz ekim bitmeden de pozitifleri görürüz inşallah

X