Aşılama Ekim ayında aşılama olacaklar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
nasılsın canım işlerin varmıydı çaldırdımya
ayyy valla çok sıkıldım bizden kimseler yok Aleyna bile girmiyor bi asi vardıya oda benim memleketten tüp bebek yaptırmış negatifmiş oda yok epeydir
bende böle dolaşıp duruyorum işte :KK23:

nasılsın canım işlerin varmıydı çaldırdımya
ayyy valla çok sıkıldım bizden kimseler yok Aleyna bile girmiyor bi asi vardıya oda benim memleketten tüp bebek yaptırmış negatifmiş oda yok epeydir
bende böle dolaşıp duruyorum işte :KK23:

iş hep var canım çok yoğunluk olunca yazamıyorum.bende sıkılınca geziniyorum öyle abuk subuk topiklere giriyorum bakıp çıkıyorum napalım eskiden sohpet vardı burda ne güzel ah ahhhhhh:KK14:

gerçekten eskiden nasıl yazışırdık vallahi ev işini yemeği zor yetiştirirdim başka kızlar bulsam diyorum ama eski tadı vermiyor

canım biz florance nıgtangelde yaptırcaz çok iyi bir hastane ben doktorumdanda çok menunum zaten 6000 aşagıya olmaz canım a geçen ay jinemedde kanpanya vardı ilaçlar falan hepsi 4500 liraydı
kadıköy florance nıghtıngel hastanesinde tüp bebek yaptıran varmı arkadaşlar?nuri delikarada daha önce tüp bebek yaptıran veya yaptıracak olanlar lütfen fikir verebilirmi

Acilll yardim. 12. Gün 30.1 cikti. 14.GÜN 71.3 CIKTI. BUGUN 16.GÜN KAN VERICEM . NEDIR SIZCE DURUMMMMMM ????

Kızlar eskiler nerdesiniz hala aktif olanlariniz varmı aranızda
Benim bir kızım oldu Leyla 18 aylık
12 yıl olmuş buraya yazmayali

X