Aşılama Ekim ayında aşılama olacaklar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

renginn

renginn
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
105
0
a.s selam arkadaşlar bende ekimde aşılama yaptırıcam ekim ayında aşılama yaptıracak arkadaşlarla burada buluşalımyerimseniben ben bu ay hastalandım ve bitdim şimdi ekimde hastalanmayı beklicem hayırlısıyla bakalım biliyorsunuz bir ay ara vermek zorunda kaldım inşallah ekimde iyi olur :Saruboceq::Saruboceq:

a.s selam arkadaşlar bende ekimde aşılama yaptırıcam ekim ayında aşılama yaptıracak arkadaşlarla burada buluşalımyerimseniben ben bu ay hastalandım ve bitdim şimdi ekimde hastalanmayı beklicem hayırlısıyla bakalım biliyorsunuz bir ay ara vermek zorunda kaldım inşallah ekimde iyi olur :Saruboceq::Saruboceq:

merhaba canim kismetse bende ekimde ilk asilamami olucam simdiden cok heyecanliyim bir an once ekim ayinin gelmesini ve adet olmami sabirsizlikla bekliyorum delikafadulden

merhaba benide listeye yazın . Ekimde nasipse 2. aşılamamı yaptıracagım. Ekimin ilk haftası başlıyacaz inşallah.Hepmizin pozitif olur inşallah hayırlısıyla.:Saruboceq:.........Bu topik ugurlu gelsin......:CüvCüv:

a.s İNŞALLAH :Saruboceq:
hepimiz için hayırlısı olur bende çok heyecanlıyım gün sayıyorum ekim ayı gelsin diye hepimizi liste yapıcam ve daha güzel günler için gün saymaya başlıcaz kısmetse :CüvCüv::CüvCüv::emir_bebek: ekimin kaçında olacağımıza not alalım hepimiz için hayırlısını diliyorum ALLAH HERKESE VE BİZEDE NASİP EDER :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Arkadaşlar selam çok merak etdiğim birşeyi paylaşmak istiyorum bir arkadaşımız şöyle yazmış adını hatırlamıyorum formma bayağ ara vermiştim, sabah aşılama yaptırmış ve daha sonra öğlen vaktide bir aşılama daha yapılmış bu nasıl oluyor aramızda daha önce aşılama yaptıran arkadaşlar böyle birşey denedimi ben çok merak etdim eğer böyle bir sistem varsa bende doktorumdan rica edicem çünkü bu yöntem dahada iyi olabiliyormuş çünkü arkadaş hamile kalmış gerçi kısmet meselesi ama böyle bir durumda varsa neden denemiyelim teşekkürler cevap için CADIARZU

evet benimde aşılamam çift oldu. yumurtanın geç çatlama olasılığı düşünülerek çift aşılama yapılıyor. ben üniversite hastanesinde yaptırdım ama maalesef tutmadı. beklemedeyim ve adet olunca 2. aşılama için tedaviye başlıycam inşaallah ekim ayı hepimize uğurlu gelir inşaallahopuyorumnanaktan

kızlar hayırlı olsun ..
bende bi engel çıkmazsa ekimde yaptırıcam olmazsa sonraki ay inşallah hepimiz için hayırlısı olur

slm kızlar bizde ekimde 3. aşılamayı yaptıracağız.sanırım 15 gün sonra ilaçları kullanmaya başlarım.hepimiz için hayırlısı olur inşallah.

Son düzenleme:
slm kızlar bende ekimde aşılama yaptırıcam bu ay ilaç kullandım pzt çatlatma şiğnesi olucam bu ay hamile kalırsam ekimde aşılamaya gerek kalmıyacak eğer hamile olmasam ilk aşılamam olacak çok merak ediyorum aşılama yaptıran arkadaşlar zor bi işlemmi

bende varım ekimde olcam çok heycanlıyım ilk aşılamam allah dualarımızı kab ul etsin bebeklerimizi nasip etsin

bende düşünüyorum..ilk aşılamamı yaptıracağım hadi hayırlısı hepimiz için allah yardımcımız olsun..:Saruboceq:

merhaba kızlar bende ekimde ilk aşılamamı yaptırıcam inşallah herşey iyi olur:Saruboceq:

Kızlar bende ekimde 2. aşılamamı olacağım.ınşallah ekim ayı uğurlu gelir. Listemiz oluşsun renginn hadiii!!!!

kızlar bende eylülde ilk aşılamam yapıldı ama tutmadı 13.günü kanamam oldu.oy nedenle ekim ayına kaldı ikinci aşılamam hayırlısı artık

renginn canım ya sen nerelerdeydin....... kısmetse bende olacağım bu ay yumiş gelişirse 2. aşılamamı.... hatırlarsan geçen ay gelişmemişti...... seni tekrar gördüğüme sevindim.....

Merhaba arkadaşlar eylülde ilk aşılamamı oldum tutmadı inşallah ekimde 2. tutar şimdiden hepimize için allah yardımcı olsun, hepimiz kasıma hamile olarak girelim inşallah...:)

kızlar sizin eşlerinizdemi sorun var eğer varsa morfoloji ve hareketliliği yazarmısınız benim bu ilk aşılamam olacakta endişeliyim

aleyna2222 canım benim eşimde sorun var morfolojisi normal ,hareketliliğide normal ama sperm sayısı az canım 8 milyon kadar bizde o yüzden ilk aşılamamızı yaptıracağız inşallah...

merhaba arkadaşlar yeni bir umut yolculuğu umarım hepimize bebeklerimizi getirir. bende 15 ekim gibi hastalanacağım ve 2. aşılama için tedaviye başlayacağız... benim eşimde problem yok tek sorun benim haşimoto hastası olmam. onunla ilgili de tedavi 4 yıldır sürrüyo.. inanıyorum ki ekimde bir çoğumuz hayallerimize kavuşacağızz.

kızlar sizin eşlerinizdemi sorun var eğer varsa morfoloji ve hareketliliği yazarmısınız benim bu ilk aşılamam olacakta endişeliyim

Sayı ve hareket iyi ama bizde morfolojide problem var. Morfoloji %2. Ama doktor çok önemli bir problem değil diyor.Bakalım hayırlısı :eek:

X