Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayında AŞILAMA Yaptıracak Olanlar 💉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
AŞılama yapıyor zahide hanım bende bu ay düşünüyorum tüp bebek ye Aygül demirol var memorialde ben ikisi arasında kaldım bi aşılama denemek istiyorum sen naptın karar verebildinmi
Ben gelecek adetimde tekrar aşılama yaptıracağım ama devlette yaptırıyorum ben Ankara şehir hastanesinde yaptıracağım işlem aynı zaten aşılama için özel düşünmüyorum. İnşallah bu sefer tutar🙏🏻

Ben gelecek adetimde tekrar aşılama yaptıracağım ama devlette yaptırıyorum ben Ankara şehir hastanesinde yaptıracağım işlem aynı zaten aşılama için özel düşünmüyorum. İnşallah bu sefer tutar🙏🏻
Amin inşallah tutar 🙏 nasıl zor bir süreçmi acı eşliğim çok düşük çok korkuyorum aka bir yereende başlamak istiyorum bende zahide küçük ile Aygül Demirol arası gidip geliyorum 🤔 sizin kaçıncı tedaviniz olucak birde sorun kimde kusura bkmayın çok soru sordum ♥️♥️

Amin inşallah tutar 🙏 nasıl zor bir süreçmi acı eşliğim çok düşük çok korkuyorum aka bir yereende başlamak istiyorum bende zahide küçük ile Aygül Demirol arası gidip geliyorum 🤔 sizin kaçıncı tedaviniz olucak birde sorun kimde kusura bkmayın çok soru sordum ♥️♥️
Bizde bi sorun yok aslında ikimizinde değerleri normal açıklanamayan infertilite denildi. Adetin 2. veya 3. günü gidiyorsunuz doktora tahlil isteniyor sonra hap yada iğne veriyor doktor söylenilen sürede kullanım yumurta takibi yapılıyor. Yumurta belli bi büyüklüğe gelince de çatlatma iğnesi, 36 saat sonra da aşılama yapılıyor. Aşılama 5 dk bile sürmüyor. Ben eylülde başladıö tedaviye. 1. Aşılamamı oldum tutmadı şimdi 1 ay ara verdik. Aralıkta tekrar olacağım

Herkese merhaba daha öncede belirttiğim gibi 30 eylülde ilk aşılamamı olmuştum. 13. gün test verdim. Ve cok şükür pozitifi gördük. Bebişim in kalp sesini de pazartesi net şekilde işittik. 7 hafta 5 günlük şuan. Ümidinizi yitirmeyin bol bol dua edin.herkeste farklı belirtiler gösterebiliyor. Ben adet olacakmışım gibi hissediyordum tam tersi çok şükür gerçekleşti. İlk hamileliğimde adet belirtileri olmamıştı i. Ama bu sefer farklı gerçekleşti. Sadece inanın ve bol bol dinlenin dua edin. İsteyen herkese nasip olsun inşallah

Herkese merhaba daha öncede belirttiğim gibi 30 eylülde ilk aşılamamı olmuştum. 13. gün test verdim. Ve cok şükür pozitifi gördük. Bebişim in kalp sesini de pazartesi net şekilde işittik. 7 hafta 5 günlük şuan. Ümidinizi yitirmeyin bol bol dua edin.herkeste farklı belirtiler gösterebiliyor. Ben adet olacakmışım gibi hissediyordum tam tersi çok şükür gerçekleşti. İlk hamileliğimde adet belirtileri olmamıştı i. Ama bu sefer farklı gerçekleşti. Sadece inanın ve bol bol dinlenin dua edin. İsteyen herkese nasip olsun inşallah
İlk aşılamada mı tuttu

İlk hamileliğiniz de mi aşılama ile olmuştı ve aşılamada hiç lekelenme yaşadınız mı
Hayır ilk gebelik kendiliğinden. 2.gebelik yaklaşık 3. 4 yıl sonra aşılama ile oluştu. Hayır lekenme bende olmadı. Ama herkeste olacak Veya olmayacak diye birşey söz konusu değil daha öncede dediğim gibi herkes için kesin doğrular yok. Herkeste farklılık gösterebiliyor. Siz dua edin

X