Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayında AŞILAMA Yaptıracak Olanlar 💉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
valla regli o0labilsem olacağım ama ilk aşılamadan sonra regli olamadım daha 30 agustosta asılama oldum ama tesler hepsi negatif.
Aşılamadan 14 gün sonra kan testi verdi 1.20 çıktı regli olmayınca cumartesi erken gebelik testi aldım negatif yine yarın doktora gideceğim.

Ben dün mens oldum bugün muayeneye gittim ve ilk aşılama sürecimiz başladı ☺️ Fostimon başladı 7 gün sonra tekrar çağırdı

Canım bende ilk aşılama mı yaptıracağım tedirginim nasıl olacak göbekten vurulan iğne acıtıyor mu çok fazla biraz canım tatlı ama alışacağım bebeğime kavuşmak için

Canım bende ilk aşılama mı yaptıracağım tedirginim nasıl olacak göbekten vurulan iğne acıtıyor mu çok fazla biraz canım tatlı ama alışacağım bebeğime kavuşmak için
Sıfır acı, hiçbişey hissetmiyorsun, benim de canım cok tatlıdır, yapamam edemem sandım, hıc korkulacak bısey yokmus☺️

Sıfır acı, hiçbişey hissetmiyorsun, benim de canım cok tatlıdır, yapamam edemem sandım, hıc korkulacak bısey yokmus☺
Sağol canım benim aşılama Kasım da olacak rahim filmi çekildim bizim eşimin değerleri düşük o yüzden aşılama yapacağız

İnşallah canım tüm isteyen herkese Allah nasip etsin ❤️

Amin insallah bende bu ay yaptıracam insallah Kayseri’de aşılama yaptıran varmi acaba ne kadar yaptırdınız hemen tutumu ilaç ne kullandınız ilaç be kadar tuttu merak ettim bende yaptıracam 5senelik evliyim 4sene önce dusuk yaptım ama şimdi olmuyo

valla regli o0labilsem olacağım ama ilk aşılamadan sonra regli olamadım daha 30 agustosta asılama oldum ama tesler hepsi negatif.
Aşılamadan 14 gün sonra kan testi verdi 1.20 çıktı regli olmayınca cumartesi erken gebelik testi aldım negatif yine yarın doktora gideceğim.
Canım bazen streste geciktirebiliyor adeti, bende çatlatma tedavisinde aynı şeyi yaşadım testler hep negatif ,sonunda doktora gittim tekrar test yaptı yine negatif adet söktürücü verdi eve gittim akşamında adet olmuşum,kendimi çok kastım sanırım en son ümidi kesince de geldi demek ki adetim ,bende bu ay gonal f ile tedaviye başlamıştım yumurtalarım direnç gösterdi büyümedi ,tedavi iptal oldu ,halen adetimin gelmesini bekliyorum arası çok uzun benimkinin bir gelse bende başka bir ilaçla tedaviye başlayacağım inş

Amin insallah bende bu ay yaptıracam insallah Kayseri’de aşılama yaptıran varmi acaba ne kadar yaptırdınız hemen tutumu ilaç ne kullandınız ilaç be kadar tuttu merak ettim bende yaptıracam 5senelik evliyim 4sene önce dusuk yaptım ama şimdi olmuyo
Canım ben özel de değilde devlette aşılamaya gittim özelde pahalıydı biraz yanlış hatırlamıyorsam 3 bine falan yaklaşıyor ama ben Kayseri'de yaşamıyorum bu arada,devlette sadece ilaçlara para ödüyorsun gonal f iki kutu birde ovitrelle çatlatma iğnesi 500 TL ödedik sadece

Hiç korkulacak birşey yok canım ,benimde canım tatlıdır ama 12 gün iğne vuruldum hatta eşime vurdurdum iğneyi göbekten :KK70: hiç acımadı elh.

bende ekimde ilk defa aşılama yaptıracağım biraz tedirginim 3buçuk senedir evliyim hiç bir sorunumuz yok sadece eşimde birz sperm sayısı azlığı var okadar bu ayı boş geçirmemek için doktor ovitrella verdi dün onu yaptırdım göbekten bakalım bu ayı tamamladıktan sonra ekimde bende başlıyorum

bende ekimde ilk defa aşılama yaptıracağım biraz tedirginim 3buçuk senedir evliyim hiç bir sorunumuz yok sadece eşimde birz sperm sayısı azlığı var okadar bu ayı boş geçirmemek için doktor ovitrella verdi dün onu yaptırdım göbekten bakalım bu ayı tamamladıktan sonra ekimde bende başlıyorum
Ekime gerek kalmaz bu ay gebe kalırsın inş canım, Allah'tan ümit kesilmez bir bakmışsın hamilesin :)
Bende 4 yıldır evliyim evlendikten 9 ay sonra bebiş istedik bir kere gebe kaldım onda da kalp atımı durduğu için kürtajla alındı ama halen bir oluşum olmadı tıbba göre ikimizinde bir sorunu yok ,bende o yüzden aşılama denemek istedim bu ay.
Eşin için bitkisel kürler deniyor musunuz?

Ekime gerek kalmaz bu ay gebe kalırsın inş canım, Allah'tan ümit kesilmez bir bakmışsın hamilesin :)
Bende 4 yıldır evliyim evlendikten 9 ay sonra bebiş istedik bir kere gebe kaldım onda da kalp atımı durduğu için kürtajla alındı ama halen bir oluşum olmadı tıbba göre ikimizinde bir sorunu yok ,bende o yüzden aşılama denemek istedim bu ay.
Eşin için bitkisel kürler deniyor musunuz?

Aminnnn inşallah Allahım isteyen herkeze tatdırsın bu duyguyu inşallah kimse zorluk çekmeden alır kucağına sağ salim:)
evet bizde 3 buçuk yıllık evliyiz evlendikten 1 sene sonra istedik ama hala bekliyoruz bakalım.. yok hayır herhangi birşey kullanmadı eşim

Aminnnn inşallah Allahım isteyen herkeze tatdırsın bu duyguyu inşallah kimse zorluk çekmeden alır kucağına sağ salim:)
evet bizde 3 buçuk yıllık evliyiz evlendikten 1 sene sonra istedik ama hala bekliyoruz bakalım.. yok hayır herhangi birşey kullanmadı eşim
Amin inşallah :) o zaman eşin için çakşır kökü suyu ve keçiboynuzu kürünü araştırmanı tavsiye ederim canım ,çok çok iyi geldiğini okudum ,duydum :)

Merhaba bgn bende başladım aşılamaya bgn ignemizi aldık vuruldum cumartsi tekrar gidecem doktor bakacak yumurtam nasl gelisiyor yavasmi hizlimi büyüyor die ona göre dozunu ya düşürecek yada yukseltecekmis 12 gün kullanacaksın dedi 😊

Merhaba bgn bende başladım aşılamaya bgn ignemizi aldık vuruldum cumartsi tekrar gidecem doktor bakacak yumurtam nasl gelisiyor yavasmi hizlimi büyüyor die ona göre dozunu ya düşürecek yada yukseltecekmis 12 gün kullanacaksın dedi 😊
Hadi kolay gelsin inş canım,gonal f 75 mllik mi verdi ?Gelişmelerden haberdar et bizi 🤗

Merhaba arkadaşlar Ekim ayında aşılama planlayanlar gelin burada toplanalım ,süreçlerimizi konuşalım ,bilgi alışverişi yapalım ,birbirimize moral ve destek olalım inş🤗✨
Merhaba canım bende başladım pazartesi göbekten iğne vurulmaya menopur verdi 75 lk canım 1 hfta sonra kontrele çağırdı 😇

X