Ekim - Kasım ayında BAHÇECİ FULYA'da tüp bebek yaptıranlar buraya.

Elisanurummm

Meleğim
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2020
167
156
34
Kızlar Bahçeci fulya Mustafa bahçeci ve Kübra hanımın hastasıyım bu merkezde 2 ci denememiz olacak ilki tuttu çok şükür şimdi ikincisi için Ay sonu dondurulmuş emriyo trasferim olacak. Sizlere sorum şu benim rahim kalınlaşma biraz uzun sürmüştü mustafa bey ilaçla tedavi etti 3 ay sonra 8 mm ile 2 emriyo trasferim oldu ama bir tanesi tuttu. 😍🤲 İkiz olmasını çok istiyorum RABBİM nasip ederse Bana bu anlamda deneyimli olan cvp verebilirmi Rahim kalınlaşma için neler yemeli nelerden uzak durmalıyım.

Sizin ikinci çocuk denemesi mi. Benim de rahim ince kalıyor. Transferim ertelendi geçen ay. Şimdi yine az olctuler 😔 napilir bilemedim sizde rahim dinlendirme yapıldı mi

Sizin ikinci çocuk denemesi mi. Benim de rahim ince kalıyor. Transferim ertelendi geçen ay. Şimdi yine az olctuler 😔 napilir bilemedim sizde rahim dinlendirme yapıldı mi
Selam cnm benimde bu ay iptal oldu herşeyde bir hayır vardır. Rhm de sıvı vardı filim istedi çok şükür rhm filmim temiz çıktı ama bende hem çikolata kisti var bide üstüne sıvı görülünce iptal edildi. Bu ay ona göre yol izlenece artık ilaçlarım değişti. Benim bu merkezde 2 ci denemem evet ilki tuttu RABBİM tüm isteyenlere nasip etsin inşallah. 🤲

Kızlar Bahçeci fulya Mustafa bahçeci ve Kübra hanımın hastasıyım bu merkezde 2 ci denememiz olacak ilki tuttu çok şükür şimdi ikincisi için Ay sonu dondurulmuş emriyo trasferim olacak. Sizlere sorum şu benim rahim kalınlaşma biraz uzun sürmüştü mustafa bey ilaçla tedavi etti 3 ay sonra 8 mm ile 2 emriyo trasferim oldu ama bir tanesi tuttu. 😍🤲 İkiz olmasını çok istiyorum RABBİM nasip ederse Bana bu anlamda deneyimli olan cvp verebilirmi Rahim kalınlaşma için neler yemeli nelerden uzak durmalıyım.
Aaa kader arkadaşım :) bende Mustafa hocanın hastasıydim bahcecide Kübra hocamdan takiplerimi yapti zamaninda

ben yeditepede tedavi oldum kısmet olmadı bahçecide bu ay başladım doktorum mehmet bey bende amh düşüklüğü var
İnşallah hayırlı haberler veririz birbirimize çok sevindim Emin ellerdesin en doğru şekilde uygun tedavi yapılacaktır Bi iznillah bol dua ile sabır ve güzel düşünce ile yoluna devam et inşallah Gerisi taktiri ilahi Hepimiz için. 🤲💕

Kızlar hazır uyku tutmuyor ben o arada ne durumdayım onu anlatayım size 😅 Geçen ay histereskopi ameliyatı oldum bir önceki sezeryan ameliyatımda rhm duvarında sıkıntı olmuş tam anlamadım ama ordan sıvı geliyordu yapışıklık oluşuyordu ayrıca çikolata kisti vardı vs bundan dolayı Kübra hanım geçen ay histereskopi'ye karar verdi. Bu ay tekrardan başladık 3 ay bitti tedavi olalı bakalım inşallah bu ay hayırlısıyla benimde transferim olur herşey nasip kısmet ve gerçekten vakti zamanı var RABBİM en doğru zamanda hayırlısıyla nasip etsin, İsteyen herkese🤲

Bende Mustafa hoca ve Kübra hanjmin hastasıydim bahcecide simdi Kübra Hanım doçent oldu tek hasta bakıyormuş

X