Ekim- Kasım transferleri, ilk deneme

Günaydın kızlar bugün transferimin 8.günü peçeteye silince çok çok az çok açık kahverengi leke geldi sadece peçeteye silince ama
Benim de açık kahverengi 2 damla leke olmuştu şimdi hamileyim😊bence siz de hamilesiniz. Yerleşme kanaması bu şekilde oluyor kahve rengi ve çoğu kişide açık kahve🥰 bende de 7.gun olmuştu bu arada

Merhaba canlar, ben burayı 2 yıldır takip ediyordum e bari üye olayım diye giriştim ilk konumu da açıyorum. 3 yıllık evliyim yaşım 26, 2yıldır çocuk düşünüyoruz ancak detaylı incelemelerden sonra sebepsiz infetiliteyiz. Düzenli doktor kontrollerimden sonra aşılama da tutmayınca kadın doğumcum beni tüp bebek merkezine yönlendirdi. Bu ay ilk defa başladık tüp bebeğe ve sürecin gerçekten vücudumu yorduğunu gördüm. Dün yumurtalarım toplandı 16 yumurtam çıktı ve tahlillerimde değerlerim ohss sınırında olduğu için doktorum 2 adet beklememi söyledi, yoksa cetrotide kullanmıştım ve taze transfer düşünüyorduk ama kısmet tabi anne adayı sağlığı da önemli bu süreçte. Şimdi büyük biir heyecanla ilk reglimi bekliyorum ve tahmini kasım onu gibi transfer yapılacak inşallah yumurtalarım da 5.güne ulaşırsa ve kaliteli çıkarsa. O da malum daha bugün arayacaklar kaçı döllendi kaçı kaliteli kaç tanesi elendi diye. Yalnız doktorum dün " eğer 5.güne ulaşmazsa transfer yapmayacağım" diye bir cümle kullandı kafam karıştı açıkçası. Yaşım genç olduğundan mı diğer embriyoları yok saydı acaba? Çünkü diğer okuduğum yazılarda 3.gün embriyoları da transfer edebiliyorlarmış. Artık çevreden dolayı da hassas noktam olduğu için çok takar oldum :KK43:

Edit: Bugün aradılar 16 yumurtadan 12 tanesi döllenmeye uygun görülmüş ve 10 tanesi döllenmiş, bakalım inşallah çok azalmaz 5.güne kadar
Merhaba hangi merkezde tedaviye başladınız?

Merhabalar yeni girebildim kusura bakmayın şimdi gördüm. Benim pozitifle sonuçlandı xok şükür bugün keseyi de gördük 🥰
Çok sevindim maşallah size inşallah Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder ☺️☺️ Sağlıkla geçsin tüm süreciniz. Benimki biraz sıkıntılı sanırım tutmayabilir. Değerlerim düzgün artmıyor haftaya çarşamba kontrolüm var bakalım ne olacak

Herkese merhaba arkadaşlar ben geçen ay ilk tüp bebek tedavisi oldum burda da paylaşmıştım belki hatırlayan olur negatif çıkmıştı 😔 hatta 2.hemen bu ay yaptıracaktık ama 4 gün adetim gecikti ve az önce kaset test yaptım hamilemiyim acaba yani dış gebelik yada kimyasal olabilir mi

Eklentiler

• 51C68702-1B5F-48D1-89D2-1AD33E0354FD.jpeg
    51C68702-1B5F-48D1-89D2-1AD33E0354FD.jpeg
    9,7 KB · Görüntüleme: 47
Herkese merhaba arkadaşlar ben geçen ay ilk tüp bebek tedavisi oldum burda da paylaşmıştım belki hatırlayan olur negatif çıkmıştı 😔 hatta 2.hemen bu ay yaptıracaktık ama 4 gün adetim gecikti ve az önce kaset test yaptım hamilemiyim acaba yani dış gebelik yada kimyasal olabilir mi
Testini pozitif hayırlı olsun 🙂 dış yada kimyasal olup olmadığını 2 günde 1 kan vererek anlayabilirsiniz.
Tüp bebek doktorum negatif çıksa dahi 3 ay önemli ilaçların etkisiyle kendiliğinden gebelik oluşabilir demişti

Testini pozitif hayırlı olsun 🙂 dış yada kimyasal olup olmadığını 2 günde 1 kan vererek anlayabilirsiniz.
Tüp bebek doktorum negatif çıksa dahi 3 ay önemli ilaçların etkisiyle kendiliğinden gebelik oluşabilir demişti
Az önce sağlık Ocağında test verdim bakalım inşallah sonucum yüksek çıkar 🌸

X