Ekimde düğünüm var ama tüylerimden asla kurtulamayacak gibi hissediyorum:(

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
Arkadaşlar benim yüzüm lazerden dolayı 8 senedir işlem görüyor iğneli epilasyona gittim yüzümü sivilceler bastı, onu geçtim sırtımda , göğüs ve her yerimde tuyler var, nasıl kurtulacağım ekime kadar ;( buz lazer denemedim ancak diğer bölgelerime alt bacak üst bacak koltuk altı gibi bölgelere alexandrite lazere gidiyorum işe yarıyor ama diğer bölgelere yapmıyorlar ve popomun üzerinde bile aşırı derecede batıklar var , neler yapmalıyım inşallah bu derdime bi çözüm bulabiliriz ? Yani şöyle söyleyeyim boynumda bile var ;(

Arkadaşlar benim yüzüm lazerden dolayı 8 senedir işlem görüyor iğneli epilasyona gittim yüzümü sivilceler bastı, onu geçtim sırtımda , göğüs ve her yerimde tuyler var, nasıl kurtulacağım ekime kadar ;( buz lazer denemedim ancak diğer bölgelerime alt bacak üst bacak koltuk altı gibi bölgelere alexandrite lazere gidiyorum işe yarıyor ama diğer bölgelere yapmıyorlar ve popomun üzerinde bile aşırı derecede batıklar var , neler yapmalıyım inşallah bu derdime bi çözüm bulabiliriz ? Yani şöyle söyleyeyim boynumda bile var ;(
Hormanlariniza baktırin, bukadar kıl normal degil

Tüy mü kıl mı onu anlamadım

Nişanlınızla cinsel hayatınız yok mu zaten sorun yapsa yapardı zaten değil mi?
Hem ona ne o ayrı.
İğneli tek çözüm en azından yüz hariç diğer yerlere yaptırın

Neden bu kadar sıkıntı ediyorsunuz ki kıl yada tüy herneyse herkeste oluyor sadece sık ve düzenli doğru beden temizliği yapmalısınız ama bence sizinkisi hormonal bu kadar işleme rağmen bitmemesi şaşırttı

Zorunlu tüm dertlerine çözüm bulduk şimdi kılların çıktı. Tüy sararticisi

Hayırlı olsun şimdiden. Batık için gün içinde kremle yumuşatıp banyoda kese yapmanı öneririm. Tüyleri de dert etme sarartırsın, diğer bölgelere zaten lazer yaptırıyormuşsun. Sakın sırt ve popoya lazer yaptırma, ince tüyleri kalınlaştırıyor. Boynundaki tüyden ne olacak ince tüy sonuçta takma kafaya.

Nişanlınızla cinsel hayatınız yok mu zaten sorun yapsa yapardı zaten değil mi?
Hem ona ne o ayrı.
İğneli tek çözüm en azından yüz hariç diğer yerlere yaptırın
Ben asla ugrasmazdim, bastan assaga killari olan birine hangi zamanda igneli epilasyonu yaparsin😫 bide konu sahibi Icin pahali olur dakikalik para hesapliyorlar

Batıklar için fırça vardı Trendyolda birde yağı var onu sürüyorsun sonra i fırçayla fircaliyorsun halı fırçalar gibi değil ama onlar baya bir temizliyor...

Merhaba zorunlu, hiç kadın doğuma gittin mi? Belki polikistik overler sendromu vardır sende ? Kıllanma çok olur.
Ayrıca yani hepimizde tüy var, bazılarımız da çok bazılarımız da az, seni seven kıllarınla sever 😅 çok fazla takıntı yaotın sanki bu konuyu.
Bırak lazeri onu bunu şunu.
Kendini düzene sok, her ayın mesela 16 sında ağda ya git, düzenli yaptığında azalır zaten

Bi de ben anlamıyorum şu yüzdeki tüylenme takıntısını da, yani tamam kaş bıyık aldır, ama yanaktaki incecik tüyler kalıversin, seni tanıyan da öyle tanısın! Sonra pandemi oluyor hastalık oluyor bişey oluyor adamlar şaşırıyor hanımı makyajsız epilasyonsuz görünce, baştan bilsinler nasıl biri ile evlendiklerini

Ev tipi lazer epilasyon cihazı alabilirsin kişiden kişiye etkisi değişir ama ben tavsiye ederim. Batıklar için kese yapacaksın topuk taşı kullanabilirsin ama cildini tahriş etme

X