Ekimde tüp bebek yaptıracaklar buraya...

meybie

ikiz anne adayı
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
442
1
[B]evet uzun ve acı içinde geçen yılların ardından nihayet tüp bebek yaptırma sırası geldi.umarım 2009-2010 bizim yılımız olur.bebişlerimizi kucağımıza alırız.allah hiç birimizin emeklerini boşa çıkartmasın.:Saruboceq:[/B]

meldir

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
1.576
6
inşallah arkadaşım bende çok uzun süredir uğraşıyorum ve ilk tüp bebek denememiz olacak 3-4 ay öncesinde yaptıracaktık fakat bir türlü işlerimiz rast gitmedi her şeyde var bir hayır dedik ve bu zamana geldik bakalım ekimin ilk haftası adetimde başlayacağız nasip olursa allah hepimizin yardımcısı olsun :Saruboceq: :CüvCüv: :emir_bebek: :nazar:

meybie

ikiz anne adayı
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
442
1
inşallah arkadaşım bende çok uzun süredir uğraşıyorum ve ilk tüp bebek denememiz olacak 3-4 ay öncesinde yaptıracaktık fakat bir türlü işlerimiz rast gitmedi her şeyde var bir hayır dedik ve bu zamana geldik bakalım ekimin ilk haftası adetimde başlayacağız nasip olursa allah hepimizin yardımcısı olsun :Saruboceq: :CüvCüv: :emir_bebek: :nazar:

inşallah canım.hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.bol şans diliyorum.olumlu şeyler düşünelim olumlu şeyler olsun dimi:eek:

esr0411

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2009
68
0
38
inşallah dualarımız kabul olur.bende ekimin ilk haftası başlıyorum allahın izniyle.ben 1 yıllık evliyim ama direk tüp bebek ted.başlıyoruz.hayırlısı.buradan birbirimize iyi haberler vermek dileğiyle...

meybie

ikiz anne adayı
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
442
1
inşallah dualarımız kabul olur.bende ekimin ilk haftası başlıyorum allahın izniyle.ben 1 yıllık evliyim ama direk tüp bebek ted.başlıyoruz.hayırlısı.buradan birbirimize iyi haberler vermek dileğiyle...

canım hayırlısı olsun.sakıncası yoksa bişey sorucam cnm.1 yıllık evlisin neden tüp bebek için bu kadar acelle ettin.

laledusunceli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
69
0
slm arkadaslar bizde buayin 24tunde konturole gidicez insalla bisorun cikmazsa buayin 25sinde tedaviye baslicaz uzun protokol allahin izniyle ekimdede tedavimiz bitmis sonucu beklicez,bu ikinci denememiz olucak dort senelik evliyiz,rabbim isteyen herkese bizede nasip etsin,artik akan gozyaslarimiz mutluluk gozyaslari olsun.amin

esr0411

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2009
68
0
38
canım hayırlısı olsun.sakıncası yoksa bişey sorucam cnm.1 yıllık evlisin neden tüp bebek için bu kadar acelle ettin.

tabiki sakıncası yok.biz tahlillerimizi baştan yaptırdık.ve iyikide yaptırmışız.eşimde problem çıktı ve normal yolla olmazı imkansızmış.morfoloji%0 çıktı.bu yüzden

sarikiz1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2009
73
0
cnm merak etme
benim doktorun bir hastası
eşinin siperm sayısı 0 olan bir olan kişinin eşi hamile kaldı. merak etmeyin sizinde olur inşallah

meybie

ikiz anne adayı
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
442
1
tabiki sakıncası yok.biz tahlillerimizi baştan yaptırdık.ve iyikide yaptırmışız.eşimde problem çıktı ve normal yolla olmazı imkansızmış.morfoloji%0 çıktı.bu yüzden

anladım canım.hayırlısı olsun.inş sende bebişine bir an önce kavuşursun.:dance:

SUDENAZ222

evli,mutlu,ikiz çocuklu
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
6.548
32
36
slm kızlar....

bende ekimde 2. denemeyi düşünüyorum....umut tüp bebek merkezinde karar kıldım..çider üyeliği ile indirimli tedavi göreceğim...

2 yıllık evliyim..iki tüpümde tamamen tıkalı..mecburi tüp bebek..Allah isteyen herkese hayırlısıysa nasib etsin inşallah....

Nihan1979

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2009
437
3
slm kızlar....

bende ekimde 2. denemeyi düşünüyorum....umut tüp bebek merkezinde karar kıldım..çider üyeliği ile indirimli tedavi göreceğim...

2 yıllık evliyim..iki tüpümde tamamen tıkalı..mecburi tüp bebek..Allah isteyen herkese hayırlısıysa nasib etsin inşallah....

umarım hayırlı sonuçlarla ayrılırsın bende umut tüp bebek merkezinde tedavimi gördüm şuan hamileyim

esr0411

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2009
68
0
38
teşekkür ediyorum saol canım.
bu arada ben yeditepe üniv.yaptırmayı düşünüyorum.fikri olan varmı acaba?