Tüp Bebek Merkezleri Ekimde tüp bebek yaptıracaklar buraya...

meybie

ikiz anne adayı
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
442
1
[B]evet uzun ve acı içinde geçen yılların ardından nihayet tüp bebek yaptırma sırası geldi.umarım 2009-2010 bizim yılımız olur.bebişlerimizi kucağımıza alırız.allah hiç birimizin emeklerini boşa çıkartmasın.:Saruboceq:[/B]

inşallah arkadaşım bende çok uzun süredir uğraşıyorum ve ilk tüp bebek denememiz olacak 3-4 ay öncesinde yaptıracaktık fakat bir türlü işlerimiz rast gitmedi her şeyde var bir hayır dedik ve bu zamana geldik bakalım ekimin ilk haftası adetimde başlayacağız nasip olursa allah hepimizin yardımcısı olsun :Saruboceq: :CüvCüv: :emir_bebek: :nazar:

inşallah arkadaşım bende çok uzun süredir uğraşıyorum ve ilk tüp bebek denememiz olacak 3-4 ay öncesinde yaptıracaktık fakat bir türlü işlerimiz rast gitmedi her şeyde var bir hayır dedik ve bu zamana geldik bakalım ekimin ilk haftası adetimde başlayacağız nasip olursa allah hepimizin yardımcısı olsun :Saruboceq: :CüvCüv: :emir_bebek: :nazar:

inşallah canım.hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.bol şans diliyorum.olumlu şeyler düşünelim olumlu şeyler olsun dimi:eek:

inşallah dualarımız kabul olur.bende ekimin ilk haftası başlıyorum allahın izniyle.ben 1 yıllık evliyim ama direk tüp bebek ted.başlıyoruz.hayırlısı.buradan birbirimize iyi haberler vermek dileğiyle...

inşallah dualarımız kabul olur.bende ekimin ilk haftası başlıyorum allahın izniyle.ben 1 yıllık evliyim ama direk tüp bebek ted.başlıyoruz.hayırlısı.buradan birbirimize iyi haberler vermek dileğiyle...

canım hayırlısı olsun.sakıncası yoksa bişey sorucam cnm.1 yıllık evlisin neden tüp bebek için bu kadar acelle ettin.

slm arkadaslar bizde buayin 24tunde konturole gidicez insalla bisorun cikmazsa buayin 25sinde tedaviye baslicaz uzun protokol allahin izniyle ekimdede tedavimiz bitmis sonucu beklicez,bu ikinci denememiz olucak dort senelik evliyiz,rabbim isteyen herkese bizede nasip etsin,artik akan gozyaslarimiz mutluluk gozyaslari olsun.amin

canım hayırlısı olsun.sakıncası yoksa bişey sorucam cnm.1 yıllık evlisin neden tüp bebek için bu kadar acelle ettin.

tabiki sakıncası yok.biz tahlillerimizi baştan yaptırdık.ve iyikide yaptırmışız.eşimde problem çıktı ve normal yolla olmazı imkansızmış.morfoloji%0 çıktı.bu yüzden

cnm merak etme
benim doktorun bir hastası
eşinin siperm sayısı 0 olan bir olan kişinin eşi hamile kaldı. merak etmeyin sizinde olur inşallah

tabiki sakıncası yok.biz tahlillerimizi baştan yaptırdık.ve iyikide yaptırmışız.eşimde problem çıktı ve normal yolla olmazı imkansızmış.morfoloji%0 çıktı.bu yüzden

anladım canım.hayırlısı olsun.inş sende bebişine bir an önce kavuşursun.:dance:

slm kızlar....

bende ekimde 2. denemeyi düşünüyorum....umut tüp bebek merkezinde karar kıldım..çider üyeliği ile indirimli tedavi göreceğim...

2 yıllık evliyim..iki tüpümde tamamen tıkalı..mecburi tüp bebek..Allah isteyen herkese hayırlısıysa nasib etsin inşallah....

slm kızlar....

bende ekimde 2. denemeyi düşünüyorum....umut tüp bebek merkezinde karar kıldım..çider üyeliği ile indirimli tedavi göreceğim...

2 yıllık evliyim..iki tüpümde tamamen tıkalı..mecburi tüp bebek..Allah isteyen herkese hayırlısıysa nasib etsin inşallah....

umarım hayırlı sonuçlarla ayrılırsın bende umut tüp bebek merkezinde tedavimi gördüm şuan hamileyim

teşekkür ediyorum saol canım.
bu arada ben yeditepe üniv.yaptırmayı düşünüyorum.fikri olan varmı acaba?

ınşallah hepimiz bir an önce meleklerimize kavuşuruz arkadaşlar ben de ekimde tedaviye başlayacaklardanım.

merhaba arkadaşlar.öncelikle allah hiçbirimizin emeklerini boşa çıkarmasın.anne olmayı bize de nasib etsin inşallah diyorum.bende 28 eylül de tüp bebek için görüşmeye gidiyorum.maya tüp bebek merkezine karar verdik eşimle.söylemek istediğim şey şu aslında.ben bir yıldır 2 ameliyat geçirdim.aşılama ilaç vs..bunları atlattım çok şükür.ama dr çok önemli.8 senedir de gitmediğm dr kalmadı.ama en son bir dr a gittim o benim tedavimi dürüst bir şekilde yaptı.geç kaldığım içinde tek çarem tüp bebek kaldı.son yapılan ameliyatımda iki tüpümde alındı.nedeni ise orada oluşan sıvı birikimi gebeliği engellemesi idi.tüpleri ile problemi olan arkadaşlar özellikle bu sorunun olup olmadığını öğrenmeden tüp bebek merkezine gitmesin.ben çok geç öğrendim.sizler de o geç kalmışlığı yaşamayın isterim.hepiniz allaha emanet olun.umarım döndüğümde güzel haberlerle buluşuruz.

arkadaşlar bizde ekimde adetimle genartda başlıyoruz tedaviye ilk tüp bebek denememiz olacak allah hepimizin yardımcısı olsun rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın ...

X