Börekler El Açması Ispanaklı Kol Böreği

Tehlikeli sular da dolaşma Bonus. Akşam akşam canın çekmesin :confused:

Karnım tok burnumun tek deliğiyle solunum yapıyorum canım çekemiyo o yüzden.

Demek sende açıyosun börek haa ben bi kere denedim sadece sene 2007 ler falan 12 hamuru büyüttüm kare kesip milföy gibi o oldu işte :KK70:

Karnım tok burnumun tek deliğiyle solunum yapıyorum canım çekemiyo o yüzden.

Demek sende açıyosun börek haa ben bi kere denedim sadece sene 2007 ler falan 12 hamuru büyüttüm kare kesip milföy gibi o oldu işte :KK70:
Ciddi misin 😲 ama ben seni börek açan bir kadın olarak hayal etmiştim 😅
Ya öyle annem gibi asla açamam ağzı gözü yamuk oluyor çaktırma :KK70:

Cidfi misin 😲 ben seni ama börek açan bir kadın olarak hayal etmiştim 😅
Ya öyle annem gibi asla açamam ağzı gözü yamuk oluyor çaktırma :KK70:

Yaptım valla bende çarşaf böreği olmasada ekleri bilmem nesi kilo almaya başlayınca bıraktım sonrada yapmadım işte

Neyseki camış gibi yedikten sonra gördüm :KK45:

Yoksam bu iş olmazdı deynebim küsüverirdim suracikta :rolleyes:

Harika olmuş herzamanki gibi yine ellerine sağlık 💚

Son düzenleme:
El açmasını okumama, fotoğraflarını da görmeme rağmen pişmiş halini görünce yemin ediyorum dondurulmuş hazır dondurulmuş börek ambalajında ki fotoğraf çağrıştırdı bundan dolayı ve birinciliğiniz etkilenmesin diye oy vermedim : )

aslında ben sizi tutuyorum.....

aslında çok güzel bir şey yazdım farkındasınız değil mi ?

El açmasını okumama, fotoğraflarını da görmeme rağmen pişmiş halini görünce yemin ediyorum dondurulmuş hazır dondurulmuş börek ambalajında ki fotoğraf çağrıştırdı bundan dolayı ve birinciliğiniz etkilenmesin diye oy vermedim : )

aslında ben sizi tutuyorum.....

aslında çok güzel bir şey yazdım farkındasınız değil mi ?
Sağolun bana oy vermediğiniz için.Sayenizde birinci olacağım büyük ihtimalle :confused:
Tarifi yapmak değil sunumu düşünmek,çekim aşaması yoruyor zaten beni.Nasıl daha iyi sunum yaparım diye bayağı düşünüyoruz.Böreğin yuvarlamasında daha detaylı da çekmeyi düşündüm ama örtü yağ olduğu için yeterli gördüm :olamaz:

Elinize saglik.Cok güzel görünüyor eminim tadi da çok güzeldir. El acmasi oldugu icin de özellikle size verdim oyumu cünkü zahmetli bir is. yani her anlamda benim icin bu yarismanin kazananisiniz.
Teşekkür ederim :KK200:
El açması olur da kötü olur mu?:hamarat:
Ev halkı severek yediğinden zevkle yapıyorum ben,hamur işi tariflerini yapmayı seviyorum,sevdiğim için de yorucu gelmiyor. :hamarat:

X