Ela Özer Kaçar: Cinsiyet değiştirdikten sonra tamamlandığımı hissettim

yahu ne kadar güzel bir kız olmuş. merak ediyorum acaba belli bir yaşa kadar kendini karşı cins hissedip de sonradan yeniden kendi cinsiyetini benimseyen insanlar var mı? eğer varsa başka yoksa başka düşüneceğim bir annenin evladının cinsiyet değiştirmesini desteklemesi hakkında. ama desteklemese ne olacaktı? istediği bedene dönüşememiş bedeniyle istemediği işlerde mi çalışmak zorunda kalacaktı? bilemiyorum. anneyi hem takdir ettim hem de kendimi sorguladım. ben böyle bir şeye cesaret edip evladımın cinsiyet değiştirmesine destek verir miydim diye.. çoook zor bir karar. ama ne olursa olsun ela için annesi büyük bir şans. başka bir ailenin çocuğu olsa idi hayatı berbat olabilirdi.
var evet hem de olabildiğince fazla.
travesti olarak yaşayıp aslında özünün bu olmadığının farkına varıp yeniden normal erkek olmak isteyenler de bir hayli fazla.
eşcinsellik de çeşit çeşit.
bu konuda epey araşırma yaptım .
ordan biliyorum.

bir ara bu konuya epey kafa yormuştum.

var evet hem de olabildiğince fazla.
travesti olarak yaşayıp aslında özünün bu olmadığının farkına varıp yeniden normal erkek olmak isteyenler de bir hayli fazla.
eşcinsellik de çeşit çeşit.
bu konuda epey araşırma yaptım .
ordan biliyorum.
bir ara bu konuya epey kafa yormuştum.

o halde bu desteklenmesi çok riskli bir şeye dönüşüyor. bir de kadın bedeninde erkek olarak dünyaya gelmek veya tam tersi, efsaneye dönüyor. öyle değil mi?

o halde bu desteklenmesi çok riskli bir şeye dönüşüyor. bir de kadın bedeninde erkek olarak dünyaya gelmek veya tam tersi, efsaneye dönüyor. öyle değil mi?
herkes tedaviye cevap vermiyor.
küçük yaşlarda desteklenmesi sakıncalı
ergenlikten çıkıldıktan sonra karar verilmesi en doğru olanı.

X